تعداد Minnesotans بستری برای COVID-19 کاهش یافته است و به سطح دیده نمی شود از اواخر مارس بازتاب ادامه داد: کاهش حداقل اولین موج همه گیر.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد که 353 نفر در بیمارستان بستری شدند برای بیماری های عفونی ناشی از یک رمان coronavirus — از جمله 186 افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه. دولت همچنین گزارش شش COVID-19 کشته و 230 آزمایشگاه تایید موارد آوردن مجموع تا کنون در این بیماری همه گیر به 1,304 مرگ و میر و 30,693 موارد است.

اکثر COVID-19 مرگ و میر شده است در Minnesotans که 70 ساله یا مسن تر و یا کسانی که شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و آسم و یا بیماری های ریه و کلیه و قلب و یا سیستم ایمنی بدن است. و 1,034 از مرگ درگیر ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی در مینه سوتا است.

کاهش بيمارستان شماره ها دلگرم کننده است. در مه 28, دولت گزارش 606 COVID-19 بیماران بستری در بیمارستان است. عمده مترو بیمارستان در شهرهای دوقلو گزارش شده بود در حال اجرا از تخت های مراقبت ويژه در اطراف آن زمان به دلیل در بخشی به اوج COVID-19 موارد بلکه از سر گیری غیر انتقادی عمل جراحی. بسیاری از بیماران دوره نقاهت پس از عمل جراحی نیاز به ICU مراقبت.

مقامات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هفته گذشته گفت که بستری شدن در بیمارستان خواهد بود یک کلید متریک برای ارزیابی COVID-19 بیماری همه گیر. تعداد آزمایشگاه تایید موارد به تنهایی می تواند تحریف شده توسط تغییرات در تست جلد است.

مینه سوتا گزارش دیگری 5,031 آزمون در روز یکشنبه — به خوبی در زیر به طور متوسط بیش از 10000 تست در روزهای اخیر. روزانه آمار و ارقام گزارش شده توسط مینه سوتا وزارت بهداشت در روزهای دوشنبه به طور معمول شده است پایین تر در طول همه گیر تر از دیگر روزهای هفته ،

حتی پس از تک رقمی تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 کمترین میزان گزارش شده در مینه سوتا پس از مارس 13.

روند مثبت در مینه سوتا به نظر می رسد به آینده در میان بدتر ملی عکس با توجه به بیماری های همه گیر. افزایش موارد و در برخی از ایالت ها بستری شدن در بیمارستان به نگرانی در مورد موج دوم COVID-19 بیماری همه گیر. مورد رشد در برخی از ایالتها مانند ایالت آریزونا پس از پایان ایالتی اقامت در خانه سفارشات.

آیووا روشن شد از “پیشرفت” به “روند ضعیف” در COVID استراتژی خروج سایت با توجه به 7 درصد افزایش در گزارش COVID-19 موارد اخیر بیش از یک دوره 14 روزه. داکوتای شمالی است که روند ضعیف و همچنین در حالی که مینه سوتا ذکر شده است به عنوان پیشرفت و ویسکانسین همچنان به عنوان یکی از شش کشور ذکر شده به عنوان “روند بهتر است.”

کاهش رشد در مینه سوتا را مورد مرگ و شمارش به دنبال پایان در 18 مه از یک ایالت اقامت در خانه جهت است که 51 روز به طول انجامید. مقامات بهداشتی دولت در ادامه به نظارت بر تاثیر اعتراضات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس هر چند برای افزایش ممکن است.

رایگان تست ارائه شده است و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در درجه اول با تعیین وقت قبلی برای دو هفته آینده در چهار مکان در مینیاپولیس و سنت پل در نزدیکی اعتراض سایت. دولت توصیه می کند تست برای هر کسی که درگیر در این تظاهرات توده بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید COVID-19 علائم به علت عفونت خطرات.

بیش از 3200 نفر در پی تست در این سایت در هفته گذشته. نتایج اولیه گروه در حدود 1,300 تولید مثبت COVID-19 آزمون در تنها 1.4 درصد از موارد است. که پایین تر از سطح ایالت رای در روز جمعه از 3.7 درصد از تمام تست های شناسایی COVID-19 موارد است. مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار یک نرخ پایین تر در اعتراض سایت هر چند با توجه به تعداد زیادی از مردم به دنبال تست در صورت عدم وجود علائم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله