هند-نپال روابط هرگز شکستن بیش از یک ‘سوء تفاهم’: Rajnath Singh

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: ادعا که جاده ساخته شده توسط هند تا Lipulekh عبور بسیار در قلمرو خود دفاع وزیر Rajnath Singh روز دوشنبه گفت که دولت او معتقد بودند در مرتب کردن “سوء تفاهم” در روابط با نپال از طریق گفت و گو است.

در مجازی رالی برای Uttarakhand سینگ بر عمق روابط میان دو کشور گفت: آنها محدود شد هم توسط “roti و بتی” و هیچ قدرتی در جهان می تواند آن را شکست.

“روابط ما نه تنها تاریخی و فرهنگی بلکه معنوی و هند هرگز نمی تواند آن را فراموش,” او گفت:. “چگونه می توان روابط بین هند و نپال شکستن!”

نپال در مجلس در روز شنبه به اتفاق آرا رای به اصلاح قانون اساسی برای به روز رسانی این کشور را به نقشه سیاسی تخمگذار ادعا می کنند بیش از سه استراتژیک مناطق کلیدی در امتداد مرز با آن است.

اگر این جاده ساخته شده توسط هند موجب شده است تا هر گونه سوء تفاهم در میان مردم نپال پس از آن خواهد شد طبقه بندی شده اند از طریق گفت و گو ارشد بی جی پی رهبر گفت: دفاع از سرخپوستان هرگز نمی تواند هر گونه تلخی در مورد نپال.

در سخنرانی خود سینگ گفت: دولت مودی تحویل داده بود در یک میزبان از وعده مانند abrogation از ماده 370 و منع فوری talaq سه گانه.

فاصله بین سیاستمداران وعده و کار خود را تا به حال باعث “بحران اعتبار” اما مودی دولت تا به پیروزی بیش از آن با ارائه در این بیانیه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>