بسیاری از مردم در برخورد با برخی از جدی درد پای راست, در حال حاضر صرف چند ماه انجام نشده و کل مقدار زیادی از راه رفتن به دنبال انجام یک کل بسیاری از راه رفتن ناگهانی انجام خواهد شد که به شما. بنابراین! این زمان خوبی برای صحبت در مورد ماساژور پا ماساژور به ویژه به دلیل حرفه ای ماساژ تا حد زیادی در دسترس نیست پس از سالن و چشمه های معدنی هنوز هم تعطیل.

تبلیغات

ترین ماساژور پا ماساژور سقوط خواهد کرد به یکی از این دسته بندی ها: برقی ماساژور پا ماساژور دستی ماساژور پا ماساژور و چشمه های معدنی. ما تحت پوشش پا چشمه های معدنی به عنوان بخشی از راهنمای ما به در خانه پدیکور و نگاهی به آنها را دوباره پایین خط به دلیل … خوب شما بچه ها می خواهم پا محتوا! (ما می دانیم همه چیز در مورد شما می بینید و یکی از آن چیزهایی است که شما می خواهم پا محتوا.) بنابراین در حال حاضر ما تمرکز بر روی برقی و دستی ماساژور پا ماساژور و بررسی برخی از گزینه های مختلف وجود دارد.


یک Souped تا برقی ماساژور پا

تبلیغات

بالا-دارای ماساژور پا در آمازون یک تن از زنگ ها و whistles: ویژگی های آن تقسیم اتاق برای هر پا با کنترل جداگانه برای هر دو گرم و شياتسو-سبک ماساژ ساز که خوب است برای افراد مبتلا به صدمات پا و یا مشکلات که نیاز به یک سخت تر و یا مهربان ماساژ از سالم ، همچنین کنترل از راه دور عمل می آید و از هم جدا برای تمیز کردن آسان. با توجه به داوران آن را ایده آل برای افراد مبتلا به کوچکتر ،

کمتر از گران قیمت و برقی, گزینه

اگر این ایده از یک گرم شياتسو ماساژ ماساژور پا اما این ایده از پرتاب یک دسته پول در چنین یک ماشین برای تلفن های موبایل … کمتر بزرگ این HoMedics مدل برای شما مناسب است. این چرخش سر که مجهز به گره ها به تقلید از احساس بودن ماساژ پاشنه پا از دست (سر) و انگشتان دست (گره ها) و واحد مجهز به یک کنترل دکمه در پایه ماساژور است که اجازه می دهد تا شما را به تغییر فشار و گرما تنظیمات با استفاده از انگشتان خود را—بدون تکیه به جلو مورد نیاز است!

فشرده سازی پیچد برای پاها و بازوها

تبلیغات

فشرده سازی هوا ماساژور هستند کمی متفاوت را در سنتی ماساژور. آنها پیچیدن پاها و بازوها ، در محل امن با نوار چسب و سفت در اطراف این عضلات در راه است که شبیه به یک کاف فشار خون. فشرده سازی پیچد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان خستگی و درد عضلات خواهد شد و می تواند به تسکین علائم ادم (تورم پا و ساق پا), واریس, سندرم پای بی قرار و گردش خون ضعیف.

بودجه انتخاب کنید

تبلیغات

دستی ماساژور پا ماساژور قابلیت nubby رولپلاک معمولا از چوب ساخته شده و چسبیده به قاب. قرار داده و آن را در طبقه پاپ پای خود را در بالا و عقب و جلو به ماساژ خود را رفتن. این مدل سبک وزن و جمع و جور, پس از آن آسان برای مسافرت و یا برای ذخیره کردن از چشم سریع برای ذخیره سازی و بازیابی.

یک گزینه همه کاره برای پاها و گردن

تبلیغات

این برقی سبک غلتک ماساژور مرتب کردن بر اساس یک mashup برقی شياتسو-سبک ماشین آلات و کتابچه راهنمای ماساژور پا. چیز خوب در مورد این مدل این است که آن را فوق العاده همه کاره: می توان آن را به عنوان یک ماساژور پا, بله, بلکه به عنوان یک گوساله ران و گردن ماساژور به عنوان به خوبی. آن دو مختلف, ماساژ, توابع—لبه های بیرونی نصب شده با نورد ندول برای هدف قرار دادن کف پا و مرکز خانه ورز ماساژ ساز برای استفاده در دو طرف پا و همچنین گوساله ران و گردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله