مینه سوتا اجازه می دهد تا پنجره بازدیدکننده داشته است در دراز مدت مراقبت از امکانات

Category: کیمیا | No comments

برای ساکنان ایالت مینه سوتا ارشد مراقبت از امکانات یکی از غم انگیز ترین جنبه های این بیماری همه گیر شده است و شدید خود را جدا از عزیزان.

از اواخر ماه مارس بازدید کنندگان شده اند اما ممنوع از خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در سراسر دولت است. اعضای خانواده مجبور به ترک مراقبت از بسته خارج از درب قفل شده است و موج در ساکنان از راه دور است. بسیاری از آنها مجبور به محدود کردن بازدید از فید های ویدئویی.

“آن شده است کاملا دلخراش” گفت: Jean Peters یک پرستار و رئیس جمهور از بزرگان صدای خانواده طرفداران. “مردم به معنای واقعی کلمه در حال مرگ از تنهایی.”

در حال حاضر در میان نشانه های دلگرم کننده است که این ویروس پایانی در دراز مدت مراقبت های بهداشتی دولتی و تنظیم کننده ها اجازه می دهد مردم برای دیدار عزیزان خود را از طریق ویندوز از امکانات خود را.

مینه سوتا وزارت بهداشت صادر شده جدید راهنمایی الزامی است که امکانات “کار با ساکنان و بازدید کنندگان خود اجازه می دهد تا پنجره بازدیدکننده داشته است” ارائه شده آنها حفظ یک فاصله امن و پوشیدن پارچه ماسک. آن را نیز بررسی راه هایی برای اجازه بازدید از, در خارج با ساکنان, مقامات گفت.

تغییر علامت اول کاهش مستند محدودیت های است که باید تعمیق انزوای سالمندان, ساخت آن را سخت تر برای خانواده ها برای نظارت بر مراقبت از خود و عزیزان خود و اطمینان از نیازهای روزانه خود را برآورده شود. این نشان دهنده یک رشد شناخت است که در حالی که شیوع کروناویروس تواند در دراز برای ماه ها یا حتی سال سالمندان در مراقبت از امکانات نمی توان به قطع حمایت خود را از شبکه به طور نامحدود. طولانی مدت انزوا شده است مربوط به کاهش امید به زندگی و میزان بالاتری از بیماری های قلبی و زوال عقل است.

“ما بسیار آگاه از اثرات منفی بر روی افراد ساکن در جمع تنظیمات و همچنین خانواده های آنها در بودن قادر به با هم بودن” گفت: کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم. “ما شده اند به دنبال کار و کار در راه است که ممکن است نشان دهنده کم خطر و مایل به دریافت که هدایت تا به سرعت.”

تسهیلات مراقبت دراز مدت همچنان به حساب برای بسیاری از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در مینه سوتا اما نشانه هایی وجود دارد که این ویروس در کاهش این جوامع است. هفتگی شمارش موارد کاهش یافته است و از بالا از 1,049 موارد در اواسط ماه آوریل به کمتر از 170 نفر در هفته گذشته به پایین ترین سطح از اواخر ماه مارس است.

هفتگی مرگ و میر نیز کاهش یافته است به طور قابل توجهی از 143 به 41 مرگ و میر بیش از مدت مشابه. و وجود نشانه های دلگرم کننده ای از پیشرفت در امکانات است که تا به حال کوچکتر شیوع: بیش از نیمی با یک یا دو مورد دیگر هیچ فعال موارد است.

“ما اعتقاد داریم که ترکیبی از بازدید کننده محدودیت شدید غربالگری پیشرفته کنترل عفونت و گسترده تر تست باید نقش های کلیدی در کمک به کاهش گسترش ویروس” گفت: گیل Kvenvold, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge, مینه سوتا, مراقبت دراز مدت صنعت ،

با وجود این امیدوار کننده نشانه های بسیاری ارشد مراقبت جوامع باقی می ماند مانند کوچک قلعه با “بدون بازدید” نشانه نامحدودی ورودی خود را. قوانین در پنجره بازدید متنوع, از یک مرکز به بعد; برخی از مردم اجازه می دهد به صحبت از طریق صفحه نمایش و یا اندکی ترک در ویندوز, در حالی که دیگران منع چنین بازدیدکننده داشته است در دسترس نباشد.

جدید ارشاد اجازه می دهد برای پنجره بازدیدکننده داشته است متوسط کاهش مستند. محدودیت در داخل سالن و بازديد در محل باقی می ماند اما کسانی که انتخاب می کنید برای ایجاد یک پنجره بازدید در دراز مدت مراقبت از تاسیسات خواهد شد انتظار می رود برای حفظ فاصله فیزیکی. هر دو ساکنان و بازدید کنندگان باید از پوشیدن پارچه ماسک و اقامت 3 فوت از یک پنجره باز کنید. کارکنان خلاق می تواند در مورد چگونه آنها علامت که در آن خانواده ها می تواند نشستن در خارج از پنجره هدایت می گوید.

دانیل Jin یک هماهنگ کننده تحقیقات بالینی در دانشگاه مینه سوتا گفت: این مستند ساخته شده است آن را دشوار است برای نظارت فیزیکی و عاطفی رفاه از 91 ساله که به زوال عقل و زندگی در یک مرکز کمک زندگی می کنند در وادنایس هیتس. هر شب Jin قطره های خانه و به مادرش توسط تلفن در حالی که تماشای او را از طریق پنجره. اما مادر او اغلب به نظر می رسد گیج و ناراحت است که آنها نمی توانند در فرد و جین به او یادآوری هر شب از این بیماری همه گیر و به همین دلیل آنها نمی توانید ببینید و یا در آغوش یکدیگر.

به تازگی به جین گفت که او گفت که او می تواند رها کردن وعده های غذایی برای مادر او تنها یک بار در هفته نه هر روز. هر شب Jin squints از طریق شیشه ای در او و مادرش اندکی قاب و شگفتی اگر او به اندازه کافی به غذا خوردن.

“لمس فیزیکی بسیار مهم است برای هر دوی ما از آنجا که من نمی دانم چقدر دیگر مادرم در حال رفتن برای زندگی” جین گفت. “این یک فکر دردناک به فکر می کنم او ممکن است مرگ به تنهایی در مستند بدون من با دیدن یا لمس کردن او را.”

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>