هزاران سیل خیابان های بروکلین, برای, سیاه, ترانس زندگی ماده تظاهرات

Category: کیمیا | No comments


 A protestor displays wings while marching on on June 14, 2020 in the Brooklyn borough of New York City.

یک قاره نمایش بال در حالی که راهپیمایی در روز 14 ژوئن سال 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.
عکس: مایکل شریف جونیور (گتی ایماژ)

بیش از 15000 مردم با پوشیدن لباس سفید آمد و با هم در مقابل موزه بروکلین در شهر نیویورک در روز یکشنبه به ایستادن و جشن, سیاه, ترانس زندگی می کند.

تبلیغات

با توجه به ایسناعظیم جمع آوری برنامه ریزی شده بود توسط ترانس فعالان و گروه های مانند بامیه پروژه و مارشا P. Johnson موسسه در واکنش به ادامه کشتار سیاه, ترانس مردم در هفته های اخیر—حتی به عنوان کل کشور بسیج است به ایستادن برای سیاه و سفید زندگی می کند.

عکس ها و ویدئو های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته نشان می دهد خیره کننده مردم در انتخابات برای چه سازمان دهندگان خواستار “بزرگترین trans-بر اساس اعتراض در تاریخ است.”

تبلیغات

سخنرانان در این مراسم شامل خواهر Layleen Polanco آفریقایی, لاتینا, تغییر جنسیت زن که فوت در ماه ژوئن گذشته در حالی که در سلول انفرادی در Rikers Island. ویدئوی جدید منتشر شده توسط NBC News بیش از آخر هفته نشان می دهد که در حالی که Polanco منطقه در حال مرگ بود از تشنج صرعی, سپاه پاسداران خارج شد همراه او خنده.

تبلیغات

هیچ کس یافت شده است با عنوان جرم جنایی مسئول در Polanco مرگ و گزارش رسمی منتشر شده توسط نیویورک بخش تحقیقات با استفاده از “deadname” مرحوم رفتن نیست در حالی که او زنده بود NBC گزارش داد.

“من تعجب نیست که این گزارش که قرار بود برای پیدا کردن پلیس را به جرم” Polanco خواهر Melania براون گفت. “آنچه برایم ناراحت کننده ترین بود deadnaming. عمومی و خودم و خانواده من سزاوار یک عذرخواهی. آن را به وضوح خود را نشان می دهد تعصب.”

تبلیغات

در این هفته پس از تظاهرات گسترده ضد سیاه, خشونت شده اند در حال وقوع در سراسر کشور, سیاه, ترانس مردم—مانند تونی McCadeکشته شده توسط پلیس در تالاهاسی و دومینیک Fells که بدن داشت تجزیه در فیلادلفیا—در ادامه به تجربه سطوح بالایی از خشونت است.

اولاد رياح میلتون سیاه نما زن که کشته شد در اوهایو در هفته گذشته نیز misgendered در بیانیه های رسمی از مقامات در مرگ او با توجه به سینسیناتی سوال.

تبلیغات

“این که آیا شما در حال سیاه, ترانس یا نه—شما باید یک وظیفه برای بالا بردن, سیاه, ترانس قدرت” ترانس فعال Raquel ویلیس گفت: در این تظاهرات در بروکلین در روز یکشنبه که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نهایی یک قاعده که حذف ضد تبعیض حمایت برای مردم تغییر جنسیت در مراقبت های بهداشتی.

در روز دوشنبه دیوان عالی کشور صادر شده و نقطه عطفی حکم ایجاد که قانون فدرال منع تبعیض بر اساس جنسیت شامل نما و مردم با توجه به نیویورک تایمز.

تبلیغات

سازمان دهندگان گفت: روز یکشنبه اعتراض در بروکلین الهام گرفته شده بود NAACP سکوت در اعتراض به رژه در سال 1917 که در آن 10 ، 000 نفر با لباس سفید و در زمان خیابان های نیویورک در اعتراض به ضد سیاه خشونت است. آن اتصالات و بحرانی یادآوری است که همه سیاه و سفید زندگی می کند باید به موضوع در مبارزه برای آزادی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>