COVID-19: حداقل 8 متحده رسیدن به یک توافق خصوصی با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: به عنوان بخشی از تلاش ها برای ارائه مناسب و مراقبت های بهداشتی به COVID-19 بیماران برخی از ایالت ها مانند Maharashtra, Gujarat, Uttar Pradesh, Telangana و Madhya Pradesh درباره توافق با بخش خصوصی وزارت بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

در میان گزارش ها از احتمال کمبود زیرساخت های بهداشت و درمان, وزارت بود روز دوشنبه پرسید متحده و UTs به فعالانه شرکت خصوصی با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به منظور تسهیل در افزایش تخت در دسترس بودن و مراقبتهای بهداشتی و امکانات برای اطمینان از عادلانه و شفاف اتهامات عنوان شده برای خدمات ارائه شده است.

“برخی از ایالت ها مانند تامیل نادو Odisha, Maharashtra, Gujarat, Uttar Pradesh, Rajasthan, Telangana, کارناتاکا, و, Madhya Pradesh در حال حاضر ابتکار عمل را.

“آنها مذاکره و توافق با بخش خصوصی در نرخ معقول و ترتیبات برای ارائه مراقبت بحرانی برای بیمار COVID-19 پذیرش” وزارت گفت.

متحده نیز خواسته شده است تا فعالانه در تعامل با بخش خصوصی و درمانی با در نظر گرفتن تجمع در عمومی و خصوصی امکانات بهداشت و درمان به عنوان این کمک خواهد کرد که در ارائه خدمات سریع و با کیفیت خوب و مناسب و مراقبت های بهداشتی به COVID-19 بيمار.

به عنوان ویروس شمارش رسیده 3,43,091 در روز سه شنبه و مرگ و میر افزایش به 9,900 وزارت همچنین گفت که آزمایش ظرفیت برای تشخیص COVID-19 است که به طور مداوم یافت و آن را در حال حاضر دارای یک ظرفیت برای آزمون سه لاخ نمونه در هر روز.

یک شبکه از 907 labs-از جمله 659 آزمایشگاه در بخش دولتی و 248 در بخش خصوصی —ایجاد شده در کشور که در تاریخ این وزارت گفت تکرار کرد که RT-PCR استاندارد طلا خط مقدم تست برای تشخیص COVID-19.

این آزمایشات نیاز به امکانات آزمایشگاهی تخصصی و حداقل 2-5 ساعت از جمله زمان و تلاش برای حمل و نقل نمونه به این بالا پایان labs. این TRUENAT و CB NAAT بودن و قابل حمل می باشد و در حال استفاده در مناطق دور افتاده.

در مجموع 59,21,069 نمونه آزمایش شده اند برای COVID-19 تا کنون با 1,54,935 نمونه تست شده در 24 ساعت گذشته وزارت گفت.

علاوه بر این به منظور افزایش تست ظرفیت در دهلی نو هر یک از 11 منطقه در حال حاضر باید اختصاص داده اند labs به طور انحصاری برای تست نمونه ها از مناطق مربوطه این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

نمونه از هر منطقه در حال ارسال به این آزمایشگاه برای اطمینان از به موقع تست و گرفتن نتایج بدون هر گونه تاخیر. در حال حاضر 42 آزمایشگاه در دهلی نو با هر روز تست ظرفیت حدود 17,000.

در آن تلاش برای آزمایش بیشتر مقرون به صرفه و افزایش حجم تست بدون از دست دادن در قابلیت اطمینان حساسيت و ويژگی های ICMR روز دوشنبه مشورتی صادر توصیه به استفاده از نقطه از مراقبت های سریع تست تشخیص آنتی ژن.

سریع آنتی ژن تست میتواند در مهار مناطق و تنظیمات بیمارستان تحت نظارت دقیق پزشکی.

استاندارد Q COVID-19 Ag کیت تشخیص 15 دقیقه طول می کشد تا نتایج نشان می دهد و در نتیجه کمک خواهد کرد که در تشخیص زودرس این بیماری است. آنتی ژن تست می توان در این سایت جمع آوری نمونه در بهداشت و درمان تنظیم عرض یک ساعت از جمع آوری نمونه.

داخلی ظرفیت تولید آنتی ژن تست کیت در کشور در حال حاضر در حدود 10 میلیون در ماه است.

به منظور تسهیل متحده به راحتی تهیه سریع آنتی ژن تست کیت های این مرکز است که حصول اطمینان از تولید داخلی هستند onboarded به دولت الکترونیکی بازار (GEM) پورتال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>