بمبئی: این دادگاه عالی بمبئی در روز دوشنبه اجازه همه پرواز اپراتورها اجازه می دهد تا مسافران به اشغال وسط صندلی در پروازهای اما گفت که آنها باید به شدت مطابق با دستورالعمل اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) در اقدامات برای جلوگیری از گسترش Coronavirus.

یک بخش از نیمکت عدالت S. J. Kathawalla و عدالت S. P. Tavade شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط هوایی هند خلبان Deven Kanani که گفت وسط صندلی تمام پروازهای بین المللی و داخلی باید خالی نگه داشته برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

در طول جلسه نیمکت مشاهده کرد که پریما نظر دادگاه بود و از نظر سلامت و ایمنی مسافران در هیئت مدیره این هواپیما با توجه به کروناویروس است به اندازه کافی به مراقبت از گرفته شده حتی اگر وسط صندلی از هواپیما نگه داشته و نه خالی در حساب از مسافر و بار و صندلی ظرفیت.

در حالی که اجازه می دهد هوایی اجازه می دهد تا مسافران به اشغال وسط صندلی در پروازهای دادگاه گفت که آنها باید به شدت با DGCA دستورالعمل در مورد اقدامات انجام گرفته به منظور جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی.

Kanani ادعا کرده که هوایی هند بود و نقض دستورالعمل در یک دایره با مرکز در 23 مارس و به خطر انداختن جان مسافران سفر به هند از خارج از کشور در Vande بهارات پرواز. اما هوایی هند مخالفت با درخواست و اطلاع دادگاه در ماه گذشته بود که آن را پس از تمام اقدامات احتیاطی به عنوان تجویز شده توسط DGCA.

امتناع از قبول مشاجره از Kanani نیمکت مشاهده کرد که آن دیده نمی شود هر گونه مواد برای نشان دادن خطا در بخشی از هوایی هند و هوایی هند اکسپرس و یا نقض بخشنامه صادر شده توسط DGCA.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله