یکی دیگر از 10K موارد اضافه شده به کروناویروس شمارش به عنوان متحده تقلا برای جلوگیری از تهدید

دهلی نو: پس از گزارش از overcharging خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای COVID-19 درمان اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده خواسته است تا ایالات متحده و سرزمین های اتحادیه به تعامل با بخش خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کار کردن با یک هزینه معقول است.

“به منظور اطمینان حاصل شود که بیماران از دریافت خدمات سریع و با کیفیت خوب و مراقبت در نرخ معقول آن پیشنهاد شده به ایران برای رایزنی با محلی خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و رسیدن به نرخ معقول در حالی که مقاطعه در هزینه عناصر برای ایمنی شخصی و تجهیزات برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی” اطلاعیه را بخوانید.

این وزارت افزود که هنگامی که نرخ ثابت هستند آنها باید به طور گسترده ای به اطلاع عموم طوری که زیربنایی ظرفیت های موجود استفاده بهینه.

“متحده نیز خواسته شده است تا فعالانه در تعامل با بخش خصوصی و درمانی با در نظر گرفتن تجمع در عمومی و خصوصی امکانات بهداشت و درمان به عنوان این کمک خواهد کرد که در ارائه خدمات سریع و با کیفیت خوب و مناسب و مراقبت های بهداشتی به COVID-19 بیماران” وزارت بهداشت گفت.

یکی دیگر از 10K موارد در روز سه شنبه

هند اضافه شده است یکی دیگر از 10 ، 000+ موارد به آن coronavirus شمارش روز سه شنبه حتی به عنوان میزان بهبودی بیماران مبتلا به افزایش ادامه داد. تا صبح روز سه شنبه 52.46 درصد مثبت بيماران مرخص شده است که بیش از 1.38 درصد نقطه بالاتر از دوشنبه. در مجموع 1,80,012 بیماران درمان شده است از COVID-19 تا به حال در حالی که 1,53,178 موارد هنوز هم تحت نظارت های پزشکی.

هند تا کنون وارد شده در 3,43,091 لاخ موارد که 10,667 شد تازه. تعداد مرگ و میر شد 380 در نظر گرفتن مجموع تلفات به 9,900.

ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو در ادامه به ثبت نام تعداد بالای موارد و حدود 75 درصد از کل موارد در هند گزارش شده از این 3 متحده به تنهایی.

از 380 جدید, مرگ و میر, Maharashtra اختصاص بالاترین 178 مرگ و میر به دنبال دهلی نو در 73, Tamil Nadu در 44 گجرات 28, Haryana 12, West Bengal 10 راجستان نه و Madhya Pradesh شش.

آندرا پرادش و پنجاب را گزارش کرده اند چهار مرگ و میر در هر جامو و کشمیر و کارناتاکا سه هر Telangana دو و Bihar, Chandigarh, هیماچال پرادش و کرالا یک هر.

ماهاراشترا نرخ بهبود, بهبود, TN به خاموش کردن

حتی اگر موارد در ماهاراشترا در ادامه به افزایش میزان بهبودی بیش از حد در حال بهبود است. در دوشنبه, Maharashtra مرخص 5,071 COVID-19 بيمار در حالی که در بمبئی 4242 افراد رو درمان می شود. میزان بهبودی در ماهاراشترا در حال حاضر 47 درصد است.

دولت وزیر Uddhav Thackeray تصمیم گرفته است تا اجازه باز شدن مدارس از لحاظ جسمی در مناطق روستایی است. بمبئی قطار حومه خدمات بیش از حد سر گرفته خواهد شد از سه شنبه اما تنها برای کارکنان دولت.

از نظر افزایش موارد تامیل نادو دولت اعلام کرده است که کامل مستند در مکان هایی مانند چنای Thiruvallur, Chengalpet و Kancheepuram از ژوئن 19 تا 30. دهلی نو با این حال هنوز هم نمی خواهید به خاموش کردن آن وزیر Arvind Kejriwal گفت. اتفاقا دهلی نو گزارش کمترین افزایش برای چند روز گذشته.

راه آهن و نوسانات را به عمل

در ضمن راه آهن تا کنون مستقر 204 انزوا مربیان در چهار متحده است. مقامات گفت: راه آهن خواهد عایق بام این انزوا مربیان مستقر در مناطق که تجربه درجه حرارت بالا به فضای داخلی خود را خنک تر و راحت تر برای بیماران پس از تمام جداسازی بخشهای غیر AC مربیان است.

برای دهلی حداقل 50 مربیان با 800 تخت در حال حاضر شده است مستقر در Shakur Basti ایستگاه راه آهن اما هیچ یک از آنها در حال استفاده است. یکی دیگر از 500 بیشتر در انزوا چنین مربیان برای Covid-19 بيمار خواهد بود مستقر در دهلی نو است. به منظور مبارزه با کمبود تخت, Uttar Pradesh و Telangana در حال بررسی امکان استفاده از این مربیان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de