20 سربازان هندی شهادت در Galwan دره برخورد با چین

دهلی نو: عظیم تنش بین هند و چین حداقل 20, هندی, سربازان ارتش از جمله یک سرهنگ شهید شده در خشونت برخورد دوشنبه شب با سربازان چینی در Galwan ولی در Ladakh بخش.

در ابتدا ارتش هند تایید کرده بود تنها سه تن رسیده است. با این حال در بیانیه صادر شده در اواخر روز سه شنبه به آن اضافه شده که 17 سربازان بعد از شکست در برابر آسیب مهم و درجه حرارت زیر صفر.

به گفته منابع رسمی تعداد نامعلومی از سربازان هندی از جمله افسران بودند که بنا به گزارش ها در اسارت ارتش چین منتشر شد و پس از یک نشست سطح بالا بین دو طرف است.

دو طرف با استفاده از باطوم و آهن و میله و سنگ برای حمله به هر یک از دیگر با ارتش چین بیش از حد رنج می برند تلفات. با این حال دولت چین نیست انتشار آن تلفات آمار و ارقام.

این است که برای اولین بار در 45 سال است که سربازان هندی کشته شده اند در خط کنترل واقعی (لاک) با گذشته چنین حادثه ثبت شده در سال 1975 زمانی که چهار سرباز از آسام تفنگ بودند کمین در آروناچال پرادش.

حادثه اتفاق افتاده در گشت نقطه 14 در Galwan دره که می آید زیر 16 بیهار هنگ از ارتش هند. طبق گزارش های اولیه هندی نیروهای نظامی وجود دارد برای دیدن متارکه از این منطقه توسط ارتش چین زمانی که آنها به طور ناگهانی توسط PLA سربازان.

به زودی برگشت-گشت تا از هر دو طرف نیز پیوست. برخورد بین دو ارتش که شامل صدها نفر از سربازان از هر دو طرف رفت و در منطقه کوهستانی تا اواسط شب گفت: منابع.

سرهنگ Santosh ببو افسر فرمانده از 16 بیهار هنگ کشته شد در جریان درگیری. ارتش هند گفت که هیچ جرقه اتفاق افتاده در طول برخورد. ژنرال بزرگ از هر دو ارتش ملاقات صبح روز سه شنبه در مورد این مسئله.

“در طول ده-تشدید جریان فرایند در Galwan دره خشونت آمیز چهره روز گذشته صورت گرفت شب با تلفات در هر دو طرف. از دست دادن زندگی در هند جانبی شامل یک افسر و دو سرباز” گفت: بیانیه صادر شده توسط ارتش هند.

در یک تجدید نظر در بیانیه آن افزود: “17 هندی نیروهای نظامی بودند زخمی در حین انجام وظیفه در ایستاده کردن محل و در معرض درجه حرارت های زیر صفر در ارتفاع بالا زمین را در برابر صدمات خود را با در نظر گرفتن مجموع که کشته شدند در عمل به 20”.

قبلا در یکی دیگر از برخورد در مارس 5 در Pangong Tso افسر فرمانده (سرهنگ) از 11 Mahar از ارتش هند به شدت مجروح شد.

اواخر شب جلسه از وزرای دولت از جمله وزیر دفاع, صفحه اصلی, وزیر امور خارجی وزیر برگزار شد نخست وزیر در 7 Lok Kalyan Marg گفت: منابع.

وزیر دفاع Rajnath Singh همچنین بررسی زمان عملیاتی وضعیت در شرق لاداخ با سی دی های کلی Bipin Rawat و خدمات ندارند. امور خارجی وزیر Dr S Jaishankar شد همچنین در حال حاضر در این جلسه در صبح است. اما مودی اشاره نمی کند Ladakh حادثه طی یک سخنرانی در دیدار با رئیس minsters در COVID-19 وضعیت بود که در برنامه تلویزیونی زنده.

یک سخنگوی نظامی گفت که نیروهای شکسته بود وعده های خود و عبور از خط کنترل واقعی در Galwan Valley منطقه در روز دوشنبه و راه اندازی حملات تحریک آمیز که منجر به درگیری شدید و تلفات با توجه به دولتی چینی رسانه های جهانی بار.

افراد ارتش آزادی بخش (PLA) غربی تئاتر فرمان سخنگوی ارشد سرهنگ ژانگ Shuili گفت: چین همیشه متعلق به حاکمیت بیش از Galwan دره منطقه و دفاع از مرزها نیروهای متناقض با کلمات خود را و به طور جدی نقض اجماع ساخته شده در طول فرمانده ارتش-سطح مذاکرات به ضرر روابط دو ارتش و “احساسات دو کشور مردم”.

هند باید توقف همه اقدامات تحریک آمیز, دیدار با طرف چینی در نیمه راه و بازگشت به راه راست و حل اختلافات از طریق مذاکرات ژانگ گفت.

برخورد صورت گرفته فقط دو روز پس از فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane گفته بود که هند و چین نیروهای disengaging شیوه ای مرحله به مرحله با شروع از Galwan منطقه رودخانه در لاک در Ladakh.

هر دو ارتش درگیر هستند در ایستادگی کردن در تعدادی از اماکن در Ladakh از جمله Galwan, چشمه های آب گرم و Pangong Tso که در آن سربازان چینی را نقض لاک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر