حیدرآباد: چند ماه پیش, P Qglaser شد آموزش تلوگو به دانش آموزان را از کلاس چهار تا 10 در یک مدرسه در سوریپت. امروز او است که به دنبال کار در MGNREGA سایت در زادگاه خود از Akaram روستای نلگندا منطقه.
زهیر احمد هندو معلم در یک مدرسه در Dilsukhnagar با یک تخت خواب-مقطع کارشناسی ارشد گذاشته شد در ماه آوریل است. او در بازگشت به زادگاه خود منچریل جایی که او ارائه سیلندر گاز در یک godown. زمانی که او نمی تواند این کار او با این نسخهها کار در سایت های ساخت و ساز به عنوان یک نقاش.

وجود دارد هزاران نفر از معلمان مانند Qglaser و زهیر که در حال مبارزه برای زنده ماندن از ماه مارس زمانی که مستند تحمیل شد. بسیاری از آنها نمی کردم حقوق خود را حتی برای فوریه. آنها را تحت فشار قرار دادند به آستانه مجبور به هر کاری می آید راه خود را. Balraj یک معلم از بنسودا تا به راه اندازی یک mirchi bajji غرفه. دیگران در حال فروش میوه ها و سبزیجات کار به عنوان ساخت و ساز کار یا بهداشت کارگران است.

Qglaser گفت: او از طریق اسفند “مبارزه” برای او (استخدام وعده دانش آموزان). “به ما گفته شد ما را به دریافت حقوق و دستمزد کامل برای مارس, اما من تنها حدود 25 درصد است. من هیچ پول در سمت چپ” او گفت:.

او خود را یک کار کارت همراه برخی از کارگران به حفاری یک برکه در خود ایجاد کرد. “من در آنجا کار می کرد برای چند روز. پس از آن آغاز باران است که کار است و دیگر وجود دارد. من حتی پرداخت شده است برای کار من وجود دارد,” او گفت:. Satayanrayana و همسرش هشت ماه-پیر پسر.

Suresh یک کلاس 10 مطالعات اجتماعی معلم و معاون مدرسه یک مدرسه در سنگرددی کار اخراج شد و پس از او سعی کرد به صحبت کردن در مورد کارکنان خود را نمی پرداخت می شود.

حتی اگر همسر او دارای یک شغل, هزینه های انباشته اند. “وجود دارد برخی از ساخت و ساز کار در رفتن در خانه من. از آنجا که من نمی باید هر گونه پول من اخراج خدمه هستم و تخمگذار اسلب خودم,” او گفت:.

B. ویدیا یک معلم در یک مدرسه در Charminar, تا به حال دریافت حقوق و دستمزد از ماه فوریه است اما خوش شانس برای زندگی در یک خانواده مشترک. “همکاران من نه خیلی خوش شانس بوده. برخی از آنها فروش سبزیجات در جاده دیگران در حال شکار برای هر کار آنها می توانید پیدا کنید,” او گفت:.

شیخ Shabbir علی رئیس جمهور Telangana معلم خصوصی فروم (TPTF) گفت: مدرسه خصوصی مدیریت تمام اما رها کارکنان خود را. “بسیاری از مدارس هستند گفت: آنها جمع آوری هزینه های خود را در ماه آوریل است. از آنجا که مستند تحمیل شد آنها نمی تواند آن را جمع آوری. اما در جایی که تمام پول آنها ساخته شده قبل از این که” او پرسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله