با هجوم ماهاراشترا عودت به کارناتاکا شده است وجود دارد جهش در تعداد Covid موارد و پزشکان در اینجا بر این باورند که این تعداد ممکن است نقض 20,000 تا پایان ماه ژوئن است.

ژوئن و ژوئیه است یک دوره نگرانی برای پزشکان به عنوان آنها بر این باورند که وجود خواهد داشت یک جهش در تعداد موارد مثبت. Dr CN Manjunath مدیر Jayadeva موسسه قلب و عروق دانشگاه علوم و عضو Covid-19 نیروی کار معتقد است هر چند کارناتاکا در حال انجام است بهتر از کشورهای دیگر آن را زودرس می گویند: “ما در حال حاوی’.

“Virus می تواند در گسترش خود را دارد اما مردم در آن حرکت می کند. به منظور حاوی ویروس و ما پیشنهاد کرده اند که دولت با شروع آزمایش تصادفی از مردم در مهار مناطق تاکسی, رانندگان pourakarmikas پلیس و تحویل مواد غذایی پسران. ما را وادار به می دانم که در آن ایستاده ایم.”

او توضیح داد که هر گونه ویروس جدید زندگی برای یک دوره پنج-شش ماه است که چهار ماه تکمیل شده است از این رو حداکثر نگرانی خواهد بود در این دوره از ماه ژوئن و ژوئیه.

چالش های پزشکی برادری مواجه است

پزشکان که درمان Covid بیماران بیش از حد تحت فشار جسمی و روحی.

“کل مبارزه با این ویروس انجام شده توسط دولت در بیمارستان ها و پزشکان. آن است که بیشتر مالیات برای کسانی که در ICU یا مصدوم را به عنوان آنها را مجبور به پوشیدن PPE کیت ساعت گرد است. شده اند وجود دارد برخی از مواردی که پزشکان در وسط عملیات را حذف کرده کیت برای دریافت هوای تازه و سپس بازگشت به کار. کاربر پزشکان و کارورزان و تحصیلات تکمیلی پزشکان مشغول به کار هستند بیشتر,”,,,, Dr Manjunath روایت مصیبت.

علاوه بر این اعضای خانواده از پزشکان مبتلا به ترس شدید روان پریشی به عنوان پزشکان در بازگشت به خانه را به خواب در یک اتاق جداگانه و یا استراحت در طبقه دیگر.

عذاب است catalysed زمانی که یک شلیک از سوء استفاده پزشکان دریافت از اعضای خانواده از بیماران آلوده.

“پزشکان که در حال دست زدن به پنکه هستند بیشتر در معرض خطر به عنوان لوله باید متصل به باد لوله و سپس ذرات معلق در هوا منتشر می شوند” دکتر Manjunath اعلام کرد.

چگونه پزشکان در برقراری ارتباط با بیماران

در مناطق روستایی از راه دور نظارت بر سیستم نگهداری در یک خلیج از ICU و از طریق ابزارهای متصل شده به بیمار حیاتی پارامترهای ثبت شده است.

در بنگالور ” ویکتوریا بیمارستان پزشکان در برقراری ارتباط با بیماران از طریق یک مایک از یک اتاق مخصوص.

هیچ پلاسما اهدا کنندگان: چالش برای پزشکان برای متقاعد کردن تخلیه

در حالی که پزشکان استراحت ایمان خود را در پلاسما درمانی اهدا کنندگان می آیند.

“در نقاهت پلاسما درمانی یک اهدا کننده می تواند صرفه جویی در زندگی دو. آن است که به چالش کشیدن برای پزشکان برای متقاعد کردن بهبود بیماران برای اهدای پلاسما ، ما می تواند صرفه جویی در زندگی از طریق پلاسما درمانی است. اهدا کنندگان در نمی آیند” دکتر Sreelatha, HoD از خون بنگلور پزشکی دانشگاه و موسسه تحقیقاتی (BMCRI) اعلام کرد.

بسیاری از نمی آیند به جلو برای اهدای خون به عنوان آنها می ترسند. این BMRCI تهیه کردن به 24 بخش خواهد شد و آنها نیاز به خون اما محرومیت یک زن و شوهر از اهدا کنندگان هر روز هیچ کس داوطلبانه خود را.

او پیشنهاد کرد که لیمو و زردچوبه و نمک را در آب ولرم مصرف می شود باید روزانه به نگه داشتن بیماری در خلیج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله