طرفداران مینی دونات و سرخ شده, ترشی دیگر نیاز به صبر کنید تا زمانی که دو هفته گذشته از ماه اوت است.

بزرگ مینه سوتا با هم (و بسیاری از شهرستان نمایشگاه) لغو شد برای سال 2020 به دلیل نگرانی از این است که اجتماعات بزرگ می تواند گسترش COVID-19. اما متوقف نشده عادلانه فروشندگان مواد غذایی از روشن fryers.

بسیاری از فروشندگان در حال راه اندازی در پارکینگ در کنار جاده ها و حتی در خفته fairgrounds در سراسر کشور. و Minnesotans در حال رانندگی از راه خود را به نمایشگاه با مضمون تنقلات با Facebook و نقشه های تعاملی به عنوان راهنمای خود.

لری Lexvold و پسرش ایان Lexvold مدیریت 90,000-عضو-قوی نمایشگاه مواد غذایی راهنمای گروه در Facebook. لری مادام العمر شرکت کنندگان در اصل از رزویل راه اندازی شد این گروه پس از این خبر که در سال جاری نمایشگاه ایالتی مینه سوتا بود.

“از دست دادن نداشتن دولت عادلانه در این سال بود که بسیار ناراحت کننده است و من فکر کردم چه بهتر از راه برای کمک به کسانی که فروشندگان مواد غذایی که توان امرار معاش خود را در طول سال از این نمایشگاه ایالتی مینه سوتا و یا هر یک از شهرستان نمایشگاه — چگونه می توانیم به آنها کمک کند؟”

او دعوت 100 از Facebook دوستان برای پیوستن و کمک اطلاعات در مورد مواد غذایی و چادر و چرخ دستی بود که ظاهر مانند این فریبلت که فروش عاجلانه نوزادان از جلوی خانه اش. او راه اندازی آن کمی بیش از دو هفته پیش.

در پایان هفته گذشته وجود دارد حدود 15000 عضو دارد. این تعداد افزایش شش برابر بیش از آخر هفته. “این رشد شگفت آور و سریع” لری Lexvold گفت.

آن حتی بدست توجه نمایشگاه ایالتی مینه سوتا رهبری است. این گروه نام در اصل “Minnesota State Fair Food Finder” و رسمی عادلانه بود بنابراین بسیاری از سوالات در مورد لیست — مردم درخواست تغییرات و یا گیج کننده آن را با نمایشگاه خود را “State Fair Food Finder” — که آن را به حال به درخواست Lexvolds برای تغییر نام.

هنوز “بسیاری از ما که کار در نمایشگاه و عشق تمام نمایشگاه غذاهای اعضای گروه و برنامه ریزی برای حمایت از این های مختلف می ایستد به خود ما نمایشگاه مواد غذایی رفع” گفت: نمایشگاه ایالتی مینه سوتا سخنگوی لارا هیوز.

با کمک یک نقشه که ایان Lexvold رسم, گروه عضو شده اند تراورس مترو و دورتر پرت شهرها به دنبال پنیر دلمه, لیموناد, بستنی سرخ شده و ترکیه و ارسال عکس خود را می یابد. جانبازان و همچنین به اشتراک گذاری مکان های جدید از فروشندگان آنها نقطه و با وسواس بررسی دیگران نوشته های امید از محل های مورد علاقه ایان گفت.

“هدف ما برای مدیریت این گروه است و آن را به عنوان بدون درز و آسان به عنوان امکان پذیر است برای پیدا کردن مواد غذایی” گفت: Ian که معمولا به دولت منصفانه 2 یا 3 بار در سال است.

نقشه آغاز شد و با تنها 10 نوشته است. آن را در حال حاضر نقاط به حدود 3 ده پارکینگ از ماشین منگنه فروشگاه سخت افزار و VFWs که به میزبانی مواد غذایی و غرفه های, تریلر و, چادر, ساخت نمایشگاه-سبک مواد غذایی است. (کسانی که لزوما مجوز به کار نمایشگاه ایالتی مینه سوتا). برخی از مکان های متعدد فروشندگان.

لری که زندگی در جنگل, دریاچه, بازدید, Anoka County Fairgrounds در آخر هفته گذشته و یک mini-نمایشگاه-تبدیل-tailgating ، سه نفر وجود دارد مواد غذایی, غرفه, فروش, سیب زمینی, پنیر, دلمه, مینی دونات و بستنی.

“مردم کشیدن در ماشین, گرفتن, غذا, رانندگی یک کمی راه دور باز کردن پشت وانت و بیرون کشیدن صندلی و نشستن وجود دارد و بازدید از ساخت یک رویداد خانواده از آن” لری گفت. نوار و گچ X را بر روی زمین تشویق اجتماعی فاصله در خط او گفت:.

لری و ایان نظر خود را در نمایشگاه مواد غذایی یاب به عنوان نوع خدمات اجتماعی — هر دو به فروشندگان مواد غذایی که منبع اصلی درآمد و به جامعه عادلانه محبت Minnesotans.

“ما مانند تکرار” لری گفت. “ما مانند ما آداب و رسوم و سنت است که ما انجام داده اند با خانواده های ما برای سال ها و سال ها. آن را مانند یک چیز غم انگیز است که آن را اتفاق می افتد” هر چند او کمک های مالی که از لغو قابل فهم است.

“درایو برای ما در ایجاد این آن را برای کسانی که جان سخت fairgoers,” ایان گفت. “کل این تابستان می تواند یک بزرگ مینه سوتا با هم.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله