Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 15: Cameo, Word Up!

تصویر: Cameo “کلمه!”

یک روز Cameo, خواهد دریافت, مستند, آنها واقعا سزاوار. یک سفر از طریق خود تصویری archives می خواهید به دانستن همه چیز در مورد این گروه امکان پذیر است. مطمئن لری Blackmon تشخیص است چرا که او در مقابل مرد و خواننده سرب (من تلاش با قرار دادن خواننده در اینجا) اما کل گروه بود واقعا در خارج وجود دارد. فقط سقوط Cameo موزیک ویدیو rabbithole—شما در حال خوش آمدید.

تبلیغات

Cameo “کلمه!” (1986)

“کلمه!” ویدئو است که زمانی که من بود شاید 7 سال و من هیچ ایده چگونه و یا جایی که من آن را دیدم اما من به یاد داشته باشید لری Blackmon قرمز codpiece به عنوان روشن به عنوان روز. به دلیل آن را من هرگز در تمام زندگی فراموش نکنید که این ویدئو. من مطلقا هیچ ایده چرا او حتی این عینک چیزی. و در عین حال آن اضافه شده همه چیز را به تصویری است و احتمالا به همین دلیل “کلمه!” بزرگترین آنها است تنها.

تبلیغات

و حقیقت این است که آن را حتی عجیب ترین لباس مورد او حتی عینک در فیلم ها. این ویدئو را برای “زندگی تنها” برخی از جالب انتخاب لباس اما codpiece است آتش سرخ Levar Burton تعقیب کردن گروه و بقیه سابقه است. راستش من فکر می کنم اگر codpiece—من واقعا در تلاش برای دیدن چگونه بسیاری از بار من مناسب می تواند این کلمه را به این مقاله بدون این که بلاعوض—شد رنگ دیگری می گویند سیاه و سفید و در نتیجه کمتر به تصویری طنین انداز نمی. اما آن را به طوری آن را ندارد. درس در اینجا: هنگامی که در شک, بازی شیر یا خط در یک codpiece.

همچنین چگونه دمیده شما خواهد بود به عنوان کارآگاه سرب در یک مورد تعقیب کردن یک مرد با codpiece و یک گروه به نام Cameo و یکی از دو پلیس شما را با شما نوار در داخل یک باشگاه و شروع به رقص gyratiously? من می شود. آن را در نیویورک اگر او فقط می خواهم دریافت نقل مکان کرد و به میز وظیفه. آن را قرض دادن معنای جدید به توقف-و-frisk ، ببینید آنچه من وجود دارد ؟ شما احتمالا انجام دهد.

در هر صورت برای کار خود را در جهت پیشرفت هنری بیان ویژگی codpieces لری Blackmon و Cameo شایسته همه جوایز.

طرف توجه داشته باشید: من تنها کسی درک نمی کنند که لری Blackmon بود آواز سرب در “زندگی تک” برای سال ؟ من فکر کردم آن یک زن است. Cameo مرد…یاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de