DFL پیشنهاد $300M برای شورش آسیب دیده کسب و کار در مینیاپولیس و سنت Paul

ابراهیم Demmaj گوش به عنوان دموکراتیک قانون گذاران و رهبران شهر ایستاده بود و توسط قلوه سنگ از مینیاپولیس فروشگاه مبلمان روز دوشنبه برای اولین بار حدود 300 میلیون دلار طرح برای کمک به بازسازی جوامع آسیب دیده توسط آتش سوزی خرابکاری و غارت.

“ما نیاز به کمک شما; ما نیاز به حمایت شما. ما نمی خواهید به نقل مکان” Demmaj گفت: از کسب و کار خود را در نزدیکی گوشه ای از خیابان های شیکاگو و دریاچه خیابان منطقه ضربه سخت ناآرامی های پس جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

مینه سوتا مجلس ملیسا Hortman اشاره کرد که پرتوهای فولاد در ساختمان “ذوب شده مانند رشته فرنگی.”

Demmaj را یکی از بیش از 1500 ساختمان های آسیب دیده و یا تخریب شده در مینه سوتا در جریان تظاهرات و شورش را تکان داد که این کشور در هفته فلوید پس از مرگ است. سوخته باقی مانده از کسب و کار خود را به عنوان پس زمینه دوشنبه به قانونگذاران دموکرات و سنت پل و مینیاپولیس مقامات به آنها را جمع آوری به اعلام “وعده عمل” قانون آنها امید را منتقل می کند در طول این هفته جلسه ویژه در وزارت امور خارجه کنگره.

اما چشم انداز برای تزریق سریع کمک های دولت نامشخص باقی می ماند در طول یک جلسه قانونی است که می تواند موکول کردند.

جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج هفته گذشته گفت که رهبران باید یاد بگیرند بیشتر در مورد جوامع و نیازهای مالی گزینه برای چگونه دولت می تواند کمک به اضافه کردن “این ممکن است برخی از ابزار خلاق.” خانه سخنگوی جمهوری خواه روز دوشنبه گفت که او تا به حال هیچ اظهار نظر در DFL طرح است.

وعده عمل خواهد شامل 125 میلیون دلار به صورت نقدی از دولت صندوق به طور کلی به صورت فوری کمک های مالی و وام به صاحبان کسب و کار گفت: رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-طلایی دره. اگر قوه مقننه تصویب آن در هفته آینده گفت: تحت تاثیر کسب و کار می تواند شروع به دیدن پول در دو تا سه هفته.

این طرح نشات گرفته در DFL-کنترل خانه نیز راه اندازی 125 میلیون دلار ویژه صندوق جبران خسارت است که می تواند سه تا شش ماه به شروع عامل Winkler گفت. این امر می تواند الگو پس از بودجه ایجاد زیر I-35W پل سقوط و هفت. تروریستی 11. پول نیز خواهد آمد از دولت صندوق به طور کلی.

کمی متفاوت بازسازی طرح پدید آمده در ایران به رهبری سنا.

سناتور. اریک پرات R-دریاچه قبل تا به معرفی یک لایحه دو حزبی است که با استفاده از 200 میلیون دلار در فدرال مراقبت در عمل پول به دولت بازپرداخت برای COVID-19 بازیابی هزینه های. پرات لایحه را پس از آن اجازه می دهد که به طور کلی صندوق پول مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شورش-مناطق آسیب دیده.

Winkler نیز ذکر شده با استفاده از مراقبت در عمل دلار برای آزاد کردن کلی صندوق پول برای کمک. او گفت که کمک های فدرال همراه با ذخایر و منابع دیگر را پوشش DFL را 300 میلیون دلار بازسازی تلاش حتی به عنوان دولت مواجه پیش بینی 2.4 میلیارد دلار کسری بودجه.

پرات پیشنهاد مینه سوتا دنبال مدل چگونه دولت پول خرج می کند برای پاسخ به بلایای طبیعی که اجازه می دهد تا پول ارسال می شود بلافاصله. “ما باید سعی کنید برای به دست آوردن چیزی در حال حرکت به سمت راست دور. … ما نمی توانیم سالم مینه سوتا اقتصاد بدون سالم مینیاپولیس و سنت پل” او گفت:.

صاحبان کسب و کار و رهبران شهر هنوز در تلاش برای ارزیابی میزان خسارت تعیین چقدر بیمه را پوشش میدهد و سنج اندازه بشردوستانه و کمک های مالی پرات گفت.

“در ضمن ما فقط نیاز به کشف کردن یک راه برای گرفتن برخی از کمک های مالی به این دوستان حق دور نیست بودجه برای راه اندازی یک کل بوروکراسی برای دیدن چگونه آن کار خواهد کرد بعد” پرات گفت: در نظر گرفتن هدف در یک قطعه از DFL پیشنهاد که ایجاد یک پانل ویژه به بررسی موارد آسیب و مستقیم جبران خسارت.

یک سوم بلندمدت قطعه دموکراتیک طرح به دنبال کمک به ایجاد کسب و کارهای محلی و microbusinesses در مناطق آسیب دیده در حالی که جلوگیری از gentrification و خواص فروخته خاموش Winkler گفت. این امر با استفاده از یک هشتم-از-یک-درصد مترو مالیات بر فروش به حمایت از یک منطقه شهری توسعه Corp. به آمده تا با یک بلند مدت خوبی توسعه طرح. این DFL بسته همچنین شامل ملک و فروش معافیت مالیاتی برای برخی از سایت های.

سخت ترین ضربه از مناطق شهرهای دوقلو — دریاچه خیابان راهرو در جنوب مینیاپولیس, W. برادوی در جنوب مینیاپولیس و خیابان دانشگاه در خیابان — خانه بسیاری از مهاجر و سیاه و سفید متعلق به کسب و کار که در طول تاریخ تلاش برای دسترسی به سرمایه مالی.

Demmaj گفت: کسب و کار خود را در دریاچه خیابان بود underinsured و بسیاری دیگر در جامعه هستند و در همان موقعیت. او گفت: صاحبان کسب و کار بودند و در حال حاضر تلاش از درآمد از دست رفته در طول همه گیر; شورش آسیب اضافی ویرانی.

قبل از جلسه ویژه آغاز شد, قانونگذاران در هر دو طرف راهرو و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تور جوامع به بررسی آسیب. یکی از Walz را متوقف می شود در جامعه خود تورهای بود السا در خانه از خواب در خیابان که در آن ویندوز آسیب دیده بودند. Nneka Constantino که شوهر صاحب فروشگاه گفت: مردم نشان داد تا برای تمیز کردن محله پس از ناآرامی.

“جامعه واقعا پله تا” Constantino گفت. “و من انتظار قانونگذاران به — در یک حزبی راه — به دنبال کت و شلوار به شدت.”

نویسنده کارکنان Briana Bierschbach کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر