آسیب پذیری خط مقدم کارگران led توسط پزشکان مبارزه با Covid-19 دوباره به ميدان آمد با 142 پزشکان از جمله 40 دانشجویان کارشناسی ارشد پیش نویس برای coronavirus وظیفه در راجیو گاندی دولت به طور کلی بیمارستان (RGGH) در اینجا در یکی از آخرین هفته در نظر گرفتن بیمار است.

این نگرانکننده توسعه گشوده حتی به عنوان تامیل نادو در روز یکشنبه افزود 1,974 جدید Covid-19 موارد مثبت را به کل به 44,661. در حالی که از تازه موارد چنای به تنهایی اضافه شده 1,415 امروز کل مرگ و میر ناشی از این ویروس را لمس هشدار دهنده سطح 435 با 38 مرگ و میر بیشتر – بالاترین تا کنون تایید شده در یک روز در گذشته 13 هفته – با توجه به این ویروس است.

این منابع گفته DC است که همه پزشکان که در زمان بیماری رنج می برد از تنها “علائم خفیف” از Covid-19 است که غیر معمول نیست در شرایط پزشکی مانند این با یک بحران اتفاق می افتند از نظر تعداد در بیشتر چنای و سه مجاور مناطق در شمال, Tamil Nadu.

هر چند دیگر دولت و بیمارستان های خصوصی نیز این خطر نسبتا تنگ فضا در RGGH که در آن تعداد تخت افزایش یافته است به 400 است تا حدی مسئول این توسعه منابع گفت. این Omandurar بیمارستان دولتی برای مثال به مراتب بزرگ تر.

پزشکان در RGGH که کار روزانه در دو شیفت در حال تقسیم به گروه های مختلف و یک گروه پس از یک هفته در حال ارسال برای ‘صفحه اصلی قرنطینه” به عنوان یک اقدام احتیاطی برای کمک به بهبود ایمنی خود را با مکمل های غذایی و استراحت یک هفته پس از آن آنها به خدمت بازگشت و این چرخه همچنان ادامه دارد. این به آنها زمان کافی پا به غلبه بر عفونت خفیف از Covid-19 و وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ, منابع اشاره کرد.

حتی RGGH dean, Dr R. Jayanthi اعتقاد بر این است خفیف آلوده Covid-19 ویروس و توصیه شده است صفحه اصلی قرنطینه منابع گفت. در نتیجه در رفتن, ترک,,,,, Dr K Narayanasamy مدیر و استاد کبد مدرس کالج پزشکی (MMC) داده شده است هزینه های اضافی از دین RGGH با توجه به دستور رسمی در اینجا.

علاوه بر پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت para-پزشکان بخش پسران و پزشکان در غیر Covid وظیفه نیز این خطر است. در موهان Kumaramangalam بیمارستان دولتی در سالم برای مثال همسر 43 ساله بهداشتی کارگر از یک خانواده چهار بود که تمام آزمایش مثبت برای coronavirus روز یکشنبه درگذشت. سی و دیگران مشغول به کار در این بخش است که در آن زن مرده اند در حال حاضر شده است “جدا شده”, سالم, بیمارستان, منابع گفت. 54 ساله پرستاری سرپرست در RGGH نیز در برابر این ویروس به عنوان یک نتیجه از تکرار عفونت پس از او درمان شد, در اواخر شب ،

COVID-19 ادعای پلیس زندگی

در یکی دیگر از غم و توسعه Covid-19 ادعا کرد زندگی یک پلیس ویژه sub-بازرس در چنای که در Kancheepuram امروز منابع گفت. Flummoxed توسط 277 نفر از دست رفته از انواع قرنطینه مراکز در شهر چنای شرکت خواسته است تا جرایم اینترنتی پلیس برای بررسی این موضوع حتی به عنوان نه افرادی که راه می رفت خارج از خانه قرنطینه’ در کانون از Tondairpet فرستاده شد به نهادی شده است.

در ضمن تامیل وزیر فرهنگ و ارشاد آقای Ma.Foi. K. Pandiyarajan افتتاح ویژه 224-تخت Siddha مرکز پزشکی در Ambedkar دانشکده هنرهای تجسمی در Vysarpadi در شمال چنای که در آن خفيف علائم کروناویروس ارسال می شود برای درمان.

مرگ گزارش از 38 مرگ و میر به علت Covid-19 امروز تایید شده بسیار غمگین خواندن با بیماران اعم از 30 سال در چنای به 82 ساله نر دوباره در چنای. از 38 تلفات اکثریت 31 دچار co-morbidities وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de