صاحبان ساختمان در سراسر شهرهای دوقلو در حال استقرار تمیز کردن روبات ها و مواد شیمیایی و اشعه ماوراء بنفش نور آنها به عنوان انجام یک لیست طولانی از ایمنی کارهای جلوتر از پیش بینی ورود کثیری از کارکنان اداری و دانش آموزان از بازگشت به ساختار idled به صورت ماه به دلیل COVID-19.

با بیشتر کسب و کار بازگشایی تحت عنوان آرام, سفارشات, مینه سوتا, برج های اداری در دفتر پارک ها و مدارس در حال تقلا برای بیدار خواب غول و ارتقاء تجهیزات برای خنثی کردن ویروس کشنده و کشتن قالب لژیونلا باکتری ها و دیگر خطرات بهداشتی احتمالا چرکین خفته در محل کار.

“ما از زمستان به تابستان حالت در وسط یک بیماری همه گیر. … در حال حاضر من زانو در ارزیابی ساختمان 18 [که می خواهید برای بازگشایی با خیال راحت]” گفت: تیم Kittila تسهیلات ارزیابی مدیر برای کاروس-اندرسون که صاحب و اجاره 1 میلیون فوت مربع از املاک تجاری در سراسر مینه سوتا است. “COVID-19 یادآوری ثابت است که چرا امکانات نیاز به بهبود و کار کرده است.”

مسلح با مراکز کنترل بیماری ها (CDC) دستورالعمل های تجاری صاحبان ساختمان در حال مسابقه برای بهبود هوای داخل گردش خون حذف راکد آب از لوله ها و استریل کردن همه چیز از ductwork میز و دستگیره های درب به دفتر گلدان قهوه.

در حال حاضر ساختمان های اداری در مرکز شهر مینیاپولیس هستند و تنها حدود 10 درصد اشغال شده به عنوان بسیاری از مستاجران عمل کسب و کار خود را از راه دور. که طلوع خواهد کرد به عنوان صاحبان ساختمان و مستاجران خود را دریافت راحت با دولت اجازه بیشتر غیر ضروری کسب و کار بازگشایی گفت: Kevin Lewis, مدیر اجرایی, از, بیشتر, مینیاپولیس, ساختمان صاحبان و مدیران انجمن (BOMA).

“در این میان هر کس که بسیار اندیشمندانه و تدریجی در مورد کل ورود مجدد و بازگشت موضوع” لوئیس گفت. “که اجازه می دهد تا صاحبان املاک و تیم مدیریت برای قرار دادن به عنوان بسیاری از پروتکل ها که ممکن است قبل از مقیاس بزرگ ورود مجدد صورت می گیرد.”

مرکز شهر, مینیاپولیس, لابی و skyways باید نصب اجتماعی نشانگر فاصله و جهت مسیرهای پیاده روی. هفته گذشته در BOMA دفتر ساختمان در 50 S. 6 سنت زیادی خدمه نقاب نگهداری کارگران ضد عفونی آسانسور نرده و راهروها هر چند به سختی کسی در ساختمان لوئیس گفت.

در سنت پل هایده Kempf-Schwarze, BOMA عضو و Unilev ارشد مدیر اموال خریداری شده 30 50 دلار بسته ضد میکروبی آسانسور-دکمه را پوشش می دهد برای محافظت از کارگران از این ویروس زمانی که آنها بازگشت به 37-داستان ولز فارگو محل.

ساخت فیلتر هوا آن سه بار قبل از آن تا کنون می رسد یک اطاقک. همچنین به تازگی محدود آسانسور دسترسی به دو نفر در هر سوار و تعطیل عمومی ورودی ساخت آن را فقط برای مستاجران.

از آنجا که ویروس زده فقط 150 یا بیشتر از ساختمان 1,500 کارگران نشان می دهد تا روزانه. مهم نیست. “هر زمان که آنها آماده هستند به بازگشت ما آماده خواهد شد” گفت: Kempf-Schwarze.

هفته گذشته کاروس-Anderson کارگران نصب touchless لوله توالت و حوله اسپری در دشت و دریاچه ها و شرکت ها مرکز صاحب آن در ادن پریری ، وستوود جامعه کلیسا در اکسلسیور و دیگر ادارات برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

کاروس-اندرسون نیز مشاوره ده ها تن از ساخت و ساز مشتریان و فلاشینگ ساختمان خود را چیلرهای آب و لوله کشی برای جلوگیری از این نوع از آب رکود محبوب لژيونلا و دیگر مزاحم باکتری است. این آموزش مستاجران که می خواهید برای بازگشایی به زودی به خر خر کردن ساختمان خود را برای mustiness, باز هوای تازه دامپر در سیستم های تهویه مطبوع و انفجار هوای سرد به مدت 72 ساعت به کشتن هر قالب — قبل از اجازه دادن به کارگران و مشتریان بازگشت. و آن را به رهبری به درجه مدارس و مجتمع های اداری به بازرسی هر یک از ساختمان آمادگی.

“استفاده از بینی خود را. بوی آزمون می رود راه طولانی” Kittila توصیه مشتریان. “اگر شما تشخیص برخی از تیره بوی کپک یا آن را مانند راه رفتن را به یک اتاق قفل” عمل مورد نیاز است برای ایمنی.

برخی از شرکت ها در حال تبدیل شدن به فن آوری بالاتر برای جلوگیری از کپک و ویروس گلایه.

Honeywell هفته گذشته راه اندازی خودکار چرخ ربات که disinfects یک هواپیما در 10 دقیقه با استفاده از اشعه ماورای بنفش “C” نور است. تست شده در چندین Honeywell هواپیماهای جدید “اشعه ماوراء بنفش هوایی کابین سطح پاک” به زودی نصب شده در دفاتر است که می خواهید افزایش شرایط بهداشتی گفت: Vimal Kapur, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Honeywell ساختمان فن آوری.

“ما در حال صحبت کردن با مشتریان موجود و ما خواهد شد به روز رسانی سیستم های خود را با این [موبایل اشعه ماوراء بنفش واحد],” Kapur گفت. “ما انتظار می رود برای به دست آوردن بسیاری از کسب و کار بیش از چند ماه آینده.”

به طور جداگانه شرکت های دیگر در حال تبدیل شدن به دستگاه سم پاش برای ضد عفونی کردن میز cubicles و تلفن در مقابل coronavirus. این سم پاش الکتریکی شارژ aerosolized مواد شیمیایی پس از آن سریع “کارآمد می دهد و پوشش خوب. آن را واقعا کمک می کند تا کنترل گسترش عفونت” گفت: ری Petrisek HP محیط زیست ارشد میکروبیولوژیست در طول BOMAs “آماده شدن برای دوباره اشغال” وبینار چند هفته پیش.

Chris Morgan معاون رئیس جمهور و مدیر کل در Ecolab را Nalco Water, کسب و کار, تعجب نیست صاحبان ساختمان در حال گانینگ برای ایجاد محیط های امن تر. خدمه نگهداری می خواهید برای جلوگیری از هر گونه گسترش بسیار مسری coronavirus اما همچنین نگرانی در مورد قالب و یا legionnaire بیماری است که می تواند در خفا انجام دادن در اتاق استفاده نشده.

“ما تا به حال هرگز این گسترده تعدادی از ساختمان های کم یا بدون اشغال کردن وجود دارد” مورگان گفت. “خطر بزرگ وجود دارد. … اگر صاحبان ساختمان هستند با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب, شرایط, بیشتر نخست برای [باکتری] رشد از اگر آن ساختمان ها اشغال شد. … پیدا کنیم لژيونلا [باکتری] اغلب.”

این که چرا Ecolab پرسنل خدمات در حال کمک به هتل ها و رستوران ها و دفاتر و قمار راه اندازی مجدد خفته ماشین ظرفشویی, بررسی دیگهای بخار و تست و درمان آب راکد لوله های مضر لژيونلا و دیگر میکروب ها به طور معمول کنترل می شود فقط با استفاده مداوم از غرق چشمه و دوش. اندازه متوسط ساختمان که تست مثبت برای legionnaire می پرداخت $5,000 $10,000 برای “hyper-chlorinate” کل سیستم آب.

ترین طبقه یک ساختمان صاحبان دانستن خطرات ناشی از اجازه دادن به کارگران را به یک کهنه ساختمان نیست prepped برای اشغال. آن را کمتر تجربه کرده ملک تجاری صاحبان و اپراتورهای است که اغلب نیاز به آموزش و پرورش بیشتر مورگان گفت.

برای کاهش اضطراب در مورد بازگشت به کار بازگشت کارکنان به سرعت می توانید بررسی کیفیت هوا و رطوبت و ذرات شمارش با استفاده از تازگی نصب خودکار “داشبورد” در Honeywell دفاتر در آتلانتا نیوجرسی و محفل ققنوس. “آنچه در این covid ویروس رویداد انجام داده است” Kapur گفت: “آورده است موضوع کیفیت هوا در جلو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de