Gucci Mane ممکن است ترک اطلس پرونده پس از آزادی آنها ‘مودب نژادپرستانه’

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Gucci Mane May Leave Atlantic Records After Claiming Theyre Polite Racist

عکس: Paras گریفین (گتی ایماژ)

خواهد Gucci Mane بود فراق راه با کمپانی ضبط Atlantic Records با توجه به نژاد پرستی? در حال حاضر حذف صدای جیر جیر ارسال بیش از آخر هفته آتلانتا رپ ادعا کرد که افرادی که کار می کنند وجود دارد “مودب نژادپرستانه” و تشویق هنرمندان دیگر در این صنعت به دنبال کت و شلوار. با توجه به توییت او قصد دارد در ساخت جولای 3 آخرین روز خود را با برچسب.

تبلیغات

“ترک #AtlanticRecords جولای 3rd این کراکر مودب نژادپرستانه,” او نوشت. “همه هنرمندان بیایید اعتصاب برو به این نژادپرست باسن برچسب رایت آنها را بیش از حد #BlackLivesMatter #BlackExecMatter برو به این کراکر????”

تبلیغات

گوچی امضا به Atlantic Records در سال 2007 منتشر شد و چهارمین آلبوم استودیویی بازگشت به خانه دام همان سال. اما او کاهش یافته است قبل از بازگشت در سال 2016 با توجه به یک سری از نامناسب توییتهایی. در سال 2017, او اعلام کرد که او برنامه ریزی در رفتن “100 [صد] مستقل” از اقیانوس اطلس و آرمان به “رها کردن یک mixtape هر روز دیگر.”

در طول بدنام 2013 توییتر بیهوده گوییو گوچی به نام برچسب خود را در میان بسیاری از مردم دیگر مانند Rick Ross و دریک.

“بگویید کریگ n جولیا suc دیک من در Atlantic records,” او نوشت: اشاره به مدیر عامل و اهسته بازمزمه ادا کردن برچسب خود را کریگ Kallman و جولی Greenwald. در جای دیگر در طول بیهوده گویی او ادعا کرد که تا به حال رابطه جنسی با Nicki Minaj, سییرا و Iggy Azalea که هر سه را تکذیب کرد. او بعد از حذف توییت خود و نشان داد که او در کدئین و پرومتازین زمانی که او آنها را ساخته است. او پس از آن وارد ناتوانی در حالی که زندانی برای شارژ تفنگ.

او در حال برنامه ریزی برای انتشار آینده خود را تدوین پروژه Gucci Mane ارائه: بنابراین Icey تابستان در جولای 3. Atlantic Records است نه اظهار نظر در توییت خود.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>