سنت پل در مرکز شهر تقویت کننده گروه است که به درخواست صاحبان ملک تجاری برای پرداخت هزینه های محله سفرای جدید امنیت عمومی مرکز ارتباطات و امکانات دیگر منافع و هزینه های آن را تا حد زیادی دور زدن در مرکز شهر بزرگترین صاحب ملک.

پس از سالها برنامه ریزی و اخیر تاخیر مربوط به COVID-19 pandemic — مرکز شهر داد که با ارسال یک درخواست به صاحبان ملک تجاری در روز دوشنبه است که از آنها بخواهید به پرداخت به بهبود منطقه شبیه به مینیاپولیس’ مرکز شهر بهبود District (انجام). زیر شهر تصویب منطقه می تواند راه اندازی در سال جاری گفت: جو Spencer, مرکز شهر, داد, رئیس جمهور.

این منطقه که شامل بسیاری از سنت پل در مرکز شهر کسب و کار هسته اما حذف چند بلوک شرق خیابان سرو که در آن اکثریت صاحب ملک جیم Crockarell را در مرکز شهر منابع قرار دارد. خواص آن عبارتند از: پارک مربع دادگاه 375 جکسون ساختمان امپایر اول بانک ملی ساختمان و بانک آمریکا ،

Crockarell کاهش یافته است به نظر جمعه.

قانون دولت اجازه می دهد تا صاحبان 35 ٪ از مساحت زمین به سوال وتو یک سرویس خاص منطقه است. Crockarell که صاحب بیشتر مربع از هر مرکز شهر صاحب ملک می تواند به تنهایی وتو بهبود منطقه که شامل کل از مرکز شهر.

این قانون همچنین محدودیت در پرداخت به تجاری و صنعتی تا مسکونی که Crockarell صاحب در پیشنهاد منطقه معاف خواهد بود.

اسپنسر گفت: منطقه بهبود پیشنهاد جغرافیا است که بر اساس یک برنامه آزمایشی در تابستان گذشته و گفتگو با صاحبان املاک. به عنوان منطقه تاسیس می شود گفت: این گسترش می تواند شامل دیگر علاقه مند به صاحبان اموال.

“ما گردد یک پیشنهاد که واقعا متمرکز شده است در محل که در آن ما تا به حال بیشترین میزان حمایت از” اسپنسر گفت. “این برنامه است که به معنای کسب و کار و کسب و کار.”

برنامه نویسی را مرحله به تدریج از توجه به فشارهای اقتصادی که در مرکز شهر صاحبان ملک رو به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر اسپنسر گفت. اولین گام این است که راه اندازی مرکز شهر “fusion center” — یک غیر نظامی کارکنان مرکز ارتباطات برای اجرای قانون خصوصی امنیت و خدمات اجتماعی سازمان ها برای به اشتراک گذاری اطلاعات امنیت عمومی.

مینیاپولیس را با استفاده از یک مدل مشابه با آن ایمنی مرکز ارتباطات واقع در حوزه. مرکز شهر رئیس شورای استیو کرامر گفت: این مرکز ساخته شده است تا بیش از یک دهه و “نقش تعیین کننده ای در کمک به جلوگیری از عمده آسیب قابل توجهی در مرکز شهر محیط زیست در طول دوره ناآرامی در جوامع ما است.”

St. Paul فیوژن مرکز خواهد بود مستقر در 401 ساختمان که در آن St. Paul اداره پلیس یک دفتر اسپنسر گفت. در سال 2020 — فرض کنید که صاحبان اموال و مسئولان شهرستان ثبت نام — از آن خواهد شد برای پرداخت با 100.000 دلار از شهردار ملوین کارتر $1.7 میلیون جامعه-اول ایمنی عمومی بودجه و $200,000 از شوالیه بنیاد St. Paul بنیاد F. R. بیگلو بنیاد و جان و اموزش Huss.

سال آینده تجاری صاحبان اموال را تقسیم fusion مرکز $600,000 هزینه در هزینه از 3 سنت در هر فوت مربع و در حدود 6 دلار در هر خطی از نمای خیابان اسپنسر گفت. مرکز شهر سفیر برنامه اضافه خواهد شد در سال 2022 است.

عضو شورای ربکا Noecker گفت: ترکیبات اغلب او تماس بگیرید با ایده ها به مرکز شهر بیشتر دعوت از برگزاری بلوک احزاب به اضافه کردن سبزی. او گفت که او می خواهم برای دیدن این ایده ها می آیند به زندگی همراه با چیزهایی مانند علامت و رنگی محله به مرکز شهر راحت تر به حرکت.

“چیزی که من را هیجان زده در مورد داشتن یک مرکز شهر منطقه بهبود است که فقط وجود یک گروه و یک منبع درآمد برای همه این ایده های بزرگ اتفاق می افتد,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de