رکورد افزایش ویروس موارد در ما به عنوان کشورهای فشار پیش با بازگشایی

واشنگتن: جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان در تعداد رکورد در نوردید بیشتر ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس به عنوان بیشترین فشار پیش با بازگشایی رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های سرپوشیده تجمع در Tulsa, Oklahoma.

آلاباما گزارش یک رکورد تعداد موارد جدید برای چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه. آلاسکا, Arizona, California, California, فلوریدا, North Carolina, اوکلاهما و کارولینای جنوبی همه رکورد تعداد موارد جدید در سه روز گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

بسیاری از مقامات بهداشتی دولت تا حدودی ویژگی افزایش به تجمعات بیش از یادبود روز تعطیلات آخر هفته در اواخر ماه مه.

در لوئیزیانا که شده بود یکی از زودتر virus نقاط داغ جدید, موارد بودند دوباره در حال افزایش است با بیش از 1200 – بیشتر وجود دارد از مارس 21.

در سراسر کشور وجود دارد که بیش از 25 ، 000 مورد جدید گزارش شده در شنبه بالاترین شمارش به صورت یک شنبه پس از مارس 2, در بخشی به دلیل افزایش قابل توجهی در تست بیش از شش هفته گذشته.

شاید بیشتر نگران کننده برای مقامات بهداشت بسیاری از این کشورها نیز دیدن سابقه بستری شدن در بیمارستان – متریک نه تحت تاثیر افزایش تست.

آرکانزاس, North Carolina, تگزاس و یوتا همه تا به حال یک رکورد تعداد بیماران وارد بیمارستان در روز شنبه. در کارولینای جنوبی 69 درصد به 77 درصد از تخت های بیمارستانی اشغال شده بسته به منطقه است.

در حالی که فرماندار یوتا هفته گذشته اعلام کرد که بسیاری از استان ها وجود دارد که قابل تامل خود را reopenings اکثر متحده نیست با توجه به دوم خاموش کردن به عنوان آنها در صورت کمبود بودجه و نرخ بیکاری دو رقمی. بسیاری از رفت جلوتر با reopenings قبل از جلسه دولت عفونت نرخ دستورالعمل برای انجام این کار است.

نیویورک, سخت ترین آمار دولت استفاده شده دستورالعمل های بهداشتی به دستور بازگشایی و ادامه داد: برای دیدن تمام اقدامات عفونت قطره – موارد جدید مرگ و میر بستری شدن در بیمارستان و مثبت نرخ در میان کسانی که گرفتن تست شده است.

اما فرماندار اندرو کومو هشدار داد در شهر نیویورک و لانگ آیلند مقامات روز یکشنبه که خود را reopenings در معرض خطر بودند اگر آنها را متوقف کند بیشتر بزرگ کرد که او گفت: در حال تهدید پیشرفت در مهار گسترش coronavirus.

کومو گفت: دولت دریافت کرده است 25,000 شکایت به تازگی از نقض اجتماعی فاصله و دیگر شرایط اضطراری عمدتا در منهتن و Hamptons مرفه ساحل جوامع در پایان در شرق لانگ آیلند.

“وجود دارد یک امکان بسیار واقعی است که ما را عقب بازگشایی در این مناطق گفت: در یک جلسه.

ترس است که موج دوم از عفونت اتفاق می افتد و یا اینکه متحده موفق به محدود کردن خود را در اولین موج – درخواست مقامات بهداشت به اعتراف عمومی به پوشیدن ماسک و جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز برنامه ای برای برگزاری اولین کمپین تجمع از اوایل ماه مارس در روز شنبه در تولسا, اگر چه این حضور را باید به توافق برسند به برگزاری کمپین مسئول اگر آنها قرارداد COVID-19.

حدود یک سوم از ثبت موارد جدید در دولت آمد از Tulsa County, با توجه به وزارت امور خارجه داده است. تلسا وزارت بهداشت در روز جمعه گفت: شیوع بیماری در ارتباط بود به داخل سالن اجتماعات. بستری شدن در بیمارستان و درصد آزمون آینده را مثبت ثابت بوده است در دولت است.

“من نگرانی در مورد گروه های زیادی از مردم جمع آوری و در داخل خانه به صورت طولانی مدت در طول زمان. ضروری است که هر کسی که بخواهد به میزبان و یا شرکت در یک گردهمایی به گام برای ایمن ماندن” بروس گفت: Dart, بخش, مدیر اجرایی, در بیانیه ای که به مردم توصیه می شود در تجمعات به پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک در یک سری از آخرین رویدادهای عمومی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de