دهلی نو: نفرین خودکشی کرده است خالی از سکنه و پرمخاطب از زمان بسیار قدیم با امثال یاد بازیگر-مدیر گورو دات جنوبی, ستاره ابریشم Smitha بازیگر Jiah Khan و در حال حاضر بالیوود ستاره Sushant Singh Rajput دادن در زندگی در فیلم هندی صنعت شناخته شده بودن سخت و خواستار آن ستاره.

شناخته شده برای فیلم هایی مانند “Kai Po Che!”, “MS Dhoni: داستان ناگفته”, “Chhichhore”, Rajput داشت خود Bandra, صفحه اصلی, پلیس گفت:. او 34.

Rajput آخرین صفحه ظاهر شد Nitesh Tiwari 2019 فیلم “Chhichhore” که در آن او با بازی در نقش یک پدر که انتقال یک پیام از امید و تاکید به پسرش که اقدام به کشتن خود را.

و آخرین پست های رسانه های اجتماعی اختصاص داده شده به خود را در اواخر مادر که فوت در سال 2002 زمانی که او یک نوجوان بود که در ژوئن 3, یک foretelling شاید در چه آمده است.

“تاری گذشته تبخیر از teardrops. بی پایان رویاهای کنده کاری قوس لبخند.

“و زودگذر زندگی, مذاکره بین دو” او نوشت: در Instagram پست با یک عکس سیاه و سفید ،

Rajput مرگ ناگهانی می آید روز پس از سابق مدیر 28 ساله Disha Salian به پایان رسید زندگی خود را با پریدن از یک ساختمان افزایش بالا در ژوئن 9.

“این چنین ویرانگر اخبار. عمیق ترین تسلیت من به Disha خانواده و دوستان است. ممکن است روح خود را در صلح و آرامش استراحت,” او گفت: عزاداری مرگ او.

گورو دات شناخته شده برای سیاه و سفید کلاسیک مانند “Kaagaz Ke Phool”, “Baazi” و “Pyaasa” مرده پیدا شد در تاریخ 10 اکتبر سال 1964 در تخت خود را در آپارتمان اجاره ای در Pedder جاده در سابق بمبئی. او 39.

این فیلمساز که نام واقعی بود Vasanth کومار Shivashankar Padukone شد و گفته می شود که به مخلوط الکل و قرص های خواب آور.

دات مرگ ممکن است خودکشی و یا فقط یک مصرف بیش از حد تصادفی. پسرش آرون دات در نظر گرفته مرگ به یک حادثه است.

بازیگر Vijaylakshmi که رسید یاد وضعیت یک نماد رابطه جنسی در سینمای تامیل در طول زمان به عنوان ابریشم Smitha درگذشت در سن 33 به عنوان نتیجه مشکوک به خودکشی در سال 1996. او به نظر می رسد در بیش از 200 فیلم از جمله “Vandichakkaram”, “Moondru موغام” ترین پس از دنبال بازیگر در یک زمان گفته شد به گردن عمیق در مجادلات.

او جاودانه شده بر روی صفحه نمایش در سال 2011 فیلم “تصویر کثیف” با بازی ویدیا بالان به عنوان ابریشم. این Milan Luthria-کارگردانی فیلم که نشان داد بالا و پایین از رقص ستاره الهام گرفته شده بود این بازیگر زندگی است.

زیبایی سابق هند و تصویری سوارکار اسب دوانی شدن Nafisa یوسف داشت حلق آویز در محل اقامت خود در Versova در سال 2004 در سن 25.

یوسف که برنده هند عنوان در سال 1997 تا به حال مشغول به کار به عنوان یک مدل بوده و درگیر در فعالیت های مربوط به حقوق حیوانات.

در سال 2006 مدل تبدیل, تلویزیون, بازیگر, Kuljeet Randhawa, شناخته شده برای بازی در درام “هیپ هیپ مرحبا!”, تعلیق سریال “Kohinoor” و جرم و جنایت, درام, هیجان انگیز “تیم ویژه” که گفته می شود خودکشی با دار زدن خودش را در تنها اتاق آپارتمان در حومه Juhu. او 25.

Kunal سینگ بهترین و شناخته شده برای بازی مقابل بازیگر Sonali Bendre در سال 1999 تامیل فیلم “Kadhalar Dhinam” پیدا شد حلق آویز از سقف فن در بمبئی آپارتمان در سال 2008. او 30.

انگلیسی-بازیگر آمریکایی Jiah Khan, بهترین و شناخته شده برای فیلم هایی مانند “Nishabd” با megastar آمیتا باچان و “Ghajini” با Aamir Khan, داشت حلق آویز در بمبئی اقامت در ژوئن 3, 2013 توسط مادرش Rabiya خان. خان بود 25.

آن تلقی شد خودکشی و مورد تأئید به عنوان یک خودکشی در سال 2016 پس از تحقیقات گسترده توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) و دادرسی در دادگاه عالی بمبئی.

خان را سرزنش او پسر بازیگر Sooraj Pancholi برای او مرگ است. او به اتهام معاونت در جرم خان خودکشی. این پرونده هنوز حل و فصل شده است.

در سال گذشته بازیگر کوشال پنجابی که به نظر می رسد در فیلم هایی مانند “Kaal” و “Lakshya” را به عنوان به خوبی به عنوان واقعیت نشان می دهد “عامل ترس” پیدا شد حلق آویز در Bandra آپارتمان. او 42.

پنجابی که در بدن پیدا شده بود توسط پدر و مادر خود را در ساعت اندکی از دسامبر 27 سمت چپ در پشت یک خودکشی توجه داشته باشید که در آن او گفت: هیچ کس باید مسئول مرگ او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله