در اینجا چگونه برای به دست آوردن یک Poppin’ مانیکور در قرنطینه

Category: کیمیا | No comments


حتی اگر همه چیز را بیشتر باز کرد تا این لزوما به این معنا نیست آن را بی خطر است. به علاوه اجازه می دهد تا واقعی به طور متوسط سفر به سالن ناخن اگر شما هر دو رو ناخن های خود را و پا انجام می شود می تواند شما را در اطراف $100. بنابراین در راه اگر شما تصمیم به رفتن DYI خود را با مانی شما صرفه جویی در برخی از پول نقد بزرگ در دراز مدت!

تبلیغات

در حال حاضر وجود دارد انواع آرایش ناخن و مانیکور اما برای سادگی خاطر من متمرکز بر غیر آکریلیک به دلیل میشم دانستن این تکنیک ها سخت به دنبال از طریق اگر شما یک واقعی تکنسین ناخن. پس با این حال گفت: بیایید به چیزهای سرگرم کننده!


ناخن جذب کننده

تبلیغات

هر کس می داند که بهترین راه برای گرفتن یک مانیکور بزرگ است که برای نرم کردن پوست اطراف آن پس همه چیز به نظر می رسد تازه و تمیز. به علاوه اگر شما خیس انگشتان دست خود را در آب آن را چگونه به خلاص شدن از خاک در زیر ناخن های خود را به طوری که آنها را می توان به عنوان پاک که ممکن است. بهداشت مهم است. به علاوه این کودک در واقع حباب. چگونه آرامش!

ناخن کیت ابزار

بنابراین شما آغشته به ناخن های خود را و خود را لایه شاخی بعدی چیست ؟ در واقع قطع ناخن های خود را و … لایه شاخی. من ممکن است کمی با وسواس لایه شاخی. این $17 مجموعه ای است ساخته شده از فولاد ضد زنگ است و در حدود 12 قطعه مختلف شما باید از ناخن و یدک کش گیر کوتیکول برش و یک فایل ناخن واقعا حتی از خود دایره یا مربع شکل است.

اشعه ماوراء بنفش ژل ناخن کیت

تبلیغات

اشعه ماوراء بنفش ژل ناخن مجموعه نسبتا جدید و به شما یک دسته از پول در دراز مدت. هر کسی که استفاده می شود به طور منظم در سالن می داند که شما در مورد پرداخت $40 به طور متوسط هر دو هفته به صورت منظم ژل ناخن مجموعه, و در حدود 80 دلار برای آکریلیک. این کیت همراه با ژل ناخن جلا, بنابراین شما لازم نیست به صرف ثروت در آن اگر این مسیر شما می خواهم برای رفتن پایین. Pro-tip: ژل ناخن لهستانی تنظیم نشده بدون اشعه ماوراء بنفش نور است. من یاد گرفتم این راه سخت است. اگر شما در حال حاضر ژل لهستانی, چک کردن لامپ دوم انتخاب من ذکر شده پایین. آن را به شما صرفه جویی در حدود $20.

تبلیغات

سنتی لهستانی ناخن + کت بالا

بنابراین شما آغشته به ثبت و برش ناخن های خود را به شکل که شما می خواهید. در حال حاضر از آن زمان به لهستانی. من شخصا ترجیح می دهند سه کت و روشن کت واقعا من ناخن به درخشش برای دو تا سه هفته. با gel polish شما زمان کمی بیشتر اما من به ذکر است که در حال حاضر. شما همچنین می توانید با استفاده از نور UV برای خشک سنتی لهستانی ناخن در نیمی از زمان که همچنین بدان معنی است که فرصت کمتری برای دندانه لهستانی.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>