دهلی نو: سوخت جت و یا ATF قیمت در روز سه شنبه بود پیاده با 16.3 درصد در حالی که قیمت بنزین افزایش یافته بود با 47 paise در هر لیتر است و از دیزل با رکورد 93 paise در پشت سفت کننده بین المللی نفت ،

حمل و نقل هوایی توربین سوخت (ع) قیمت آمپول زدن توسط Rs 5,494.5 در هر kilolitre (kl) یا 16.3 درصد به تومان 39,069.87 هر kl در سرمایه های ملی با توجه به قیمت اطلاع رسانی دولت-نفتی متعلق به شرکت های بازاریابی.

این دومین مستقیم افزایش عج قیمت این ماه است. نرخ بودند پیاده توسط یک رکورد 56.5 درصد (Rs 12,126.75 در هر kl) در تاریخ 1 ژوئن.

به طور همزمان قیمت بنزین و دیزل شد پیاده برای 10 روز در یک ردیف.

قیمت بنزین در دهلی بود که پیاده به تومان 76.73 در هر لیتر از Rs 76.26 در حالی که دیزل نرخ افزایش به تومان 75.19 یک لیتری از Rs 74.26 قیمت اطلاع رسانی گفت.

در 10 افزایش قیمت بنزین بالا رفته توسط Rs 5.47 در هر لیتر و دیزل توسط Rs 5.8 یک لیتری.

نرخ های افزایش یافته در سراسر کشور و ایالتی به ایالت متفاوت است بسته بروز محلی مالیات بر فروش و یا مالیات بر ارزش افزوده.

پیاده روی در دیزل نرخ بیشترین افزایش روزانه از دولتی سوخت خرده فروشان آغاز شده روزانه تجدید نظر در نرخ در مارس 2017.

روز سه شنبه افزایش بنزین و دیزل قیمت نشانه 10th مستقیم بعد از افزایش نرخ پس از شرکت های نفتی در ماه ژوئن 7 دوباره تجدید نظر در قیمت ها در خط با هزینه های پس از پایان یک 82 روز وقفه.

یخ در نرخ تحمیل شد در اواسط ماه مارس به زودی پس از دولت پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل به ساحل تا منابع مالی اضافی.

نفت PSUs هندی نفت پارسیان (IOC), بهارات نفت پارسیان با مسئولیت محدود (BPCL) و Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) به جای عبور از روی وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش به مشتریان تنظیم آنها را در برابر سقوط در نرخ خرده فروشی بود که موجه به دلیل سقوط جهانی قیمت نفت است.

ژوئن 1 پیاده روی در سوخت جت قیمت آمده بود پس از هفت متوالی کاهش در نرخ از ماه فوریه. ع قیمت در Delhi قبل از کاهش چرخه در ماه فوریه آغاز شد Rs 64,323.76 هر kilolitre که رو به کاهش Rs 21,448.62 ماه گذشته.

مقامات صنعت گفت: پیاده روی لازم چون معیار نرخ بین المللی را در پشت صحنه از دو دهه کم است.

در حالی که ATF قیمت در حال تجدید نظر در 1st و 16 هر ماه قیمت بنزین و دیزل در حال تجدید نظر در روزانه.

شرکت های نفتی استفاده می شود به تجدید نظر ATF قیمت در اول هر ماه به تصویب رسید اما هر دو هفته یکبار بازنگری در 21 مارس به تصویب نفع بین المللی در حال سقوط قیمت نفت به شرکت های هواپیمایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de