ناراضی PG پزشکان در بیمارستان گاندی احساس مورد استفاده در مبارزه با ویروس

حیدرآباد: بی امان فشار مراقبت از Covid-19 بيمار تحت شرایط هستند که تا کنون زیر پر است از ترک بیمارستان گاندی پزشکان محزون و افسرده و با احساس درماندگی در “استفاده” برای مبارزه با یک نبرد که برای سیستم بهداشت و درمان آماده نیست.
با وجود تکرار ادعاهای دولت از همه چیز بودن hunky dory, Deccan Chronicle یافت که واقعیت در بیمارستان گاندی مطابقت ندارد اعتیاد به مواد مخدره.

اخیر اعتصاب توسط تحصیلات تکمیلی پزشکان پس از یک حمله توسط اعضای یک خانواده مرحوم بیمار بود و به همان اندازه به عنوان یک نتیجه از نیاز به حفاظت فیزیکی آن را به عنوان یک فریاد از جان گذشته برای کمک به.

استرس در سال آخر PG medicos شده است به طوری که آن را غیر معمول نیست برای پیدا کردن برخی از آنها مستقیما خیره در دیوار برای مدت زمان طولانی در خود می شکند. و یا به متخصصان پزشکی گاهی اوقات خستگی راه رفتن همراه با افتادگی شانه های خود را.

حتی بیشتر از سوزان برای بسیاری از پزشکان آن را آموخته است در حال خطابه هایی دریافت می کنند از این مقامات است که آنها نیاز به انسان رشد ستون فقرات و در شرایط سخت در گشاد گشاد راه رفتن خود را.

مقامات در گاندی کالج پزشکی و وزارت بهداشت درخواست PGs به انجام به عنوان آنها در گذشته زمانی که آنها دانش آموزان است. این است آموخته شده باعث شد تا بخش زیادی در PG پزشکان احساس درماندگی به عنوان آنها می ترسند که آنها ممکن است ایجاد کلاس اگر ‘دستورالعمل’ به دنبال ندارد.

سوالات توسط دکن کرونیکل نشان داد که بسیاری از PG پزشکان ناراضی هستند و با کیفیت از PPE کیت. این نهاد آنها را در یک نقطه ضعف روانی از لحظه ای تغییرات خود را آغاز خواهد شد. برخی از چیزهایی که به آنها اشاره هستند که PPE کیت “هستند که مانند آنها ساخته شده از پلی اتیلن کیسه برنج” که مناسب نیست به درستی و لغزش زیپ که ترک آنها را در معرض.

بزرگترین چالش PGs چهره آن را آموخته مربوط به جدی کمبود کارکنان به خصوص از کارگران بیمارستان در سطح که در آن بیشترین تعامل با بيماران را در محل.

این مشکل ناشی از خوبی تثبیت تمرین دولتی بیمارستان ها اجازه می دهد یک یا دو نفر از اعضای یک خانواده بیمار به مراقبت از نیازهای خود را. به دلیل شدت عفونی طبیعت Coronavirus هیچ خدمه مجاز بودن هستند در حال حاضر. و شده است وجود ندارد و علاوه بر این به بخش پسر قدرت های موجود از سه یا چهار نفر در هر شیفت.

این همراه با کمبود پرسنل پرستاری ساخته شده فوری مراقبت از بیمار مصدوم منجر به افزایش احساس گناه در میان PG پزشکان در هر زمان یک بیمار تسلیم. بسیاری از مرگ و میر اتفاق می افتد به دلیل این شرایط همراه با آنچه نازل شده به عنوان “سریع انحطاط بیمار سلامت” در عرض 24 ساعت پس از پذیرش.

با هیچ زمان به acclimatise به محیط بیمارستان و بیماران تمایلی به قبول کاتتر ادراری یا تخت تابه. چند نفر را انتخاب کنید به بازدید از توالت و فشار آنها را در قلب خود را هنگامی که در تلاش برای از بین بردن خود است کمک به مرگ و میر آن را آموخته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de