رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه سوال جدید در مورد سلامت خود را روز شنبه پس از ویدئوها پدید آمده از او کمرویی قدم زدن در یک سطح شیب دار در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت و مشکل آوردن یک لیوان آب را به دهان خود را در طول یک سخنرانی وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن — که تبدیل 74 روز یکشنبه قدیمی ترین یک رئیس جمهور ایالات متحده بوده است در دوره اول خود را — ضبط شده بود با تردید نزولی سطح شیب دار یک گام در یک زمان پس از تحویل او یک آدرس به فارغ التحصیلی دانشجویان در نیویورک-بر اساس آکادمی شنبه. این آکادمی سرپرست دگرمن. ژنرال داریل A. Williams راه می رفت در کنار او. مغلوب ساختن پیشی جستن سرعت بالا کمی برای نهایی سه مرحله به عنوان او رو به پایین.

یکی دیگر از ویدئو های منتشر شده از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن یک جرعه آب از یک لیوان داخل جمع خود تریبون در افتا در وست پوینت. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد شیشه را با دست راست خود را آورده و آن را به دهان خود را, اما به نظر می رسد برای لحظه ای دچار مشکل بلند کردن بازوی خود را دورتر. او با استفاده از دست چپ خود برای فشار پایین شیشه به طوری که آن را به لب های او.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده دفاعی در توییتر اواخر روز شنبه در مورد این ویدئو در گردش راه رفتن خود را و ارائه توضیحات که مطابقت ندارد تصاویری.

“سطح شیب دار که من فرود آمد پس از من وست پوینت سخنرانی بسیار طولانی و شیب دار تا به حال هیچ حفاظ و مهمتر از همه بسیار لغزنده” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است ‘پاییز’ به صورت جعلی اخبار به آن لذت ببرید با. نهایی ده سر من زد به سطح زمین است. شتاب!”

هیچ شواهدی وجود دارد که سطح شیب دار و لغزنده بود و آسمان روشن بود در طول مراسم.

فیلم دوباره پرسش های مطرح شده در مورد سلامت تهمت که مشاوران هرگز به طور کامل توضیح داده شده خود را ناگهانی سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در ماه نوامبر گفت: در آن زمان تنها در آن در نظر گرفته شده بود به پرش بر او سالانه فیزیکی.

کاخ سفید پزشک منتشر شد, یادداشت این ماه که خلاصه مغلوب ساختن پیشی جستن سالانه معاینه اما ارائه اطلاعات کمی فراتر از فشار خون (حالت عادی) و شرح دوره خود را از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیری کننده پس از رئیس جمهور که در معرض دو تن از اعضای هیات که تست مثبت برای coronavirus. این خلاصه ای بود و نه عرفی گزارش منتشر شده در گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر روسای جمهور پس از فیزیکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل تراورس پله ها و رمپ آمده است و تا قبل از مهمترین آنها در ژانویه 2017, زمانی که او چنگ دست ترزا ممکن است پس از آن نخست وزیر بریتانیا به عنوان آنها راه می رفت در کاخ سفید است.

رئیس جمهور است و اغلب سعی در بالا بردن سوال در مورد بهداشت و روان, تناسب اندام رقبای خود را در حالی که در حال رشد خشمگین که خود را مورد سوال است.

اخیرا او و متحدانش را سوال حدت ذهنی از presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که 77. اما تهمت صرف مقدار از سقوط کلی انتخابات در سال 2016 به چالش کشیدن “مقاومت و استقامت” از دموکرات رقیب در آن زمان هیلاری کلینتون که دچار کشمکش های ذات الریه و ضبط unsteadily منجر به یک ون در مراسمی سالانه در سایت مرکز تجارت جهانی بزرگداشت قربانیان حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات.

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی پزشک قبل از او رئیس جمهور دکتر هارولد N. Nbsp کرده و علنا گفت که تهمت دیکته توجه داشته باشید که دکتر نوشت: در مورد تناسب اندام خود را زمانی که او نامزد شد.

“در صورت انتخاب آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, من می توانم به دولت به صراحت خواهد بود سالمترین فرد تا کنون انتخاب شده برای ریاست جمهوری” دکتر نوشت: در این یادداشت که در ماه دسامبر منتشر شد 2015.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de