مرزی مقايسه پیچیده سوتا COVID-19 پاسخ

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا در حال نشان دادن نشانه هایی از پیشرفت در COVID-19 pandemic, گزارش, پایین ترین آن روزانه تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان پس از مارس روز دوشنبه در زمانی که بیش از 20 کشورهای دیگر هستند گزارش افزایش مورد می شمارد.

“ما می خواهیم به جشن هر روز که تعداد کسانی که در حال پایین گفت:” کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

اما مینه سوتا یک ویسکانسین مشکل است.

در حالی که هر دو کشور همسایه نشان می دهد کاهش رشد در COVID-19 موارد و مرگ و میر مینه سوتا گزارش کرده است 1,304 مرگ و میر تا کنون در این بیماری همه گیر در مقایسه با ویسکانسین 694. و ویسکانسین زمانی پیشرفت آن با وجود اینکه بیشتر پرجمعیت و با داشتن آن ماندن در خانه سفارش برداشته زودرس در مارس 13 طریق یک ویسکانسین حکم دادگاه عالی.

تنوع از رشد آماری کنجکاوی به یک منبع تنش سیاسی است که می تواند upend رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را همه گیر پاسخ که شامل 51 روز اقامت در خانه سفارش و پس از بازگشایی تدریجی از کسب و کار و فعالیت. اواخر هفته گذشته قانونگذاران جمهوریخواه کنگره با استفاده از تنوع به مخالفت با تمدید زمان صلح و اورژانس قدرت دادن به فرماندار گسترده اقتدار بیش از دولت را پاسخ.

“آن را دشوار است به آن صورت که ویسکانسین انجام شده است خوب و بدون قدرت اضطراری برای 4 هفته گفت: Rep. پت دی استفانو, R-Farmington در یک صدای جیر جیر.

مینه سوتا مقامات بهداشت رسیده اند به خود مرزی همتایان به یاد چه کار کرده است اما دولت و کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: در روز دوشنبه که آن را بیش از حد ساده به استفاده از مینه سوتا-ویسکانسین مقایسه به عنوان یک همه پرسی در مورد اینکه آیا stay-at-home سفارشات به ارزش اقتصادی درد آنها شود.

“حتی به عنوان دولت محدودیت [در ویسکانسین] بودند آرامش بیشتر قابل توجه جمعیت مراکز شهرستانها نگه داشته و محدودیت های در محل,” او گفت:. “پس از آن بود که مانند یک کامل همه-در-یک-زمان بازگشایی در بیشتر قسمت ها.”

مینه سوتا بود 22 39 ایالت و ناحیه کلمبیا اعلام stay-در-خانه سفارش با توجه به داده ها از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در واشنگتن است. در میان 29 متحده به پایان رسید که در آن سفارشات سوتا 12th در ظهر در 51 روز.

Walz شد محتاط در پوسته پوسته شدن مینه سوتا بازگشت پس از سفارش, اگر چه. محدود خرید خرده فروشی نبود مجاز تا ژوئن 1 و محدود داخلی رستوران و بار, خدمات اجازه ندادند تا 10 ژوئن.

ویسکانسین به طور کامل بازگشایی شد که دادگاه لغو سفارش خود را پس از 49 روز, اما شهرهایی مانند میلواکی اعمال محدودیت های محلی. آریزونا به طور کامل بازگشایی شد و همچنین در 16 ماه مه پس از 47 روز — به طور خاص محرومیت محدودیت های محلی — و آن را دیده است و نزدیک به سه برابر روزانه مورد شمارش که باعث شد برخی از مقامات بهداشتی به تماس برای تمدید محدودیت به سرعت گسترش ویروس.

“این بدان معنی نیست که شما نیاز به نزدیک کردن دولت و … اما اگر شما صبر کنید بیش از حد طولانی است که می تواند تبدیل به تنها انتخاب” اندی Slavitt سابق مدیکر مدیر و مراقبت های بهداشتی مشاور زندگی می کند که در ادینا گفت: در یک کنفرانس خبری آریزونا رسانه ها در روز دوشنبه.

غذای آماده از تجارب متنوع است که آن را بی پروا در حال حاضر به مقایسه مینه سوتا با هر دولت به ویژه هنگامی که این بیماری همه گیر است “در ورود دوم نه زمین باز یافته بازی گفت:” مایکل Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

Osterholm توافق کردند که آریزونا و کشورهای دیگر نیاز به اقدام در افزایش COVID-19 موارد اما این بدان معنا نیست که هر دولت دیگر باید همان را انجام دهید.

“من بیش از حد بسیاری از مردم خارج وجود دارد ساخت و نتیجه گیری بر اساس یک دولت و یا مقایسه یک کشور به کشور دیگر” او گفت:. “من فکر می کنم ما در حال راه کوتاه بودن قادر به انجام این کار با هر دقت علمی.”

Osterholm پیش بینی شده این ویروس را گسترش نرخ های مختلف در کشورهای مختلف اما در نهایت آلوده حداقل 60% از جمعیت ایالات متحده مگر اینکه یک واکسن توسعه یافته است.

این مبهم ملی تصویر منعکس شده است COVID استراتژی خروج از سایت که لیست 27 متحده به روند ضعیف 18 ایالت از جمله ایالت مینه سوتا به عنوان پیشرفت و شش کشور از جمله ویسکانسین به عنوان گرفتن بهتر است.

تفاوت کلیدی بین مینه سوتا و ویسکانسین در این وب سایت تجزیه و تحلیل است که در ویسکانسین بیش از ظرفیت در آن در دسترس تخت های مراقبت ويژه در حال حاضر.

مینه سوتا و از دوشنبه تا به حال 1,053 از آن 1,253 در دسترس تخت های مراقبت ويژه توسط بیماران با COVID-19 یا دیگر نامربوط پزشکی نیاز دارد.

دولت یکی دیگر از 944 تخت ICU است که می تواند آماده در صورت نیاز ظرف مدت 72 ساعت چند, و در روز دوشنبه دریافت نهایی ترخیص کالا از گمرک به استفاده از یک سابق مراقبت دراز مدت تسهیلات در رزویل به عنوان یک سرریز تسهیلات برای غیر COVID-19 بيمار در صورت نیاز.

دولت روز دوشنبه گزارش روزانه پایین ترین سطح از مارس 12 شش کشته و 353 COVID-19 بیمارانی که در بیمارستان بستری شد — زیر اوج 606 بیماران بستری در آوریل 28.

مینه سوتا در حال حاضر گزارش 30,693 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 در مقایسه با ویسکانسین 22,932.

مالکوم گفت: شیوع بیماری در چندین مواد غذایی-گیاهان پردازش — از جمله JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون که کمک به 1,620 موارد در اشراف شهرستان به تنهایی می تواند توضیح دهد که برخی از مینه سوتا در مورد افزایش تعداد.

تقریبا تمام مرگ و میر در مینه سوتا درگیر افراد مسن یا افراد با شرایط بهداشتی اساسی مانند آسم و دیابت و یا بیماری های ریه ها و قلب و کلیه ها و یا سیستم ایمنی بدن است. و 1,034 از مرگ درگیر ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی.

مالکوم گفت: این یک امداد است که در ایالت مینه سوتا را در مورد رشد در حال کاهش است اما معلوم نیست که اگر دولت می تواند به دنبال دیگران مانند آریزونا که نشان داد نهایی را افزایش می دهد.

تاثیر وقایع اخیر در مینه سوتا در انتقال بيماري نامشخص است. مقامات بهداشت انتظار بدانید که پایان همین هفته که آیا این اعتراضات بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس منجر به افزایش بوده است.

تست تشخیصی است که توصیه می شود برای هر کسی که درگیر در حوادث دسته جمعی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها هر گونه علائم. نتایج حاصل از آزمایش برای چنین افرادی در چهار سایت در مینیاپولیس و سنت پل در هفته گذشته یافت می شود این ویروس در 1.8% 3200 نفر از مردم است. HealthPartners گزارش مثبت نرخ .99% در اخیر تست 8,500 افراد بدون علامت.

دولت کنونی رای مثبت COVID-19 آزمون 3.5 درصد است. که درصد بالاتری در قسمت نشان دهنده علامت بیمارانی که به دنبال تست از پزشکان و به احتمال زیاد آلوده شود.

مقامات بهداشت تاکید کرد که آن را بیش از حد به زودی برای ارزیابی هر گونه افزایش در موارد در مینه سوتا مربوط به آرامش محدودیت در ژوئن 1 و آخرین گام در ژوئن 10 اجازه داده است که برای بازگشایی سینما و بولینگ کوچه ها و جلسات گروه 10 نفر در داخل و 25 نفر در خارج از منزل.

Ehresmann گفت: احتمالا طول می کشد تا 21 روز برای دیدن یک اثر بر اساس دوره کمون دو تا 14 روز برای رمان کروناویروس که باعث COVID-19 و معمول تاخیر قبل از افرادی که بیمار به دنبال توجه پزشکی.

Slavitt برجسته تحقیقات اخیر نشان دادن دمای بالاتر COVID-19 مورد رشد در ایالات متحده است که بازگشایی سریع تر است. او گفت: دولت مقایسه نیست و بسیار معنی دار در حال حاضر و مینه سوتا که می تواند به نفع بیشتر آن بهبود استراتژی برای جلوگیری از شیوع بیماری در گیاهان پردازش مواد غذایی و خانه های پرستاری و توانایی خود را برای پاسخ به این ویروس نقاط داغ.

“ما باید درک کنند که این ویروس بیولوژیکی می رود به مکان های که در آن نبوده است,” Slavitt گفت. “بنابراین هر کسی که به نظر می رسد در نیویورک یا آریزونا و می گوید:” آه ما دقیق, ما, بهتر,’ آنها از دست رفته است که درک اساسی.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>