اسکوتر برقی شده اند از دست رفته از حمل و نقل چشم انداز این سال است. اما آنها فقط یک شورای شهر رای به دور از بازگشت به خیابان مینیاپولیس.

این شهر سیاست و دولت نظارت کمیته (پوگو) است که انتظار می رود روز شنبه به تصویب تا شش روروک مخصوص بچه ها فروشندگان. این اقدام پس از آن را به شورای شهر در ژوئن 26. اگر گذشت “اسکوتر خواهد بود مستقر بخش اول ژوئیه گفت:” سخنگوی کاسپر تپه.

مینیاپولیس به ثمر رساند برنامه های کاربردی از شش فروشندگان در ماه مارس با استفاده از معیارهای مختلف از جمله ایمنی و عدالت و تلاش برای افزایش فعال حمل و نقل. مقامات شهرستان انتخاب دو نفر از آنها: پرنده و Lyft.

اما با توجه به چالش های ناشی از COVID-19 گیر مقامات در حال تجدید نظر خود را به طرح اصلی از داشتن تنها دو فروشندگان برای سال 2020 برنامه گفت: “دیگر مناسب” با توجه به صدور مجوز جدید توافق پیشنهادی که POGO بحث خواهد شد. این شهر تا به حال اعدام شده اند مجوز موافقت نامه با هم کردن اجسام پرنده و یا اجازه می دهد برای تغییر در برنامه های.

هر فروشنده انتخاب خواهد شد که برای استقرار حداقل 200 اسکوتر در ماه جولای 1, با یکی دیگر از 200 توسط Aug. 1; پس از آن آنها می توانند با استقرار تا به خود اختصاص داده و در مجموع. حداکثر 2500 اسکوتر تقسیم میان انتخاب فروشندگان اجازه داده می شود در خیابان های شهر زیر پیشنهاد جدید است.

وجود دارد بیش از 150 ، 000 منحصر به فرد کاربران روروک مخصوص بچه ها در سال 2019 با توجه به شهر داده و اسکوتر ارائه شده بیش از 1 میلیون ،

اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر اسکوتر باقی خواهد ماند محبوب به عنوان نگرانی مشترک حمل و نقل با توجه به COVID-19 ادامه خواهد داد. سواری, شهر دوچرخه-به اشتراک گذاری برنامه شاهد یک رکود قابل توجه در سال جاری گفت: سخنگوی Kaitlyn کارل.

از طریق ژوئن 6, محبوب دوچرخه-به اشتراک گذاری برنامه تا به حال شمارش 43,471 ، که شامل سواری گرفته توسط کسانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که داده شد, عضویت رایگان در این سال است. خوب سوار کاربران وارد شده 59,629 سفر در طول دو ماه اول سال 2019 فصل است.

هفته گذشته ridership پایین بود با حدود 6000 در مقایسه با همین روز در سال گذشته است. این برنامه به طور موقت تعطیل هفته گذشته در مسیر از شهر که ممکن است کمک به بخشی از افت بزرگ کردن کارل گفت. این برنامه پس از اتحاد بازگشایی شد.

Lyft که در عمل خوب سوار است جعل جلوتر است. این عرضه جدید خود را در ناوگان برقی پدال-کمک دوچرخه در این ماه و امید آن اسکوتر را به دنبال خواهد داشت کارل گفت.

Hourcar در دریاچه خیابان

Hourcar یک دوقلو شهرستانها carsharing برنامه است که به دنبال بازگشایی دریاچه آن خیابان hub پس از آن 2014 هوندا سیویک پارک شده در Midtown ارز رمپ نابود شد در یک آتش سوزی پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در دست مینیاپولیس پلیس مارس 25.

مدیر عامل شرکت پل شرودر گفت: Hourcar است صحبت کردن با رمپ مدیر و اموال صاحبخانه به جنوب مینیاپولیس hub بازگشایی شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. تا آن زمان کاربران در حال هدایت به نزدیکترین Hourcar hub حدود یک مایل دور در Midtown YWCA.

Hourcar شده است در خیابان دریاچه از سال 2012 و Midtown hub شده است “به خوبی استفاده می شود” شرودر گفت. مهم است که وجود دارد به عنوان متنوع و کم درآمد محله تلاش برای بازسازی و التیام شرودر گفت.

“این مرکز دارای یک تاریخچه برای ما و ما می خواهیم به آن را نگه دارید” او گفت:.

Hourcar ممکن است افزایش یابد دریاچه آن خیابان حضور. این شرکت به دنبال باز کردن اضافی هاب در امتداد راهرو شرودر گفت.

 

به دنبال اخبار در مورد ترافیک و رفت و آمد در رانندگی در startribune.com. کردم ترافیک و یا حمل و نقل سوال و یا ایده ؟ E-mail drive@startribune.com صدای جیر جیر @stribdrive و یا تماس با تیم هارلو در 612-673-7768.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله