طولانی خفته, Galaxy درایو در حال حاضر باز دوباره در سنت لوئیس پارک

Category: کیمیا | No comments

این کهکشان در درایوکه زرق و برق دار تابستان ورزشگاه مشرف به بزرگراه. 7 در سنت لوئیس پارک بازگشته است در کسب و کار.

وجود دارد کمی نام جدید — آن را در حال حاضر رس کهکشان در درایو (3712 کبک Av. S. سنت لوئیس پارک claysgalaxy.com) و بازتاب آن اپراتور جدید. او علامت Saliterman صاحب رس رستوران (8900 گردو سنت راکفورد, claysmn.com).

“من هر روز خواهد درایو و من خسته از دیدن این مکان بسته” گفت: Saliterman. “ما فکر این امر می تواند سرگرم کننده برای اجرای یک درایو در. برخی از چیزهایی که فقط به معنای.”

شام با خاطرات را به یاد بیاورید زمانی که سایت دیرین خانه واگنر درایو (خانواده هنوز هم در عمل واگنر درایو در بروکلین پارک).

رستوران استیو Schussler (او از انبوه کافه شهرت) خرید ملک در 2011 — آن نشسته در سراسر بزرگراه. 7 از دفتر خود — و تعمیرشده پایین کلید راه اندازی (که مربوط به اوایل 1950s) به عنوان پر زرق و برق رنگارنگ کارناوال مانند کهکشان. محل رفت و تیره پس از 2015 فصل.

“من هنوز هم آن را خود. من صاحبخانه گفت:” Schussler. “علامت گذاری به عنوان حق مرد است. او صاحب یک رستوران به طوری که او می داند که مواد غذایی است. در این روزهای سخت ما نیاز به برخی از سبک سری و او را برای رفتن به قرار دادن برخی از لبخند بر چهره دارد.”

رس اجرایی آشپز جیمز هیبت مسئول Galaxy منو که بر همبرگر (نه رقم به علاوه یک گیاه بر اساس گزینه به جای آن از گوشت گاو یا مرغ); آرایه ای از لباس هات داگ و سوسیس ایتالیایی و بز-گوشت گوساله bratwurst; یک و نیم دوجین ساندویچ از جمله روبن یک فیلادلفیا استیک و BLT; و یک تعداد انگشت شماری از غذاها از جمله پنیر دلمه سرخ شده, ترشی مرغ بدون استخوان و بال. به دنبال نرم-خدمت یخ sundaes کرم مخروط شناور می لرزد و malts (و رایگان سگی بستنی مخروط) و یک بچه منو که شامل ذرت و سگ و مرغ مناقصه چیز برگر و ساندویچ پنیر کبابی. بالا قیمت $10.95.

Drive-ins اثبات می شود بسیار محبوب است با Minnesotans در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“به نظر من آنها در حال امن ترین مکان برای غذا خوردن به غیر از در خانه خود و یا وسط Lake Minnetonka” گفت: Saliterman. “شما یا در ماشین شما و یا شما در خارج از منزل در یک جدول داریم حدود 10 جداول — و بنابراین شما نمی تواند تنفس هر کسی دیگری را در هوا.”

این برنامه ریزی شده است برای باز کردن در, ممکن است, اما Saliterman تا به حال به بازسازی تمبر به اندازه آشپزخانه. سرویس شروع می شود امروز (دوشنبه).

“ما لازم نیست که زمان برای یک نرم باز” گفت: Saliterman. “آن تابستان و ما رو به رفتن است.”

برای شروع ساعت خواهد بود 11 صبح تا 10 شب در روز است.

“آن ’50s و ’60 و ’50s و 60s موسیقی” گفت: Saliterman. “است که دوره زمانی که من بزرگ شدم. ما تست همه چیز دیروز با نوه من و آن را سرگرم کننده بود تا در نهایت بازی برخی از آهنگ ها که در آن من می دانستم که شعر و آنها نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>