پکن: چین شهر شتافت دوشنبه به کنترل یک تازه شیوع کروناویروس با 79 مورد مربوط به تک فروشی بازار مواد غذایی در پکن که در آن مقامات قفل کردن محلات و راه اندازی عظیم تست و ردیابی برنامه.

شیوع این بیماری در چین-که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده در سال گذشته — تا به حال شده است تا حد زیادی تحت کنترل در آورد تا زمانی که دسته تازه ای از موارد شناسایی شده در پایتخت در هفته گذشته.

مقامات بهداشتی گزارش 49 جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور در روز دوشنبه از جمله 36 بیشتر در پکن که در آن یک خوشه مربوط به Xinfadi بازار در جنوب شهر سوخت ترس از موج دوم از عفونت.

شهرستان رسمی Junjie Li گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که موارد نیز یافت شده است که در Yuquandong بازار عمده فروشی در پایتخت را به شمال غربی منطقه Haidian. حداقل یکی از افراد آلوده وجود دارد تا به حال یک اتصال به Xinfadi.

به عنوان یک نتیجه Yuquandong بسته شده بود و همچنین در نزدیکی مدارس خواهد بود بسته در حالی که زندگی مردم در 10 املاک مسکن در اطراف آن خواهد بود ممنوع از خروج از خانه های خود را, او گفت:.

AFP دیدم یک ماشین تحمل مرکز کنترل بیماری ها (CDC) لوگو — چین قدرت را در کنترل این بیماری — می رسند دوشنبه در منطقه اطراف آن به شدت محافظت بازار است.

های متعدد مسکونی ترکیبات در همان بلوک شده بود مهر و موم شده و ساکنان دیده می شد دریافت بسته از تحویل رانندگان از طریق دروازه.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از خانواده ها تحت مستندات جدید اما سفارشات را تحت تاثیر قرار دهد هزاران نفر از مردم.

مقامات همچنین گفت: برخی از تماس نزدیک از موارد مربوط به این بازار را مجبور به پوشیدن “دماسنج هوشمند” برای نظارت بر درجه حرارت بدن خود را در حالی که دیگران فرستاده شده بود برای متمرکز امکانات قرنطینه.

تست و ردیابی

پایتخت آغاز شده است تست توده کارگران از این دو بازار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در نزدیکی زندگی می کنند و هر کسی که بازدید در هفته های اخیر.

AFP خبرنگاران اره ده ها تن از افراد صف به آزمایش می شود در یکی از ورزشگاه های محلی در صبح روز دوشنبه بود که به شدت محافظت شده توسط کارکنان در hazmat مناسب.

مقامات گفت: بیش از 76 ، 000 مردم متصل به Xinfadi و یا زندگی در نزدیکی داده بود سواب گلو نمونه هر چند اکثر آزمایش نشده است.

یازده املاک مسکن در اطراف بازار قفل شده پایین از شنبه.

نزدیک به 200 تست نقاط تعیین شده است تا در سراسر پایتخت.

چند شهرستانها به شهروندان هشدار داد تا از سفر به پکن.

مقامات همچنین افزایش تلاش ها برای ردیابی افرادی که بازدید Xinfadi بازار با شرکت ها و محله جوامع پیام کارکنان و ساکنان به سوال در مورد جنبش های اخیر خود.

حداقل یک ساختمان مدیریت شرکت خواسته مستاجران تجاری اعلام کرد اگر هر یک از کارکنان خود را تا به حال بازدید از بازار و یا در تماس با کسانی که تا به حال.

دولت شهر نیز اخراج دو مقامات ارشد از Fengtai که در آن Xinfadi واقع شده است و همچنین به عنوان بازار مدیر کل.

شیوع این بیماری نیز تبدیل به کانون توجه در ایمنی پکن زنجیره غذایی.

قفسه ها به طور معمول مواجه نگردند با میوه در Xianhui سوپرمارکت در مرکز پکن شد خالی جمعه با کارکنان و گفت که مقادیر زیادی از میوه های تحویل داده شده از Xinfadi بازار گرفته شده بود خاموش قفسه.

آنها همچنین گفت: مشتریان شده بود وحشت-خرید سبزیجات در روز یکشنبه.

یک جوان 19 ساله دانشجو surnamed شائو گفته او شروع مدرسه در پایتخت چند روز پیش بود اما در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشت به زادگاه او بود چرا که او نگران ویروس.

“من فقط به پکن برای چند روز. در حال حاضر من قصد دارم به خانه بروم دوباره,” او گفت:.

نیز وجود دارد 10 وارداتی موارد گزارش شده در دوشنبه امثال آن را به خود اختصاص اکثریت چین عفونت در ماه های اخیر به خارج از کشور و اتباع بازگشت به خانه.

در مجموع 177 نفر در حال حاضر بیمار مبتلا به این بیماری در چین-دو به شدت — که بالاترین سطح از اوایل ممکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de