مینیاپولیس پارک هیئت رهبری این است که بحث تغییر نام یک پارک به افتخار جورج فلوید, آژانس جمهور گفت: دو روز پس از “فلوید” عکس برگردان شد مرموزی قرار داده شده در یک پارک ثبت نام و بعد از آن حذف شده است.

“من نمی دانم که با قرار دادن عکس برگردان” در جورج تاد پارک علامت پارک رئیس جمهور هیئت مدیره Jono Cowgill گفت استار تریبیون اواخر بعد از ظهر دوشنبه “اما من ستایش هر کس آن را برای خود خلاقیت و دقیق کار می کنند.”

Cowgill در ادامه گفت: “من بسیار باز به یک پارک تغییر نام برای جورج فلوید و تا به حال چند مقدماتی مکالمات در موضوع با دیگر کمیسیون.”

او گفت که هر گونه تصمیم گیری در مورد چنین یک حرکت “باید ریشه در سیاه و سفید و قهوه ای, جامعه, صدای.”

غیر مجاز تغییر علامت در امتداد مرز شرقی این پارک رخ داده است شنبه شب و خال خال شد توسط یک تعمیر و نگهداری کارگر در روز یکشنبه.

هیئت مدیره و سخنگوی سحر Sommers گفت: این سازمان تا به حال هیچ برنامه فوری برای پوست کردن “فلوید” عکس برگردان و آشکار “تاد” در زیر.

“من یاد گرفتم [دوشنبه] که عکس برگردان رفته است” Sommers گفت. “در روز یکشنبه ما تا به حال با صدور این بخشنامه به کارکنان ما به حذف عکس برگردان. … متاسفانه یکی از ما صبح زود روز هفته خدمه بود غافل از این بخشنامه و حذف عکس برگردان [دوشنبه] صبح است.”

به عنوان برای برچسب بود که یک بازی خوب را به نشانه طراحی “آن unsalvageable و نمی تواند دوباره رعایت.”

Sommers گفت: کارگران تعمیر و نگهداری به طور معمول به حذف مواد ارسال شده یا نمایش داده شده در سراسر پارک سیستم “پس از آن تاسف از صبح زود کارکنان که در شروع 6 صبح بود غافل از این بخشنامه … نه حذف عکس برگردان.”

این پارک در شرق الماس دریاچه و در طول 5600 بلوک S. خیابان های شیکاگو نشسته در مورد 2¼ مایلی جنوب که در آن یک افسر پلیس دوخته فلوید به پیاده رو قبل از مرگش در مه 25.

جورج تاد یک پارک بود کمیساریای از سال 1957 تا 1963. هیئت مدیره به نام پارک به افتخار تاد. در جنگ جهانی اول veteran به سرطان در زمان. درگذشت او در سال 1964 در سن 71.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de