مینه سوتا در حال حاضر جلسه سه پنج “شماره گیری به” اهداف ارزیابی است که چگونه دولت هوازدگی COVID-19 همه گیر و این که آیا آن را می توانید به سهولت بر محدودیت های طراحی شده به سرعت گسترش بیماری های عفونی.

تست تشخیصی است رسید پس از شروع ممکن است بالاتر از هدف دولت از 50 آزمون در هر 10000 نفر بیش از هفت روز به 138 آزمون در هر 10000 نفر با توجه به به روز رسانی منتشر شده صبح روز سه شنبه در ایالت COVID-19 شماره گیری پشت داشبورد. آخرین تست داده ها همچنین نشان داد یک رای مثبت در کمتر از 4 درصد.

مقامات بهداشتی این دو آمار با هم کار کردن با کل تست حجم حصول اطمینان از نظارت کافی و یک کم مثبت رای نشان می دهد کندتر گسترش این رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

آمار و ارقام جدید از مینه سوتا وزارت بهداشت صبح روز سه شنبه نشان داد 429,145 تست های تشخیصی تا کنون و آزمایشگاه-تایید 30,882 موارد COVID-19. وزارت بهداشت همچنین گزارش های اضافی و نه مرگ و میر ناشی از COVID-19 بالا بردن مجموع در این بیماری همه گیر به 1,313 — از جمله 1,041 ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

COVID-19 مورد شمارش در ادامه به افزایش در بیش از 20 ایالت از جمله آیووا با توجه به ملی COVID استراتژی خروج از سایت. مینه سوتا مقامات بهداشت در روز دوشنبه ابراز امداد که در مورد رشد اقتصادی در این دولت در حال کاهش است اما نگرانی این است که این روند معکوس می تواند به عنوان آن را به تازگی در کشورهای دیگر مانند آریزونا.

داشبورد اهداف ارزیابی اثربخشی سوتا استراتژی به سرعت گسترش ویروس. دولت فعلی محدودیت های عبارتند از محدود کردن گردهمایی های اجتماعی به 10 نفر در داخل خانه و 25 در خارج از منزل; داخلی رستوران و بار, خدمات در 50 درصد ظرفیت و خدمات کلیسا و دیگر حوادث دسته جمعی در بیش از 250 نفر است. اجتماعی فاصله اقدامات است که نگه داشتن گروه های نامربوط فاصله 6 فوت بخشی هستند توصیه می شود به عنوان به خوبی و ماسک-پوشیدن در مکان عمومی, تشویق است.

میزان موارد جدید به دو برابر در مینه سوتا در حال حاضر کاهش به 62 روز — و زیر امور خارجه آستانه هفت روز است. دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: این دیگر به معنی یک شماره گیری پشت اندازه گیری آن را به عنوان قبل از آن در زمانی که همه گیر وجود دارد ترس از نمایی مورد رشد.

مینه سوتا در حال سقوط کوتاه در یکی از آن خودخواسته داشبورد اهداف ، تماس با ردیابی تحقیقات قادر به مشخص کنید که چگونه افراد آلوده در 34 درصد از COVID-19 جامعه مواجهه در هفته اول ماه ژوئن است. این بدان معناست که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است فراتر از توانایی مقامات بهداشتی شامل آن توسط quarantining هر کسی با یک شناخته شده در معرض خطر است.

دولت نرخ جدید بیمارستان پذیرش است که بالاتر از هدف از چهار نفر در هر 100000 نفر به عنوان به خوبی. هفت روز به طور متوسط از 7 ژوئن بود 6.6 پذیرش اما این نرخ کاهش پیدا کرد از اواسط ماه مارس و تعداد بیماران بستری کاهش یافته است و حتی بیشتر در اخیر هفته.

دولت ذکر شده 357 مردم با COVID-19 در مینه سوتا بيمارستان در روز سه شنبه از جمله 185 که نیاز به مراقبت های ویژه. که پایین بود از 455 بستری شدن در بیمارستان در ژوئن 7 و اوج 606 on May 28.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de