در حالی که تظاهرات در سراسر کشور ادامه پس از مرگ جورج فلوید و دیگر مردم سیاه و سفید در دست پلیس مینیاپولیس, اطلاعات تماس, نمایش شهر ساکت تر است زیر اولیه موجی از ناآرامی.

و حتی به عنوان شهر بازگشایی پس از چند ماه از بیماری همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی گزارش پلیس کاهش یافته زیر سطح معمولی.

برای مثال حوادث گلوله مانند صداهای از ShotSpotter و 911 تماس مشخصی فلوید پس از مرگ و قبل از فرو بردن به طور قابل توجهی. در حالی که ShotSpotter فعالانه در مینیاپولیس, می تواند به تولید مثبت کاذب سنسور شبکه های به ظاهر شناسایی چند شب از آشفتگی.

نقشه برداری روزانه پلیس حوادث را تایید کرد آتش سوزی و تیراندازی گزارش فلوید پس از مرگ قطاری که ناآرامی – به خصوص در امتداد دریاچه – خیابان پس از فعالیت به سرعت dissipating.

این نه نشان دهنده همه پلیس و آتش, تماس, اما تنها آنچه را علنا وارد شده به عنوان یک تایید حادثه توسط شهرستان. اعزام تماس و دیگر برخوردهای مربوط به خدمات اورژانس, غیر-شهر سازمان یا گارد ملی را شامل نمی شود.

مینیاپولیس پلیس و آتش نشانی فعالیت دارای عقاید بیش از آن شب در میان سوزاندن و غارت و درگیری با معترضان. پس از بازداشت چهار افسر سابق فلوید قتل – Derek چوین متهم شده بود در مارس 29 – حوادث کمرنگ شده اند در حجم.

پلیس حوادث و متوقف می شود, همراه با تایید آتش سوزی در حال حاضر برای ماه ژوئن نسبت به سال گذشته است. در مقابل تماس به 311 های عروق کرونر از خط به طور چشمگیری افزایش یافته است به عنوان محله های ارزیابی اموال آسیب خیابان ها تمیز شد و ساکنان بررسی اولیه پی.

این معلوم نیست که آیا این کاهش در پلیس حوادث مربوط به ساکنان ساخت کمتر تماس به مقامات کمتر بودن فعالیت های ثبت شده و یا نسبتا ساکت تر روز تابستان در طول یک بیماری همه گیر در حال انجام که در آن بسیاری از حوادث هنوز هم لغو شد و برخی از کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

نقشه برداری این حوادث در سراسر شهرستان از فلوید مرگ به سه آخر هفته بعد رنگ وسرد عکس از ناآرامی های متمرکز در درجه اول در میدتاون و به سمت شمال مینیاپولیس با بسیاری از مکان های دیگر تجربه بسیار سبک تر فعالیت است.

به تدریج ثبت حوادث آغاز شده به سرعت در نرخ و حجم.

دکمه بازی به کشف هنگامی که و که در آن بسیاری از حوادث رخ داده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de