کوچی: کرالا بی سابقه ای مواجه بحران با خروج از کارگران مهمان از تمام مناطق در دولت است. هر چند کارگران از کشورهای دیگر استفاده می شود به بازگشت به خانه در طول جشنواره و انتخابات دولت است که شاهد چنین جرم خروج برای اولین بار. بخش ساخت و ساز و مغازه ها و eateries واحدهای تولیدی و بخش کشاورزی هستند و بسته به شدت در مهاجر نیروی کار و فعالیت در این بخش باید آهسته.

مهمان کارگران ستون فقرات بسیاری از غیر ماهر و کار فشرده واحدهای تولیدی است. دولت بیش از 25 لاخ کارگران از کشورهای دیگر و بسیاری از آنها از غرب بنگال, Bihar, تا, Odisha آسام و Jharkhand.

به عنوان مستند محدودیت شده اند کاسته و کسب و کار به روال عادی خود بازگشت کارآفرینان و کشاورزان در کرالا در حال حاضر بی سابقه ای مواجه با کمبود نیروی کار.

“معکوس مهاجرت با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد شد ناراحت اقتصاد کشاورزی. استخدام کارگران محلی برای نزدیک به دو برابر دستمزد امکان پذیر نیست. وضعیت در این بخش را نمی خواهد همان خواهد بود” گفت: P. Johnson, یک کشاورز از Kothamangalam.

بخش ساخت و ساز یکی دیگر از منطقه است که احساس گرما از نیروی کار بحران. هر چند فعالیت شده اند دوباره در این بخش بسیاری از پروژه های در حال گیر میدوی با توجه به حاد کمبود کارگران. “هر دو در مقیاس کوچک و بزرگ-بلیط های ساخت و ساز به کارگیری تعداد زیادی از کارگران مهمان ها به شدت تحت تاثیر کمبود نیروی کار. افزایش قیمت مواد اولیه مانند سیمان و تولید شن و ماسه و کمبود کارگران دو چالش عمده مواجه با بخش ساخت و ساز در پست-مستند دوره است. هر چند کارگران ماهر هستند به صورت محلی در دسترس کار می کند نمی تواند از سر گرفته شود به عنوان وجود دارد کمبود کارگران ماهر هستند که از کشورهای دیگر. آن دسته از کارگران که همچنان در دولت در حال حاضر تقاضای دستمزد بالاتر است. کوچک و متوسط مقیاس پیمانکاران در بحران به عنوان عدم اطمینان همچنان بیش از بازگشت از کارگران خود را از خانه متحده گفت:” Purushan Eloor یک ساختمان پیمانکار است.

صنایع تولیدی مانند تخته سه واحد در پرومبوور که صرفا وابسته به کارگران مهمان در حال مواجهه با بحران بی سابقه ای. این ممکن است به محلی نیروی کار برای کار فشرده شغل در تخته سه لا ،

مشابه این وضعیت در هتل و بخش مهمان نوازی. اگر هتل ها و رستوران ها از سر عملیات در طول مستند فاز 5, کمبود کارکنان تحت تاثیر عملکرد. بسیاری از مدیران هتل ها مجبور به برش های کوتاه منو با توجه به کمبود کارکنان.

اما یک بخش از کارگران مهمان در حال عقب ماندن آنها به عنوان فکر می کنم کرالا مطمئن تر است از نظر اشتغال غذا و محل اقامت. این دستمزد روزانه یک کارگر در کرالا تومان است.650 تومان.850 که بالاترین هنگامی که در مقایسه با کشورهای دیگر.

خروج از کارگران و جریان شرح آینده به دولت از کشورهای مختلف پس از از دست دادن شغل خود را تعمیق بحران اقتصادی و بیکاری در کشور با توجه به کارشناسان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net