Top row: Donny Salyers, Dennis Salyers. Bottom row: Farrah Salyers, Christopher Sharp, Amanda Salyers have since been arrested and charged with a hate crime for an attack in Virginia on June 1.

ردیف بالا: دانی Salyers دنیس Salyers. ردیف پایین: فرح Salyers کریستوفر شارپ, Amanda Salyers شده اند دستگیر و به اتهام جنایت نفرت برای یک حمله در ویرجینیا در تاریخ 1 ژوئن.
عکس: Shenandoah شهرستان کلانتر دفتر

یکی دیگر از قطعه ای از شواهد که پلیس در آمریکا در مورد حفظ این کشور بنیاد سفید برتری به جای حفظ و خدمت به سیاه شهروندان است.

تبلیغات

یک کشیش از ویرجینیا واز دیر عذرخواهی از Shenandoah شهرستان Sherriff را پس از او علنا نشان داد که زمانی که اراذل و اوباش از مردم سفید حمله کردند و او را در اموال خود را در اوایل این ماه و او به نام پلیس برای کمک به اجرای قانون محلی ماموران او را دستگیر کردند.

از ان بی سی نیوز:

کشیش لئون McCray شد در خانه اش در ژوئن 1, زمانی که او را دیدم دو نفر در تلاش برای تخلیه یک یخچال در اموال خود را به او بازگو طی یک سرویس کلیسا یکشنبه. هنگامی که زن به آنها گفت که برای جلوگیری از یک فرد اقدام به شفاهی به او حمله و یکی دیگر رفت و به سه نفر دیگر.

McCray گفت که همه پنج نفر شروع به حمله به او را شفاهی و جسمی. آنها “تهدید به کشتن من… به من گفتن که من سیاه و سفید زندگی مهم نیست,” او گفت:. که زمانی که او احساس نیاز خود را به جلو و پنهان اسلحه گرم به صرفه جویی در زندگی خود, او گفت:. گروهی از مردم و سپس سمت چپ و McCray اقدام به تماس 9-1-1 برای کمک به.

تبلیغات

اما هنگامی که ماموران وارد آنها شده و beeline برای پنج سفید افرادی که تجاوز در پاستور ملک و در زمان داستان خود را بدون دادن او را یک فرصت برای صحبت McCray گفت: در خطبه خود را به جماعت.

سپس یک افسر که او را شناخته بودند از جامعه برای 20 سال دست به دستبند, او در مقابل افرادی که مورد ضرب و شتم او را در اموال خود و متهم او را با brandishing, سلاح, کشیش, گفت:, و اضافه کرد که خود را از مهاجمان بودند با تکان دادن او را به عنوان او دور گرفته شده در یک ماشین پلیس.

“فکر می کنم در مورد چگونه نگران کننده است که” کشیش و نیروی هوایی ایالات متحده جانباز گفت: از تماس با 911 برای کمک و پس از آن که بازداشت خود را پس از تهدید کشته شدن. “این در واقع بیشتر تحقیر آمیز غیر انسانی, توهین آمیز و نقض رویداد زندگی من است.”

Shenondah شهرستان پس از تغییر قلب در ابتدا پس از تایید حقیقت از اراذل و اوباش کلمات با دستگیری مرد سیاه و سفید که آنها حمله کردند. روز یکشنبه در شهرستان کلانتر تیموتی کارتر نشان داد که اتهام کشیش McCray کاهش یافته و پنج نفر از مهاجمان دستگیر شده اند و اتهام.

تبلیغات

“به من گفت: آقای McCray اگر من در مواجهه با شرایط مشابه من می خواهم که احتمالا انجام می شود همان چیزی که” کلانتر در بیانیه ای گفت. “من باید عذرخواهی به آقای McCray و من قدر صبر خود را به عنوان من را از طریق این مسائل است.”

دانی Salyers, 43, دنیس Salyers, 26, فرح Salyers, 42, کریستوفر تیز 57 و آماندا Salyers, 26 در حال حاضر مواجه با اتهامات جنایات نفرت و درجات مختلف حمله. هر دو دانی و دنیس Salyers نیز به اتهام حمله و باتری. تیز و آماندا Salyers نیز به اتهام تجاوز به حریم دیگران.

تبلیغات

پنج برگزار شد بدون پیوند کلانتر را نشان داد. در ضمن افسران درگیر در دستگیری کشیش بود که مورد ضرب و شتم قرار داده شده است پرداخت نشده در مرخصی اداری.

“با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما چون با امروز رسانه های اجتماعی وجود دارد به نظر می رسد به یک حس فوریت” کلانتر کارتر ظالمانه به پایان رسید بیانیه خود در Facebook داده شد که در آن رسانه های اجتماعی کمک کرد که مجبور مقامات در شنندووا شهرستان به حق انجام شده توسط یک عضو از جامعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de