سقوط چشم انداز سوتا K-12 مدرسه هنوز هم مبهم و مه آلود

دانش آموزان و خانواده ها به پایان رسید و یک سال تحصیلی دیگر در سنت پل در هفته گذشته اما برای سرپرست جو Gothard وجود ندارد مقدار زیادی از زمان به نگاه به عقب.

در طول یک جلسه مجازی او سرويس رايگان فورشيرد در پایان سال Gothard شد فلفلی و سوالات در مورد آینده به طور خاص چیست, مدرسه رفتن به مانند نگاه در پاییز ؟

آن است که یک سردرگمی رو هر مدرسه رهبر در دولت و پاسخ آسان نیست: در ارتباط باشید.

ولسوالی شده اند کارگردان مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش (MDE) برای ایجاد طرح های احتمالی در اطراف سه سناریو: فرد در آموزش, آموزش از راه دور یا ترکیبی از این دو. MDE برنامه به وزن در طول هفته از تاریخ 27 ژوئیه در کدام گزینه به نظر می رسد امن برای پاییز اما این تاریخ می تواند تغییر داده شود مایع طبیعت از این بیماری همه گیر.

MDE است که اجازه می دهد مناطق به استفاده از ترکیبی از حضوری و آموزش از راه دور و یادگیری برای مدرسه تابستانی. St. Paul تصمیم گرفت در برابر آن تا حدودی از نگرانی که وجود دارد نبود زمان کافی برای توسعه یک برنامه برای حفاظت از سلامت ویژه نیازهای دانش آموزان کیت فروردین-هریس منطقه ای ارشد علمی افسر گفت: اعضای هیئت مدیره مدرسه.

سنت پل ساخته شده حرکت به آموزش از راه دور در مارس 6 و تا به حال تجربه قرار دادن iPads در دست همه دانش آموزان با تشکر از فن آوری مالیات مورد تایید رای دهندگان در سال 2012.

در آوریل استار تریبیون خواسته پدر و مادر ایالت برای نظرات خود را در آموزش از راه دور و بررسی شد بیش از 500 پاسخ.

کلی Donahue که دارای دو فرزند تحصیل در مدارس در سنت پل, Highland Park محله به منطقه نمرات بالا و در مصاحبه ای گفت: بعد از آن که او تحت تاثیر قرار گرفته بود که سیستم مدرسه ساخت خانه تحویل دستگاه ها و مقامات به نظر می رسید مصمم به نگه داشتن دانش آموزان با تمرکز بر روی سیستم عامل است که با آنها آشنا بودند.

“آنها نداشتن بچه ها من رفتن به شش مکان های مختلف گفت:” Donahue که می آموزد حاضر در مینه سوتا سیستم دولتی. او افزود: او را به فرزندان او تا به حال به انجام کار بیشتر.

آموزش از راه دور تا به حال مخالفان آن در میان آنها Zuki الیس, یک, St. Paul عضو هیئت مدیره مدرسه و پدر و مادر صحبت کرد که به تازگی از سرخوردگی او را با مشکلات فنی و فهم و outs از برنامه های مختلف.

برای آماده شدن برای پاییز Gothard گفت: پدر و مادر است که او با تشکیل یک تیم برنامه ریزی هفته پیش که به دنبال مسائل مانند مدرسه دسترسی و برنامه ریزی و تمیز کردن و ضد عفونی. اجتماعی فاصله خواهد بود اگر مشاهده کامل-در-فرد آموزش را از سر گرفت. در یک مدل ترکیبی دانش آموزان خواهد حضور در مدرسه در فرد به صورت پاره وقت و در گروه های کوچک تر.

“زمانی که در مدرسه از دانش آموزان انتظار می رود برای تکمیل معلم-کار اختصاص داده در صفحه اصلی” منطقه اضافه شده از هر ترکیبی از طرح.

Gothard همچنین وعده داده است “آموزش از راه دور 2.0” است که او می گوید خواهد بود قوی تر از برنامه نویسی در حال حاضر در محل با توجه به ورودی از پدر و مادر و اعضای هیات. او نیز زده خوش بینانه داشته باشید.

با آن وضع و در حال حاضر تجربه خود را با آموزش از راه دور Gothard گفت: منطقه ای که دچار از ثبت نام و زیان می تواند در یک موقعیت به رقابت برای دانش آموزان “در یک راه جدید و متفاوت.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de