St. Cloud افسر شات در دست نوجوان, باعث شایعات و ناآرامی

Category: کیمیا | No comments

یک St. Cloud افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در دست اوایل روز دوشنبه توسط یک نوجوان بود که مقاومت در برابر دستگیری یک روبرو می شوند که مشتعل شایعاتی که دو مرد سیاه شده بود به ضرب گلوله های پلیس است که باعث سریع rebuttals از رهبران مدنی.

برخورد با 18 سال رخ داده است حدود 12:10 صبح به پایان رسید و در 1000 بلوک 10 Avenue, S., به گفته پلیس. افسر در بیمارستان بستری شد با noncritical صدمات.

دولت اداره جنایی دلهره است در پاسخ به این صحنه و پیشرو بررسی است.

تیراندازی می آید در میان خشم جهانی بیش از مرگ دو در هفته های اخیر در برخورد با افسران پلیس. سه هفته پیش در مینیاپولیس جورج فلوید پس از درگذشت افسر درک چوین خود را نگه داشته زانو دوخته به Floyd گردن برای حدود 8 دقیقه است. اواخر هفته گذشته یک افسر پلیس در آتلانتا تعقیب و به ضرب گلوله یک مرد سیاه و سفید.

در ارتباط با سنت ابر تیراندازی شایعات به سرعت نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی است که دو مرد سیاه ضرب گلوله کشته شده بود توسط افسران و بزرگ و در زمان تنک جمعیت مونتاژ در خارج از مقر پلیس شبانه به گفته رئیس پلیس بلر اندرسون.

ساختمان “آیا تجربه برخی از آسیب [از] مردم پرتاب سنگ” رئیس گفت. افسران کارگردانی شیمیایی محرک برای متفرق کردن جمعیت و چهار نفر بازداشت شدند ساخته شده برای جرایم جزئی, او گفت:.

اندرسون ابراز نا امیدی با نقش رسانه های اجتماعی در حال گسترش شایعات.

“این بسیار خطرناک است,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در مقر پلیس. “این نوع از چیزی که می تواند تشدید کرده اند. … این محل می توانست در آتش بیش از یک دروغ است.”

دنیس فال اولد ستلمنت رئیس St. Cloud فصل NAACP گفت: رئیس آمد به او در مورد “miscommunication” گردش در جامعه است.

کلمه “دو جوان آفریقایی-آمریکایی به مردان ضربه بودن … نمی شد مورد” فال اولد ستلمنت گفت: پلیس در کنفرانس خبری.

فال اولد ستلمنت در ادامه به ستایش چگونه پلیس پاسخ در صحنه گفت: “مرد جوان تفنگ داشتند. … افسران می تواند او را به گلوله بست اما [آنها] نشان داد مقدار زیادی از خویشتن.”

این کشیش جیمز Alberts, کشیش در کلیسای خدا در مسیح در خیابان خطاب در همان کنفرانس خبری این مشکل که حباب در خارج از مقر پلیس.

“ما در حال نشستن در گذرگاه زمان” Alberts گفت: با اشاره به تظاهرات جهانی بیش از پلیس در ایالات متحده کشتار مردان و زنان سیاه. “این جامعه است که به حق نگران اما هیچ یک مرده امروز در اینجا. ما خدا را شکر.

“من خدا را شکر که ما در اداره پلیس به دنبال ندارد و در برخی از مراحل است که ما را دیده اند در سراسر کشور است. ممکن است به پلیس و کشتن نیست.”

بر اساس بیانیه پلیس منتشر شد چند ساعت پس از تیراندازی:

افسران تلاش برای متوقف و بازداشت مظنون برای چه اندرسون بعد گفت: یک سوء ظن است که او تا به حال یک تفنگ. مشکوک زد و افسران را با او نزدیکی 10th, Avenue, S. دانشگاه و درایو.

“که در آن نقطه مشکوک جسمی مقاومت دستگیری” بیانیه ای از پلیس به عنوان خوانده شده.

در طول مشکوک مبارزه با او به خود جلب کرد یک تفنگ دستی و خاموش کردم یک شات است که آمار یکی از افسران در دست است.

هیچ ماموران آتش بازگشت در حالی که مقهور ساختن, 18 سال, پیر و دستگیری او. مظنون رنج می برد آنچه به نظر می رسد یک برش در طول بازداشت خود. او نیز گرفته شد و به بیمارستان منتقل شد و در شرایط با ثبات است.

پلیس هنوز به شناسایی مظنون است. مقامات نیز خودداری افسر هویت دیگر می گویند او است 14-سال کهنه St. Cloud اداره پلیس.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>