Illustration for article titled Death of Oluwatoyin Salau: What We Know So Far

عکس: دیوید رایدر (گتی ایماژ)

شهروندان خواستار پاسخ در اطراف مرگ 19 ساله Oluwatoyin Salau سیاه زندگی ماده فعال از تالاهاسی فلوریدا., که رفت و گم شده در 6 ژوئن همان روز او در توئیتر خود نوشت که او از نظر جنسی ضرب و شتم. این تالاهاسی دموکرات گزارش می دهد که بدن او پیدا شد در روز شنبه و خانواده اش تایید این خبر غم انگیز در صبح روز دوشنبه.

تبلیغات

با توجه به آزادی مطبوعات, تالاهاسی پلیس و مقامات تایید کرده اند که اجساد دو زن قتل قربانیان پیدا شد فقط از شنبه جاده در جنوب شرقی تالاهاسی در شنبه شب حدود 9:15 p.m Salau و 75 ساله سابق دولت کارگر و محلی سیاستمدار ویکتوریا “ویکی” سیمز. یک مظنون 49 ساله هارون Glee جونیور دستگیر شد و در حال حاضر در بازداشت است. فلوریدا AARP نوشت که خانم سیمز “مشغول به کار خستگی ناپذیر برای بهبود زندگی دیگران” خود را در Facebook صفحه.

تبلیغات

در ژوئن 6, Salau که دوستان و خانواده به نام “حلق” نوشت که او تجاوز جنسی در 5:30 صبح در فلوریدا. او ارائه شد سوار توسط مردی که ادعا کرد که او می تواند کمک به او را انتخاب کنید تا وسایل خود را از یک کلیسا و پیدا کردن جایی برای خواب شب. او ماندن در یک کلیسا به منظور “فرار ناعادلانه شرایط زندگی است.” او نمی خانمان دوستان تایید در توییتر با این حال او احساس نمی مانند او امن در خانه خود را به دلیل تجاوز جنسی در دست یک عضو خانواده است. او ماندن با دوستان قبل از ناپدید شدن او.

“هنگامی که ما وارد شد در خانه او به من پیشنهاد داد و من از او تشکر کرد” او نوشت:, و اضافه کرد که او با توجه به تغییر لباس. “او در معرض خود را به من ادرار با حمام باز بدیهی است که شناخت من از آن” او ادامه داد. او گفت که این مرد خود را ارائه ماساژ به پایان رسید تا “با استفاده از بدن او” در حالی که او هنوز بیدار است. او قادر به فرار.

“به معنای واقعی کلمه با پوشیدن این لباس در حال حاضر DNA بیش از همه به من چون من نمی تواند قرار دادن خانه خود را لحظه ای که به نام پلیس به دلیل من نمی توانستم ببینم,” او نوشت. در جای دیگر در پرینت موضوع Salau توصیف یکی دیگر از حادثه اخیر که در آن او را مورد آزار و اذیت جنسی توسط یک زن 32 ساله که مطالعات در FAMU. او نوشت که او سعی کردم به زور به انجام رابطه جنسی دهانی و هنگامی که او خودداری کرد و او را مورد آزار و اذیت خود را از طریق متن و تلاش برای رسیدن به خانه اش.

تبلیغات

Salau نقطه اتکاء در تالاهاسی منطقه سیاه زندگی ماده تظاهرات. در یک ویدیو ارسال شده در توییتر از Salau صحبت در اعتراض قبل از ناپدید شدن او در مورد اهمیت از جمله تجاوز مردم سیاه و سفید در سیاه و سفید زندگی می کند موضوع گفتگو.

“تونی McDade بود سیاه, ترانس مرد” او به ما یادآوری می کند. “ما در حال انجام این کار برای هر فرد سیاه و سفید, چرا که در پایان روز, من نمی تواند لعنتی من رنگ پوست کردن…هر کجا که از من به من برفلد…من’mma مرگ در مورد من لعنتی پوست…من سیاهی است نه برای خود لعنتی مصرف است.”

تبلیغات

“حلق بسیار پرشور” Danaya Hemphill, Salau را دوست می گوید ، “او بسیار آوازی او بسیار محبت بسیار معنوی بسیار دلسوز. حلق, او مانند یک نور در یک اتاق تاریک است.”

تبلیغات

وجود دارد GoFundMe صفحه گردش به پشتیبانی حلق, اما, Hemphill را باطل کرده است و آن را در توییتر. کسی که آغاز شده جعلی یکی بود “قطعا دوست خانواده است.” او همچنین گفت که کسانی که با هدف کمک نمی باید به اعضای خانواده او پول, حلق در تلاش بود تا به دور از آنها.

تبلیغات

بقیه در قدرت حلق.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de