حیدرآباد: وزیر K. Chandrashekar رائو در یکشنبه کارگردانی مقامات به تهیه دستورالعمل برای بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه برای انجام Covid تست و ارائه درمان. هزینه خواهد شد در خط با Covid-19 دستورالعمل.

او کارگردانی مقامات برای انجام آزمایشات به حدود 50000 نفر در 30 مونتاژ حوزه در حیدرآباد Ranga Reddy, Vikarabad, Medchal و سنگرددی مناطق در 10 روز. او خواسته مقامات به استفاده از خدمات آزمایشگاه خصوصی و بیمارستان ها.

او گفت که مقامات آنها باید نهایی این دستورالعمل به صورت خصوصی آزمایشگاه و بیمارستان و ارائه خانه قرنطینه برای کسانی که آزمایش مثبت اما هیچ عوارض جدی.

او در سخنرانی خود در نشست با وزیر بهداشت Etala Startengine و مقامات ارشد به بررسی Covid-19 وضعیت.

مجلس حوزه که در آن آزمون انجام خواهد شد عبارتند از: Uppal, LB ناگار Maheswaram, Ibrahimpatnam, Rajendranagar, Serilingampally, Chevella, Pargi, Vikarabad, تندور, Medchal, ماکاجگیری, Qutbullahpur, Kukatpally, Malakpet, Amberpet, Musheerabad, Khairatabad, Jubilee تپه Sanathnagar, Nampally, Karawan, Goshamahal, Charminar, Chandrayangutta, Yakutpura, Bahadurpura, سکوندربد, سکوندربد اردوگاه و پتنچرو.

او تصریح کرد که دولت آماده ارائه درمان به کروناویروس مثبت بیماران هر چه ممکن است تعداد آنها و تعداد کافی از تست کیت PPE کیت هواکش و تعداد تخت با ماسک در دسترس هستند با دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله