پکن: چین گزارش 57 موارد جدیدی از کروناویروس در یکشنبه, بالاترین, روزانه, رقم از ماه آوریل به عنوان نگرانی های رشد در مورد ظهور مجدد این بیماری است.

داخلی شیوع در چین آورده شده است تا حد زیادی تحت کنترل از طریق سخت مستندات است که تحمیل شده بود در اوایل این سال — اما شیوع جدید مرتبط شده است گوشت و سبزی در بازار در جنوب پکن است.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: 36 از موارد جدید بودند داخلی عفونت در پایتخت.

دو نفر دیگر داخلی عفونت گزارش یکشنبه در شمال شرقی استان لیائونینگ و محلی مقامات بهداشت گفت: آنها تماس نزدیک پکن موارد است.

هشدار به صدا شد پس از NHC تایید اولین مورد در پکن به مدت دو ماه در روز جمعه و مسئولان شهرستان تاخیر در بازگشت از دانش آموزان در مدارس ابتدایی که در حال حاضر از سر کلاس.

چند تا از موارد جدید در ارتباط بودند به Xinfadi بازار عمده فروشی و بیشتر موارد در ارتباط با بازار پدید آمده روز شنبه پس از گسترده تر تست.

بازار بسته شد و AFP خبرنگاران را دیدم صدها نفر از افسران پلیس — بسیاری از پوشیدن ماسک و دستکش-و ده ها تن از شبه نظامی پلیس مستقر در آنجا در روز شنبه.

جدید خوشه های داخلی عفونت باعث شده است تا تازه مستندات با مردم دستور به ماندن در خانه در 11 مسکونی در شهرکهای نزدیک به بازار است.

نگرانی نیز رشد کرده در مورد ایمنی مواد غذایی و زنجیره تامین با برخی از بازارهای دیگر در این شهرستان نیز بسته شده است.

رسانه دولتی گزارش شده بود که این ویروس شناسایی شد روی تخته سفت استفاده می شود برای رسیدگی وارداتی ماهی قزل آلا و عمده در فروشگاه های زنجیره ای برداشته سهام از ماهی قزل آلا.

پکن بازار نظارت مقامات دستور یک شهر گسترده ایمنی مواد غذایی بازرسی با تمرکز بر تازه و منجمد و گوشت و مرغ و ماهی در سوپر مارکت ها و انبارها و خدمات پذیرایی.

نه در نزدیکی مدارس و مهد کودک ها بسته شده اند, رویدادهای ورزشی, گروه ناهار خوری و کراس استانی تور گروه نیز متوقف شده است.

اکثر موارد در ماه های اخیر شده اند در خارج از کشور اتباع تست شده به عنوان آنها در بازگشت به خانه و بقیه موارد گزارش روز شنبه وارد شد موارد از خارج از کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله