یک 911 dispatcher تماشای زمان واقعی فیلم از جورج فلوید بازداشت در جنوب مینیاپولیس شد تا احساس خطر توسط پلیس ماموران اقدامات است که او به نام یک سرپرست که بلافاصله پاسخ به این صحنه با توجه به تازگی منتشر شده تلفن ضبط.

ضبط یک مکالمه تلفنی بین ناشناس توزیع کننده و یک پلیس مینیاپولیس سرپرست منتشر شد دوشنبه در وب سایت شهر. آنها مطرح شده و در عین حال سوال بیشتر در مورد بخش را از دست داده و فلوید مرگ که مشتعل در سراسر جهان تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

“من نمی دانم که شما می توانید با من تماس snitch اگر شما می خواهید اما ما باید از این دوربین برای (تیم ملی) 320 تماس و…من نمی دانم اگر آنها تا به حال به استفاده از زور یا نه, اما آنها چیزی از بازگشت از تیم ملی و همه آنها نشسته بر روی این مرد, بنابراین من نمی دانم اگر آنها مورد نیاز شما است یا نه اما از آنها چیزی گفت به من هنوز” توزیع کننده گفت.

“Yeah, آنها نمی گفت چیزی نشده…فقط یک takedown که به حساب نمی کند اما من پیدا کردن” سرپرست پاسخ داد.

“هیچ مشکل ما نمی تواند برای همیشه آن را ببینید به طوری که ما آن را ببینید ما فقط مثل اینه که به نظر می رسد کمی متفاوت اما…” توزیع کننده گفت.

“برای تلفن های موبایل خوب خداحافظ.”

آن است که روشن نیست که آیا این سرپرست در پاسخ به این صحنه اما هیچ کدام حاضر بودند به عنوان یک بی فلوید لود شد به یک آمبولانس قبل از او مرده به عنوان اسیر در اطرافیان تصویری.

سخنگوی وزارت جان سالمند کاهش یافته است به نظر با استناد مداوم پروب به Floyd مرگ است.

مه 25 حادثه آغاز شد و با پلیس بودن نام مورد تقلبی $20 bill به پایان رسید و با سه افسران سنجاق فلوید به زمین, نادیده گرفتن خود را تکرار درخواست که او نمی تواند نفس بکشد.

درک چوین که پس از اخراج افسر که دستگیر شد در تلفن همراه تصویری با فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه, چهره, قتل و طرح اتهامات در مرگ این مرد است. سه نفر دیگر از افسران که در حال حاضر نیز خاتمه یافته و با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

تحت اداره قوانین در هر زمان یک افسر با استفاده از زور در حالی که در وظیفه او یا او باید به اطلاع ناظر که به طور معمول در پاسخ به این صحنه.

اعزام داده ها نشان می دهد که اولین استاد راهنما به صحنه Sgt. دیوید Pleoger که نمی رسند در صحنه تا 34 دقیقه پس از افسران برای اولین بار مواجه می شوند فلوید. Pleoger یک استاد راهنما در 3 حوزه را middlewatch. این معلوم نیست که آیا او سرپرست در ضبط.

آخرین اطلاعات نسخه همچنین شامل متن دو 911 تماس های ساخته شده توسط تماشاگران به گزارش ماموران درگیر از جمله یکی از آنها خارج از وظیفه لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا شهرستان اتفاق افتاده است که بر صحنه است.

“من در بلوک 38 و شیکاگو و من به معنای واقعی کلمه تماشا افسران پلیس را یک پالس و نه انجام هر کاری برای نجات یک مرد و من در پاسخ اول خودم و من به معنای واقعی کلمه باید آن را بر روی دوربین” ناشناس آتش می گوید: با توجه به متن. “من فقط به طور اتفاقی در یک پیاده روی پس این شخص, این, آنها (expletive) او را کشتند بنابراین…”

متن نشان می دهد که آتش خواسته به صحبت با ماموران و ناظران به این وضعیت را توضیح دهد اما پس از آن خط قطع شده است. توزیع کننده سعی کردم چند بار تماس اما تماس های رفت و به پست صوتی در هر زمان.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de