شیرین کاری ملکه تهمت برنامه تجمع در تولسا در Juneteenth تغییرات آن پس از مردم تماس آشکار

Category: کیمیا | No comments


Trump gestures during a rally at the Phoenix Convention Center on August 22, 2017 in Phoenix, Arizona.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکات در طول یک تظاهرات در شهر فینیکس مرکز کنوانسیون در تاریخ 22 اوت سال 2017 در شهر فینیکس, آریزونا.
عکس: رالف Freso (گتی ایماژ)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرست است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او باهوش است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر برنامه ریزی تجمع در Juneteenth—در تولسا که در آن سفید و تظاهر کنندگان پس از قتل عام 300 مردم سیاه و سفید برای این جسارت را از مرفه بودن و خود به اندازه کافی و در طول زمان هنگامی که مردم در سراسر کشور در حال اعتراض در خیابان ها علیه نژادپرستی—یک راه هوشمندانه برای سیگنال به پیروان خود که او هنوز هم نژادپرست است.

تبلیغات

قبلا در این هفته ان بی سی نیوز گزارش داد که اعضای کنگره سیاه حزبی و دیگر مقامات منتخب صحبت کردن خشم در رئیس جمهور را برنامه ریزی برای برگزاری یک کمپین تجمع در Tulsa, Oklahoma در سالگرد تاریخ زمانی که مردم سیاه بردگی در آمریکا مطلع شدند از آزادی خود.

از NBC:

تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا رئیس کنگره سیاه حزبی گفت: تصمیم به برگزاری یک تجمع وجود دارد در ژوئن 19 “است که بی احترامی به زندگی و جامعه ای که از دست داده بود در طول تولسا مسابقه شورش.”

“این یک قتل عام از معصوم سیاه و سفید ساکنان سفید supremacists در طول 24 ساعت” باس در بیانیه ای گفت به NBC News.

“این بدترین عمل خشونت نژادی به تاریخ” او افزود: “و در عین حال این محل که رئیس جمهور که به دنبال چیزی جز یک خصمانه و ظالمانه دستور کار برای مردم سیاه و سفید پس از مراسم تحلیف خود انتخاب کرده است به جشن می گیرند.”

تبلیغات

“یک محل جدید و با نام تجاری جدید. ما به دنبال به جلو به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که اعلام تجمع در کاخ سفید به رویداد روز چهارشنبه. “آنها به انجام یک کار بزرگ با COVID همانطور که می دانید ایالت اوکلاهما.”

شماره جدید از اوکلاهما وزارت بهداشت نشان می دهد که دولت به تازگی ثبت بزرگترین افزایش در coronavirus موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر محلی ایستگاه KTUL گزارش روز جمعه اثبات دوباره که رئیس جمهور نمی تواند وابسته به اطلاعات دقیق و اظهار داشت: استدلال در پشت داشتن یک رویداد جرم در تولسا می سازد هیچ حس.

آنچه در مورد این تصمیم به برگزاری تجمع در Juneteenth? اجازه شنیدن آنچه که کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnnany تا به حال به می گویند وقتی پرسیده شد که بسیار سوال توسط خبرنگاران از ان بی سی نیوز روز پنج شنبه:

آفریقایی آمریکایی جامعه است “در نزدیکی و عزیز” به رئیس جمهور قلب McEnany پاسخ داد و اضافه کرد که او با استفاده از رویدادهای کمپین به عنوان یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن کار او انجام داده برای جوامع اقلیت. او به نام Juneteenth یک “روز معنی دار” برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

اما روز بعد تهمت معکوس tack—تویت که “آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان” که او را مطلع تاریخ دبیر مطبوعاتی خود مدعی شد بنابراین معنی دار برای او نباید زمانی که او دارای بعدی خود را سفید supremacist جمع آوری است.

تبلیغات

این تغییر زمان به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت از هر گونه درد او ممکن است باعث شود مردم سیاه در امریکا در طول زمان هنگامی که ما (دوباره) در عزاداری جمعی از نژادپرستانه و خشونت است.

و نه آن را به دلیل تهمت بود خوش غافل از اهمیت زمان و مکان این تجمع با توجه به این که او در کاخ سفید دولت بدنام است برای هل دادن متعصب و سیاست های نژادپرستانه سوت سگ در خط خود سابقه شخصی از منفور ضد سیاهی. رئیس جمهور باهوش نیست و یا smart اما هیچ کس تا کنون گفت: هوش شد یک پیش شرط به تعصب.

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برگشت چرا که او یک ترسو مانند بسیاری از نژادپرستان و از آنجا که او یک ته میل به ستایش حتی اگر او هیچ کاری نمی کند برای به دست آوردن آن است.

در ضمن despite اخیر سنبله در COVID موارد در دولت فرماندار اوکلاهما کوین Stitt می گوید که او هیجان زده است و “افتخار” که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است وجود دارد برای یک کمپین توقف در طول یک بیماری همه گیر.

تبلیغات

“سفر خود را در اینجا تایید اوکلاهما ملی است به عنوان مثال در مسئولانه و با خیال راحت بازگشایی مجدد” گفت: Stitt در بیانیه ای.

یکttendees از موکول رویداد در تولسا خواهد شد که به امضای چشم پوشی امیدوار کننده به شکایت رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی اگر آنها در معرض COVID-19 در داروینی gathering:

Illustration for article titled Stunt Queen Trump Schedules Rally in Tulsa on Juneteenth, Changes It After People Call Out The Obvious

تصویر: donaldjtrump.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>