می گویند این برای غارت مانفرد او یک استاد از پیام های مخلوط.

در طول شش روز کمیساریای از لیگ اصلی بیس بال اظهار داشت که “صراحت” وجود خواهد داشت یک فصل بیس بال این ماه — 100% او اشاره کرد — قبل از پس گرد شنبه در گفتن ESPN که او را “اعتماد به نفس” یک فصل برگزار خواهد شد.

در اخبار مرتبط با من به صراحت 100% رفتن در یک رژیم غذایی امروز مگر اینکه من تصمیم به پایین مقنعه دو چیز برگر و وانیل لرزش برای ناهار.

وجود دارد هر گونه باقی مانده شک چرا MLB خانه به هم ریخته است? موفق رهبری و حرص و طمع یک قاتل دسته کوچک موسیقی جاز.

اخباری بیش از آخر هفته که مانفرد خواهد دستور مختصر از فصل 50 بازی به دلیل صاحبان میلیاردر و میلیونر بازیکنان به یک بن بست بیش از پول است. خود را “اعتماد به نفس” نظر است که به عنوان یک غرفه تاکتیک به اطمینان حاصل شود که صاحبان خود را راه تنها نیاز به پرداخت بازیکنان برای تعداد کمی از بازی ها.

پنجاه بازی ؟ که معتبر نجومی. ممکن است به عنوان به خوبی تنظیم حذفی زمینه با میزبانی یکی از کسانی که سرگیجه بت نژادها که در آن شرکت کنندگان قرار داده و پیشانی خود را روی بت چرخش در محافل و سپس اجرا کردن پایه مانند کسی که ترک نوار در 2 صبح

یک برنامه محدودتر هم به 50 بازی می گوید: اهمیت برگزاری مشروع فصل طول می کشد یک صندلی عقب به صاحبان تشنگی برای پول گرفتن از حذفی درآمد.

باور نکردنی ترین جنبه های بیس وقفه است که آن را تا به چیزی برای انجام با نگرانی های بهداشتی مربوط به کوروناویروس. این همه در مورد پول و ریشه دوانده بی اعتمادی بین بازیکنان و صاحبان دریافت کرده است که, تازه, معاینه با این موضوعات اختلاف کار.

آن نیاز به یک نوع خاص از غرور و تن-ناشنوایی به شرکت در پول اختلاف در میان یک بیماری همه گیر است که در سمت چپ میلیون ها نفر بیکار و نگران در مورد چگونه آنها را به پرداخت وام مسکن.

اما هی تبریک بیس بال. شما آن را انجام داد! تعظیم مانفرد این befuddled رهبر که در ادامه به گام در یک ظرف غذا پس از دیگری.

ماه از پشت و جلو مجادله بر توزیع درآمد دست دادن یک فرصت طلایی برای احساس خوب داستان یک فرصت برای MLB برای تبدیل شدن به یک حواس پرتی خوشایند. به جای سرب در راه ورزش بازگشت بیس بال خود دستکاری هر تلاش در سازش.

بیس بال بازی باید آغاز ژوئیه 4 در یک جشن ملی. آن را به اواسط ماه ژوئن و هنوز هم هیچ چیز نیست. مانفرد فعال است صاحبان به ارائه طرح های مشابه متفاوت بسته بندی تحت تظاهر به حسن نیت مذاکرات است.

برخی از طرفداران را سرزنش بازیکنان برای عدم پذیرش یک معامله اما آن را توهین به شنیدن صاحبان گریه فقیر در همان زمان که اخبار نشت از MLB جدید میلیارد دلار توافق با Turner Sports برای پخش postseason بازی. اوه طنز.

ما می توانیم نقطه انگشت در تمام طول روز, اما نتیجه نهایی تغییر نمی کند. بیس بال آن را منفجر.

ورزش لیگ قبل از همه گیر شد و مجبور به کار سخت تر از همیشه به طرفداران نشان می دهد تا به بازی. MLB باید تشخیص دهند که به همان اندازه به عنوان هر کسی. این لیگ حضور کاهش یافته است شش فصل متوالی است که نه یک تصادف است.

تنبل بازی در یک سریعتر سرعت. برچسب شوک از $12 آبجو نیست دقیقا جذاب است یا نه. طرفداران کشف کرده اند که آن را بسیار ارزان تر و کمتر از بدون هیچ زحمتی به ماندن در خانه و تماشای از راحتی از نیمکت. یا به چیز دیگری.

این بیماری همه گیر را باز کرده است برخی از طرفداران چشم به دیگر انحرافات در زندگی علاوه بر ورزش است. لیگ مبارزه با بیش از پول در یک لحظه منی در کشور ما سابقه ارائه وحشتناک اپتیک که به احتمال زیاد خواهد شد به نوبه خود برخی از طرفداران برای خوب است.

البته اگر ما صادق بودن بسیاری از ما خواهد آمد در حال اجرا به عقب زمانی که بازی ها, رزومه, حتی در ما angriest. COVID-19 جلوگیری خواهد شد طرفداران از حضور در بازی در ابتدا به معنی رأی تلویزیون افزایش می یابد. طرفداران لحن چرا که این کشور گرسنگی برای مشاهده و برخی از حس ظاهر ،

این چیزی است که باعث می شود اختلافات است که از خط خارج بیس بال بازگشت تا فحش بدتر است. همه گیر نمی شود این holdup. آن پول بود. حرص و طمع است. عدم سازش.

آنها فقط باید نام آن را در عراق و شرم آور است.

chip.scoggins@startribune.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de