ABC News اجرایی گزارش ساخته شده “چیدن پنبه” نظر هدف در صبح بخیر امریکا, Robin Roberts

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled ABC News Executive Reportedly Made Picking Cotton Comment Aimed at iGood Morning America/is Robin Roberts

عکس: کوین زمستان (گتی ایماژ)

سفید, زن و شوهر, اجرایی در ABC News در دست بررسی است و برای آنچه که به عنوان یک “تاریخ گسترده” از حساس دیدگاه از جمله نژادپرستانه آنهایی که بشود در سیاه کارکنان. باربارا Fedida را سوء استفاده از قدرت و اتهام اعمال از تبعیض کشف شد در یک HuffPost تحقیقی قطعه است که کاهش یافته است روز شنبه. آن نوشته شده بود در طی شش ماه و برجسته 34 منابع که به توافق بود مصاحبه ناشناس.

تبلیغات

Fedida که قرار داده شده بود در مرخصی اداری است گزارش شده در این مرکز از بیش از یک دوجین HR شکایت در چند سال گذشته است. در سال 2016 ABC News حتی استخدام یک مربی اجرایی برای کمک به او را تبدیل به یک همدلانه ترنواخته حساس و رهبر موثراما آن کار نمی کند. در سال 2018 او گفته که باید اشاره نژادپرستانه نظرات در مورد Good Morning America co-لنگر رابین رابرتز.

“رابرتز یک زن سیاه و سفید که دارای co-لنگر صبح به خیر امریکا از سال 2005 می خواست پول بیشتری به عنوان بخشی از یک قرارداد نوسازی و Fedida احساس کردند که رابرتز بدست کرده بود به اندازه کافی” این گزارش می خواند. “Fedida سپس پرسید چه بیشتر رابرتز می خواهید و گفت: آن را به عنوان اگر شبکه درخواست شد رابرتز به ‘انتخاب پنبه’ به گفته یک منبع که در اتاق و شاهد تبادل.”

تبلیغات

این قطعه همچنین ادعا می کند که Fedida گزارش به نام زن کارکنان “کلیپ” نشان داد علاقه کمی در انجمن ملی از روزنامه نگاران (NABJ) با وجود تنوع اینکه بخش مهمی از کار او و همچنین بنا به گزارش ها گفت که او می خواهم به صرف “بیشتر بر روی کاغذ توالت” از او خواهد Kendis گیبسونسابق, سیاه, ABC News لنگر. او گفت: به پرورش چنین سمی محیط کار است که کسانی که در سمت چپ ABC News در طول سلطنت خود را تشبیه آن به ترک ازدواج سوء استفاده.

در یک بیانیه ABC News محکوم اتهامات علیه Fedida و گفت که آنها “عمیقا نگران کننده” و “نه نشان دهنده ارزش ها و فرهنگ ABC News, که در آن ما در تلاش برای ایجاد همه احساس احترام در پر رونق متنوع و فراگیر محل کار.” Fedida تماس اتهامات “دلخراش و فوق العاده گمراه کننده” در بیانیه ای.

“من افتخار می کنم از من دهه کار استخدام, حمایت و ترویج استعداد روزنامه نگاران رنگ,” او گفت:. “…که سابقه خوبی مستند و غیر قابل انکار است.”

تبلیغات

مطمئن Jan.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>