بالا بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput گفته خود را به دار آویخته به مرگ در خانه اش در بمبئی مجلل Bandra منطقه در صبح روز یکشنبه. پلیس گفت: به دلیل 34 ساله بازیگر مرگ هنوز به طور مسلم و بدون خودکشی توجه داشت.

پلیس این است که سوال خود را از دوستان نزدیک برخی از آنها گفته می شود وجود دارد در خانه اش به عنوان بازیگر در زمان مرحله شدید. پلیس نیز در مطالعه خود سوابق تلفن برای پیدا کردن که او در تماس با لحظه قبل از پایان دادن به زندگی خود را.

مقامات گفت: این حادثه آمد به نور پس از برخی از دوستان از بازیگر و خانه خود را کمک به او را حلق آویز سقف در روز یکشنبه. پلیس اطلاع داده شد و او با عجله به r. n. کوپر بیمارستان که در آن او اعلام شد مرده در هنگام ورود. Rajput خانواده مطلع شد و خود را خواهر و بستگان در راه هستند به بمبئی.

“خودکشی در حال جستوجو کرد از تمام زوایای. هیچ خودکشی توجه داشت اما دوستان و همسایگان در حال سوال برای پیدا کردن دلیل این بازیگر شدید مرحله گفت:” یک افسر پلیس است.

کل صنعت فیلم است که در حالت شوک است. Karan Johar تولید کننده راجپوت را Netflix فیلم رانندگی گفت: او دل. “من چنین قوی از خاطرات زمان ما به اشتراک گذاشته اند… من نمی توانم باور این… بقیه در صلح دوست من…,” او گفت:.

Karan Johar نیز trolled به شدت در رسانه های اجتماعی برای تشریح sushant خودکشی یک هشداری برای او و پس از او (KJO) سرزنش خود را برای رسیدن به او را حتی پس از دانستن وضعیت خود را. طرفداران کشیده او را برای بودن hypocite و به صورت معمول خود را میل برای قوم و خویش.

در اینجا نگاهی به Karan Johar را Insta پست

نگاهی به برخی از توییت ساخت دور در توییتر.

Sushant سوال شد پس از او مدیر سابق, 28 ساله Disha Salian به پایان رسید زندگی خود را با پریدن از یک شیپور ساختمان در ژوئن 9. او تا به حال پرت خودش به مرگ از 14 طبقه از Malad اقامت. پلیس کاوش اگر دو خودکشی مرتبط هستند. پلیس گفت: اعضای خانواده ادعا کرده اند این بازیگر تا به حال نشان داد هیچ نشانه ای از افسردگی است.

اواخر بازیگر شد یک مهندس مکانیک از دهلی نو و تا به حال نیز برنده المپیاد فیزیک. متولد در پتنا او خود را تکمیل آموزش عالی در دهلی نو. خواهر خود را بر اساس در Chandigarh.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de