در یک کتک مینیاپولیس شهردار فری می آید به مقابله با “من خود را شکست’

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری فکر کردم که او در مواجهه با بزرگترین چالش زندگی حرفه ای: جهانی همه گیر است که تهدید کسب و کار و خانواده به عنوان شهر خزانه خشک شده بود.

سپس در روز یادبود جورج فلوید کشته شد توسط پلیس مینیاپولیس. مناطق زیادی از این شهر رفت تا در شعله های آتش یک پلیس در حوزه کاهش یافت و به تظاهر کنندگان و مردم برای محافظت از خود را به عنوان قانون و نظم از بین رفته از خیابان.

رفته اند روز هنگامی که وجود دارد زمان به صنایع دستی هر, سیاست, پیشنهاد و هر پیام. در حال حاضر هنوز در دوره اول خود را فری مجبور شد به تقسیم دوم تصمیم گیری به عنوان او در مواجهه با یک سری از چالش بر خلاف هر گونه دیگر شهردار در نسل.

فری را از دست داده و یکی از بدترین هفته در مینیاپولیس تاریخچه به دست آورده او را انتقاد به ظاهر از تمام سطوح: از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz شورای شهر کسب و کار محلی و پلیس پاسخگویی فعالان.

“من باید به مسئولیت اینجا” فری گفته معترضان در آخر هفته گذشته او به عنوان teed یک پیام پلیس اصلاحات که او می دانست که نمی خواهد آنها را برآورده سازد. “من از آمدن به grips با خود من شکنندگی در این وضعیت من را شکست.”

رهبران در شهرهای دیگر می تواند همدردی به عنوان شهرداران از سیاتل به لویی به شهر نیویورک مواجه شده اند عصبانی تظاهرات تهدید برای رسیدن به شهرهای خود به عنوان جمعیت تقاضا اصلاحات فراگیر به پلیس.

در سراسر جهان ناآرامی مکان توجه و حتی بیشتر در فری شهردار این شهر که در آن همه آغاز شد. نه تنها باید او نمودار یک طرح برای اصلاح, اما او نیز باید حساب برای گناهان از این شهر گذشته است. توفان دوقلو حوادث شهرستان امروز خرس شباهت کمی به یکی از Frey اول ریاست در اوایل 2018 و او چهره وظیفه بازسازی هر دو محله و اعتماد به نفس عمومی در شهرستان رهبری است.

St. Paul شهردار ملوین کارتر گفت او آماده نبود که به “عقب-صندلی رانندگی” فری را تصمیم گیری. اما او می گویند: “من می دانم که بسیاری از شهرداران در سراسر کشور, و من فکر می کنم شهردار فری مواجه شده است و یک سری از وقایع است که هیچ کس من می دانم تا به حال با آن مواجه است.”

سریع محکومیت

در 26 ماه مه به عنوان بسیاری از آنها هنوز هم بیدار شدن از خواب با وحشت از فلوید مرگ فری به نظر می رسد در کنار رئیس Medaria Arradondo و سرعت را محکوم کرد ماموران اقدامات است. بعد از آن روز Arradondo با فری را برکت اخراج چهار افسر درگیر است.

تأمل در آن لحظات در یک مصاحبه این ماه, فری گفت: او تصمیم گرفت که “من نیاز به بیرون آمدن از حق دور و صدای به شهر ما و ملت ما است که آنچه اتفاق افتاد وحشتناک بود. این اشتباه بود و عدالت مورد نیاز برای انجام شود.”

این اقدامات به دست آورده شهردار ستایش گسترده. اما او آمادگی برای دامنه چه اتفاقی می افتد.

شهرستان برنامه ریزی شده برای تظاهرات در تقاطع 38 خیابان و خیابان های شیکاگو که در آن فلوید بود به ضرب دوخته. معترضان راهپیمایی به سومین حوزه ایستگاه پلیس که در آنها درگیری با افسران, اما این امر می تواند چیزی شبیه به این روز آمده است.

در چهارشنبه فری به نام برای افسران به شارژ. بدون دستگیری تظاهرات شدت یافته است. حدود 5 یا 6 بعد از ظهر فری گفت که او موفق به دریافت یک تماس از Arradondo که به او گفت که هدف فروشگاه در سراسر سوم حوزه بود که غارت. از او خواست که برای گارد ملی. فری به نام Walz.

“فرماندار درک من درخواست کردم ولی نشد که در آن نقطه باید یک بازه زمانی به زمانی که ما را دریافت پشتیبانی” فری گفت.

روز بعد شهردار نگه داشته و صحبت با مقامات دولتی در مورد کمک گرفتن از گارد. بدون در مقیاس بزرگ به کمک این شهرستان کاهش تعداد افسران در سوم حوزه دانستن آن هدف است. زمانی که عصبانی جمعیت آن را احاطه کرده و شروع به شکستن پنجره ها و نور اشیاء در آتش فری دستور داد ماموران برای تخلیه.

به دنبال ژولیده و خسته در یک کنفرانس خبری در مورد 1:30 a. m., فری در زمان مسئولیت برای تصمیم گیری: “نماد یک ساختمان نمی تواند بیشتر اهمیت زندگی ما افسران و یا عمومی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر به نام برای آنچه که او به نام “بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری [به] خود را دریافت کنید با هم عمل آورد و این شهر تحت کنترل است.”

اما آن را یکی دیگر از ملامت که تحت سلطه اخبار روز. روز جمعه صبح Walz همکار DFLer, نام این شهر در واکنش به شورش یک “شکست تحقیرآمیز” و وعده داده شده برای بازگرداندن نظم به عنوان تعطیلات آخر هفته.

فری پاسخ به این انتقاد اندازه گیری شده است.

“من همچنان به طور کامل درک چه مدت آن طول می کشد به بسیج گارد ملی” فری گفت. “من عبور نمی دهند. من گفت: ما نیاز به آنها بود.”

آن شب بسیاری از مظنون را تعریف فری میراث.

“سوال این است که رفتن برای همیشه بی پاسخ … بود سوزاندن حوزه گوشت خام است که به مردم یک طعم و مزه از تطهیر از تخریب ؟” گفت: سابق شورای شهر عضو همین ساموئلز که ریاست عمومی کمیته ایمنی. “خواهد بود و یا دفاع از سوم حوزه — که می توانست منجر به صدمه دیده است که مردم ایجاد چنین که خشم مردم شده اند و حتی بیشتر مخرب?”

ساعت پس از حوزه سوخته, از کار اخراج افسر درک چوین دستگیر شد و به اتهام قتل عمد و غيرعمد. بسیاری از مردم امیدوار مخرب شورش فروکش خواهد. آنها نیست.

اعضای شورای نگرانی در مورد شهردار در پاسخ پس از ترکیبات گزارش شده آنها نمی تواند آتش نشان یا پلیس به پاسخ در حالی که افسران شلیک گاز اشک آور و پرتابه در تظاهرات.

تحمیل حکومت همراه با ورود گارد ملی در اعداد بزرگ در روز شنبه به نظر می رسد برای سرکوب شورش.

با شورش بر تمرکز تبدیل به خاطر سپردن فلوید و هش که آینده از پلیس.

در طول راه, فری را ظاهر عمومی کمک نمی کند تصویر خود را. او بوداده در رسانه های اجتماعی برای گریه در مقابل فلوید را تابوت در محلی یادبود. فری از توصیف آن به عنوان یک “خام لحظه.”

در یک بعد از ظهر شنبه فری پدید آمده برای پاسخگویی به این جمعیت که در حال راهپیمایی به آپارتمان خود را با تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت ، او به آنها گفت که او به نفع لغو اداره پلیس. گروه فریاد زد برای او را به رفتن به خانه و شهردار به تنهایی راه می رفت از طریق جمعیت ازمایش کرده با فریاد “شرم آور است. شرم آور است. شرم آور است.”

روز بعد نه اعضای شورای شهر در Powderhorn پارک اعلام مبهم طرح “شروع کار پایان دادن به” اداره پلیس.

“من فکر می کنم شهردار موقعیت اشتباه است. که نظر شخصی” عضو شورای ارمیا الیسون گفت: در یک رویداد آنلاین هفته گذشته است. “من فکر می کنم در برخی از سطح شما را مجبور به تحسین تمایل خود را به حداقل ایستادگی در موقعیت خود حتی در مقدار بسیار زیاد از فشار از جمعیت است.”

اقدام پلیس

با هم فری و شورای شهر به تصویب یک قرارداد با وزارت مینه سوتا حقوق بشر که ممنوعیت ماموران با استفاده از chokeholds تقویت الزامات مورد نیاز برای آنها را به دخالت در استفاده نامناسب از زور موارد و در برخی موارد افزایش شفافیت در اطراف ماموران اقدامات انضباطی.

روز پس از یک قاضی مورد تایید معامله فری و Arradondo اعلام کرد که آنها با خروج از مذاکرات با اتحادیه پلیس — خیره کننده برخی از اعضای شورا گفت که آنها در مورد آن را یاد زمانی که در کنفرانس خبری آغاز شد.

عضو شورای استیو فلچر به نام حرکت یک تجاوز کردن از این شهر اقتدار و گفت: این احساس تلاش فری به “گرفتن برخی از مطبوعات مثبت.”

در این روز از آن پس برخی از آنها به حمایت از شهردار. استیو Cramer, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز شهر, مینیاپولیس, شورای گفت او ایمان شهردار و امیدوار است که این شورا را به سرعت اتخاذ بتن تر برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی امنیت عمومی.

این شهر است که هنوز شمارش تلفات شورش اما کارگران شهرستان شناسایی بیش از 1000 ساختمان های که تا به حال برخی از درجه ای از آسیب.

حداقل یک تولید کننده 7-سیگما, Inc., تصمیم به ترک مینیاپولیس گفت: این شهرستان موفق به محافظت از کسب و کار خود را از آتش سوزی. کرامر گفت: کسب و کارهای دیگر به فکر پایان خود را اجاره اگر آنها نمی تواند وضوح به زودی در این شهرستان را برنامه ریزی برای نیروی پلیس است.

کشیش برایان Herron سابق شورای شهر و عضو پیوست و دیگر رهبران مذهبی در یک کنفرانس خبری در هفته گذشته در حمایت از رئیس, اما او همچنین به ستایش فری اقدامات بیش از چند هفته گذشته.

“در این وضعیت او گفته شده است و انجام همه چیز درست” Herron گفت. “و انجام تمام است که او قادر به انجام است.”

کارکنان نویسندگان اما نلسون و اندی Mannix کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de