Alpha Kappa Alpha اعلام کرد کمک هزینه تحصیلی برای جورج فلوید دختر, نوه


George Floyd’s daughter Gianna Floyd, attends a press conference with her mother Roxie Washington on June 2, 2020, in Minneapolis, Minnesota.

جورج فلوید دختر Gianna فلوید, حضور یک کنفرانس مطبوعاتی با مادر Roxie واشنگتن در ژوئن 2, 2020, در مینیاپولیس, مینه سوتا.
عکس: استفان Maturen (گتی ایماژ)

Alpha Kappa Alpha خواهری (نام مستعار) متعهد شده است بودجه کمک هزینه تحصیلی برای جورج فلوید دختر و نوه به حضور HBCU انتخاب کنند.

تبلیغات

سیاه, شرکت, گزارش بین المللی با نام مستعار رئیس جمهور دکتر Glenda Baskin Glover اطلاع خانواده از هدیه سخاوتمندانه و در بیانیه ای گفت: “از آنجا که ما تاسیس در سال 1908 Alpha Kappa Alpha است و تلاش برای ساختن یک دنیای بهتر برای آمریکایی های آفریقایی تبار در خدمت جامعه و پیشرفت آموزش عالی و مبارزه برای عدالت اجتماعی” و اضافه کرد که او امیدوار است این صندوق را کمک به زنان جوان “به آنها کمک کند در راه خود را به موفقیت است.”

در اخیر کنفرانس مطبوعاتی Glover گفت که زمانی که Floyd به نام برای مادر خود را در طول لحظات پایانی عمر خود را, آن را به یک تماس را به همه زنان است. او گفت: نام دیگر جواب خواهد داد که تماس با محکوم کردن خشونت پلیس و با دیدن به آن است که فلوید 6-year-old daughter Gianna به عنوان به خوبی به عنوان او دو نوه, Taleiaha و Journi خواهد شد مراقبت های پس از خود بی معنی به قتل در دست مینه سوتا ، سه را کامل دریافت کمک هزینه تحصیلی به علاوه کمک و Glover وعده داده است که خواهری خواهد بود وجود دارد برای حمایت از فلوید خانواده در هر راه که آنها می تواند.

تبلیغات

“Alpha Kappa Alpha خواهری گنجانیده شده به شدت محکوم بی معنی قتل bعدم زنان بنبود و ما بعدم کودکان در ایالات متحده ناشی از غیر قانونی و غیر ضروری و استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس و کسانی که بازی vigilante نگهبانان” Glover گفت: در رسانه های اجتماعی تصویری.

نام دیگر آغاز شده و در دانشگاه هاوارد پردیس در سال 1908 و “شکوفا شده است به یک سطح جهانی تاثیرگذار سازمان نزدیک به 300,000 کالج-آموزش اعضای محدود اوراق قرضه از خواهری و قدرت با تعهد به بنده رهبری است که هر دو داخلی و بین المللی در دامنه آن” با توجه به وب سایت خود را.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de