یک بحرانزده COVID-19 آزمون که حواس حضور ویروس با تشخیص آنتی بادی به آن یافت شده است که به اندازه کافی دقیق است که آن مینه سوتا توزیع کننده فروش آن می تواند فقط به عنوان تست های دیگر در حال حذف شدن از بازار است.

برتر بیوتکنولوژی یک مینیاپولیس تست مواد مخدر شرکت که دارای چرخد و به توزیع یک چینی ساخته شده تست برای تشخیص COVID-19 بادی طرح به سطح شیب دار بالا فروش در هفته های آینده. غذا و دارو اعطا اضطراری-استفاده از مجوز (امارات) برای تست در ژوئن 4 و در روز پنج شنبه ارسال شده نتایج یک عملکرد مستقل ارزیابی توسط موسسه ملی سرطان.

“برای داشتن نتایج منتشر شده یک معامله بزرگ پس بقیه کشور می دانیم آنچه که ما از ابتدا می دانست که این یک تست خوب” برتر بیوتکنولوژی مدیر عامل شرکت تاد بیلی گفت:.

دیگر آزمایشات گرفته شده در این بازار است. یکی ساخته شده توسط BioMedomics و فروش عمده فن آوری پزشکی شرکت BD برداشته شد در اوایل ماه مه پس از FDA به روز رسانی قوانین در عملکرد فنی مورد نیاز برای دریافت EUA.

نسل دوم آزمون است که در آن کار می کند. آزمون های ساخته شده توسط Phamatech و تیانجین Beroni بیوتکنولوژی شرکت. نیز به طور داوطلبانه خارج شود.

محققان پزشکی و آزمایشگاه به طور کلی استفاده از دو فراگیر انواع آزمایشات COVID-19 — آزمایشات سرولوژی و مولکولی انجام شد.

سرولوژی تستهای مانند یکی از توزیع های برتر زیست فناوری در واکنش به حضور آنتی بادی های خاص که سیستم ایمنی بدن یک فرد باعث می شود به مبارزه با رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

آنتی بادی آزمایش در بازار امروز از جمله نخست وزیر را نمی توان مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص یک مورد خاص از COVID-19. اما آنها را می توان در “ميران” مطالعات کلی در نرخ خوبی تعریف شده جمعیت.

دانشمندان هنوز در تلاش برای بهبود دانش خود را در مورد چه مقدار زمان نیاز به تصویب قبل از مردم قابل تشخیص اعداد از آنتی بادی است.

یکی زود هنگام مطالعه از آنتی بادی آزمایش نشده است, کارشناسی, نگاه 173 بيمار مبتلا COVID-19 در چین یافت و نرخ صحیح تشخیص آنتی بادی های IgG و IgM در بالاترین سطح خود در 16 ماه پس از علامت شروع.

هفته گذشته کلینیک مایو اعلام کرد در دسترس بودن برای تست آنتی بادی تولید شده توسط روچستر مبتنی بر Vyriad به دنبال حضور آنتی بادی خنثی.

مولکولی آزمون از سوی دیگر در حال طلا-استاندارد روش تشخیص فعال COVID-19 عفونت است. اغلب به نام تست PCR, این تست تشخیص حضور ویروسی مواد ژنتیکی در سواب گرفته شده از گلو و یا بینی.

دقت خود را در اطراف قله هشت روز پس از قرار گرفتن در معرض یک مطالعه از مطالعات در Annals of Internal Medicine نشان می دهد.

مینه سوتا وزارت بهداشت می گوید تست تشخیصی استفاده شده است برای تایید 30,471 موارد COVID-19 در ساکنان از اوایل ماه مارس از جمله 311 موارد اضافه شده به شمارش یکشنبه.

از کسانی که در مورد 26,100 مردم گذشت 14 روز self-monitoring دوره و دیگر نیاز به از خود جدا کنند.

در مینه سوتا 1,298 اند از COVID-19 از جمله 1,030 ساکنان مراقبت طولانی مدت و کمک به زندگی.

اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر اتفاق افتاده در افراد 50 ساله یا مسن تر. شرایط بهداشتی اساسی افزایش خطرات از جمله بیماری ریوی مزمن کنترل نشده آسم شدید و جدی قلبی immunocompromise چاقی با BMI بیشتر از 40 دیابت و بیماری مزمن کلیه نیاز به دیالیز و بیماری های کبدی.

هر دو نرخ جدید مرگ و میر و میزان تازگی تایید شده کاهش در مینه سوتا برای دو هفته با وجود افزایش PCR و تست در مقیاس بزرگ حقوق مدنی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

در سراسر کشور ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 115,000 مرگ و میر در میان بیش از 2 میلیون مورد تأیید.

تعداد موارد جدید در حال افزایش است در ایالت از جمله کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا گرجستان با برخی از این افزایش به دلیل افزایش تست. مورد شمارش در حال کاهش در نیویورک, نیوجرسی, ایلینوی و ماساچوست به گفته نیویورک تایمز’ از نزدیک تماشا مورد ردیاب.

در اوایل بیماری همه گیر FDA در پاسخ به ناگهانی و تقاضا برای COVID-19 آزمون در ایالات متحده با کاهش بار ورود برای بسیاری از.

تست PCR شروع به فروش می رسد تنها با حداقل اعتبار قبل توسط تولید کنندگان خود را در حالی که بیش از 100 آنتی بادی آزمایش آب گرفتگی بازار با نظارت مستقیم توسط FDA.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از آزمون ها به طور ناگهانی در دسترس قرار گرفت با اندک شواهد حمایت از کیفیت خود را.

آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه که حتی در حال حاضر ماه به همه گیر “هیچ کس واقعا نمی داند که چگونه به خوبی بسیاری از آزمونهای غربالگری کار می کنند.”

ایالات متحده آمریکا مجلس فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده وارد نزاع در ماه آوریل خواستار دانم چرا FDA اجازه اثبات نشده آزمون به رفتن به بازار و به همین دلیل برخی از آزمایشات’ ادعای دقت در بسته بندی نمی شد تکثیر در تست مستقل. کمیته فرعی ادعا اعتباری برای وادار کردن FDA نیاز به تست آنتی بادی سازان برای ارسال اطلاعات و دریافت اضطراری با استفاده از مجوز.

یکی از آزمون های خاص به صورت فوق العاده بررسی شد و یک به فروش می رسد توسط برتر بیوتکنولوژی.

نامه ای از فرعی به مدیر عامل شرکت گفته است که محققان دانشگاهی در کالیفرنیا پیدا کرده بود به مراتب پایین تر از نرخ دقت برای تست در یک مطالعه منتشر نشده از آنچه تبلیغ شده بر روی برچسب محصول.

کمیته فرعی نامه گفت: این آزمون به درستی شناسایی حضور آنتی بادی اختصاصی به نام IgG تنها 53 درصد از زمان در 129 اعتبار سنجی آزمون. یک مارس 28 نامه ای از کمیته فرعی گفت: آزمون حساسیت بود “عمیقا نگران کننده است.”

اما پنج شنبه گذشته FDA برای عموم نوشته شده نتایج حاصل از بودجه فدرال عملکرد ارزیابی های انجام شده در فردریک آزمایشگاه ملی در مریلند که برتر بیوتکنولوژی تست درستی شناسایی آنتی بادی IgG 93 ٪ از زمان در 30 نمونه. دوم بادي IgM مثبت شناسایی شده در تمام 30 آزمون. آزمون نمی بازگشت به نتایج مثبت برای هر یک از 160 منفی نمونه های مورد استفاده در آن است.

تقریبا همه از این آزمون در FDA صفحه وب به صورت معتبر تست آنتی بادی امروز باید مثبت-تشخیص ارزش ها بین 90 تا 100 درصد است.

بیلی گفت: بررسی مستقل که با استفاده از نمونه-دست زدن به روش شرح داده شده بر روی برچسب محصول توافق با اعتبار سنجی نتایج لیگ برتر تا به حال دیده می شود از دیگر سازمان ها است.

“ما بسیار هیجان زده بودند اما نه تعجب” بیلی گفت. “ما می دانستیم که این تست انجام شد به خوبی. اما داشتن [فدرال آزمایشگاه] انجام مطالعه خود را به عنوان یک فدرال مطالعه که بهترین بخشی است.”

مانند بسیاری از آنتی بادی آزمون برتر بیوتکنولوژی آزمون تنها اعتبار امروز برای استفاده در گواهی آزمایشگاه برای بالا و متوسط-پیچیدگی کار می کنند. این شرکت در حال کار بر روی تحقیقات نشان می دهد همچنین می تواند دقیق در نقطه ای از مراقبت با استفاده از خون گرفته شده از یک انگشت چوب, اما این کار در حال انجام است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله