برای کارتر حساب در سنت پل

زمانی که روزانه از جلسه با فرماندار انجام شد, St. Paul شهردار ملوین کارتر شروع به پریدن کرد و در ماشین و کشیده کردن پارچه ماسک صورت و نگاه به دوربین خود گوشی. معاون سابق رئیس جمهور در انتظار بود.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد آورده بود چهار شهرداران با هم به بحث و گفتگو پس از جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است. به عنوان کارتر به نظر می رسد در تماس تصویری در کنار همتایان خود در آتلانتا و شیکاگو و لس آنجلس بایدن به ارمغان آورد تا ایده ایجاد یک نیروی پلیس که شخصا می داند که جامعه آن را در خدمت. او با صدای بلند فکر اگر چنین سناریویی است که یک رویا لوله.

“نه, که یک رویا لوله در همه” کارتر پاسخ داد. “یکی از چیزهایی که ما در حال پیدا کردن است که ما ساکنان در حال حاضر اگر وجود دارد یک خیابان به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز است. آنچه که آنها مایل به انجام است بازگشت به آرام است.”

در این روز پس از تظاهرات فوران در سراسر جهان در پاسخ به Floyd مرگ کارتر نگه داشته است تا ثابت مکالمه با دیگر مقامات منتخب و عمومی در مورد آنچه اتفاق می افتد در شهرهای دوقلو و چه اتفاقی می افتد بعدی از جمله در خود اداره پلیس. علاوه بر گفتگو با بایدن و شهرداران سراسر کشور کارتر ساخته شده متعدد رسانه ملی ظاهر.

سیاه و شهرداران سراسر کشور مشابه درخواست گفت: McKinley قیمت شهردار Va., و رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی شهرداران انجمن که کارتر یک عضو. مانند کارتر گفت: قیمت مکالمات در حال طاقت فرسا است.

“این است که من فکر می کنم اهمیت است که استفاده ما از جایی که مردم در ذهن خود-تنظیم, چون من فکر می کنم هر کس فکر می کند آن را در حال حاضر زمان برای انجام کاری” قیمت گفت.

ضرورت گفتگو در سنت پل است نه فقط در مورد آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس. هر چند امنیت عمومی اصلاح شده است یک نقطه کانونی در طول کارتر در فعالان محلی و برخی از کسانی که خدمت در دولت — انتقاد خود را پلیس پاسخگویی رکورد. بر خلاف مینیاپولیس شهردار یعقوب Frey اما کارتر آمده است نه تحت همان فشار برای از بین بردن و یا پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس.

مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز که نشان دهنده بخش که در آن فلوید کشته شد و در میان اعضای شورای ایم که متعهد به “آغاز روند پایان دادن به مینیاپولیس اداره پلیس” در مصاحبه ای گفت که او امیدوار است که مرگ او را بخشیده و تغییر در سنت پل.

“وجود دارد هیچ نهاد در مینیاپولیس یا سنت پل است که یک نژادپرست موسسه” او گفت:. “Let me be real clear: همه نیاز به تمیز کردن خانه خود را.”

کارتر گفته است که به صراحت این که آیا او از برش پلیس اداره بودجه و یا از بین بردن زور است. در عوض او با اشاره به کار دولت او در حال حاضر انجام می شود به تغییر زمانی که و چگونه ماموران با استفاده از زور و مستقیم پول بیشتر نسبت به جامعه مبتنی بر جایگزین های سنتی انجام ندادی.

“ما نمی توانیم ادامه با ایمنی عمومی در چارچوب در امریکا که در اطراف محور مبتنی بر ترس شعارهای” کارتر گفت.

فرزند یک بازنشسته, St. Paul افسر پلیس کارتر بود برای شهردار در سال 2017 بر روی یک پلت فرم که شامل امنیت عمومی اصلاحات. شهر DFL کنوانسیون که در آن سال اتفاق افتاد روز پس از تبرئه از Jeronimo Yanez افسر که به ضرب گلوله کشته و Philando کاستیا در حومه شمالی از سنت پل.

پس کارتر در زمان کار در سال 2018 به اداره پلیس دارد به روز رسانی خود را با استفاده از نیروی, سیاست, راه اندازی, بهداشت روان واحد و محدود به استفاده از K-9s. سال گذشته شورای شهر تصویب $1.7 میلیون امنیت عمومی بودجه با تمرکز بر طرح های جامعه به جای استخدام پلیس بیشتر هر چند سرمایه گذاری های آهسته بوده است به آشکار شدن در بخشی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

این شهر نیز از دست دو بالای کارکنان متمرکز پلیس پاسخگویی — از جمله یکی که به 250.000 دلار حل و فصل پس از تشکیل پرونده شکایت با وزارت امور خارجه حقوق بشر وزارت و تلاش کرده است خود را از پلیس و غیر نظامی بررسی هیئت مدیره موثر است. یک سال پیش پنج افسران اخراج شدند برای عدم مداخله در تابستان گذشته زمانی که یک افسر سابق ضرب و شتم یک مرد دیگر با باتوم.

کارتر گفت: St. Paul رهبران متعهد “خیلی صبورانه” به امنیت عمومی و اصلاحات در چند سال گذشته است. او همچنین گفت: بیشتر وجود دارد که باید انجام شود — در دولت قانون در نظام حقوقی و در پلیس اتحادیه قرارداد “است که آن را بسیار دشوار است برای نگه داشتن افسران پاسخگو زمانی که آنها سقوط به زیر استاندارد است که ما تنظیم کرده ام.”

کارتر و رئیس پلیس تاد Axtell ارائه کرده اند یک جبهه متحد ظاهر می شود با هم به اعلام حکومت و آدرس تخریب که زده St. Paul به عنوان برخی از تظاهرات خشونت تبدیل شد. رئیس هم نامیده شده است به ارائه واکنش و تجزیه و تحلیل برای مخاطبان ملی.

“در حال حاضر ما لحظه ای به حرکت رو به جلو با هم استفاده از این تراژدی به عنوان یک فرصت برای انجام آنچه که مورد نیاز برای انجام شود برای سال های بسیاری,” او گفت: سی ان ان در ژوئن 3.

Axtell در حال حاضر برگزار رهبری او تیم با کارتر پشتیبانی برای روشن شدن این بخش استفاده-از-نیروی, سیاست, گفت: سخنگوی استیو Linders.

اعضای شورا می گویند که آنها در حال شنیدن از ترکیبات و فعالان که می خواهید St. Paul پال خواستار قطع بودجه دولت یا از بین بردن آن اداره پلیس و برنامه ریزی برای ملاقات با پلیس رهبران سه شنبه برای بحث در مورد گام های بعدی. در حالی که بسیاری می گویند که آنها می خواهند به ساخت سرمایه گذاری آنها در حال حاضر ساخته شده در جامعه مبتنی بر جایگزین به پلیس اعضای شورای میترا جلالی و Nelsie یانگ گفت: آنها در حمایت از لغو اداره پلیس در دسترس نباشد — هر چند جلالی تاکید کرد که یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.

برای کارتر و سیاه برای اولین بار شهردار در یک شهر که در آن تنها 16 درصد از ساکنان سیاه وجود خواهد داشت و چالش هایی که با همتایان خود در طول تاریخ سیاه و شهرستانها مواجه نیست گفت: دوشس هریس آمریکایی مطالعات استاد در Macalester College.

“چیزی که مهم است برای مردم را به یاد داشته باشید این است که یک شهردار است و رهبری در چیست اساسا یک شهر سفید” او گفت:. “این چیزی است که سنت پل است برای آمدن به شرایط با. می توانید آنها را به گوش دادن به این مرد؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de