حیدرآباد: هزینه انجام یک COVID-19 آزمون در آزمایشگاه خصوصی ثابت شده است در 2,200 تومان و هزینه برای درمان عفونت در بیمارستان شرکت 4000 تومان در هر روز است.

این اتهام ثابت شد توسط Telangana دولت در روز دوشنبه. وزیر K Chandrashekhar رائو برگزار شد نقد و بررسی با دبیر کل و دیگر مقامات ارشد و اعلام کرد برخی از تصمیمات کلیدی در روز یکشنبه.

یکی از آنها به سر اشاره به خصوصی labs که گرفته اند اجازه برای انجام تست. هزینه برای آزمون تومان 2,200 وزیر بهداشت E Rajender به خبرنگاران گفت: اینجا.

هزینه درمان بیماران در ICU بدون یک پشتیبانی ثابت شده است در 7,500 تومان در هر روز, در حالی که این امر می تواند 9,000 تومان در هر روز برای کسانی که در چنین پشتیبانی, او گفت:.

از آنجا که هزینه برخی از ضد ویروسی تزریق در محدوده تومان 40,000 تومان 50,000, درمان چنین شارژ می شود به طور جداگانه ،

دولت می خواهم برای انتقال به خصوصی بازیکنان را در نظر دیدگاه کسانی که می خواهم برای دریافت تست شده و بدون داشتن هر گونه علائم, او گفت:. اطلاعات مربوط به آزمون ها و کسانی که تحت درمان در بیمارستان های خصوصی باید با دولت به عنوان اقدامات پیشگیرانه از جمله ردیابی تماس با ما و دیگران باید گرفته شود, او گفت:.

رئیس جمهوری اجازه داده است استخدام پرسنل بهداشت و درمان به طور موقت در صورت لزوم به انجام یک نظرسنجی از هر خانه در حیدرآباد برای مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) شدید و عفونت های حاد تنفسی (ساری) پنومونی موارد و دیگران, او گفت:.

او گفت: Telangana است در یک موقعیت برای انجام مورد 7,500 آزمون در روز, او گفت:. مردم باید از دولت امکانات بهداشتی و اگر کسانی که می تواند پرداخت به رفتن به بیمارستان های خصوصی آنها می توانید انجام این کار, او گفت:.

دولت به درخواست های دریافت شده از برخی افراد که می خواستند به انتخاب بخش خصوصی Rajender گفت.

در مورد خواسته 50,000 آزمون پیشنهاد می شود انجام شده در حیدرآباد و مناطق مجاور به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از عفونت او گفت: 50,000 آزمون خواهد بود انجام شده و رایگان از هزینه از هفته آینده به 10 روز است.

دولت آماده است تا به انجام تست های بیشتر در صورت لزوم. به نقل از ICMR (شورای تحقیقات پزشکی هند) Rajender گفت: هیچ جامعه گسترش ویروس در Telangana. دولت به دنبال دستورالعمل ICMR, او گفت:.

دبیر کل Somesh کومار گفت: نیازی به ترس از ویروس و حیدرآباد است که در موقعیت بهتری نسبت به دیگر شهرها و ایالات متحده. دولت تصمیم گرفته است برای افزایش تعداد تست های اطلاعات غلط از جمله در رسانه های اجتماعی پخش شده است مورد آزمایش در دولت است. دولت تصمیم گرفته است همچنین به انداختنش اعتماد به نفس در مردم در این زمینه است.

آزمون خواهد بود انجام شده برای افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم اعضای خانواده از موارد مثبت و گروه های در معرض خطر از جمله پزشکان و دیگر پرسنل بهداشت و درمان و پلیس و مقامات دولتی و mediapersons, او گفت:.

خصوصی تشخیصی سازمان نباید افراط در قصور به آزمون بسیاری از مردم او گفت:. دولت در روز یکشنبه گفت: این امر انجام COVID-19 آزمون در 50 ، 000 نفر در 30 مونتاژ در بخش سرمایه دولت و چهار مجاور مناطق که شاهد افزایش موارد جدید در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش.

ریاست سطح بالا را به بررسی نشست COVID-19 وزیر دستور مقامات برای انجام آزمون در حیدرآباد Rangareddy, Vikarabad, Medchal و سنگرددی مناطق بیش از 10 روز آینده رسمی آزادی مطبوعات اعلام کرد.

رائو نیز خواسته آنها را به آماده شدن دستورالعمل های خصوصی و بیمارستان ها و آزمایشگاه ها برای انجام COVID-19 آزمون های درمان و هزینه با پیروی از هنجارهای آن گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله