نسکار تیم اروپا آبی زندگی می کند از ماده ” مضمون اتومبیل, چون سفید, شکنندگی در زمان حال در این هفته

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled NASCAR Team Unveils Blue Lives Matter Themed Car Because White Fragility Had Time This Week

عکس: جری Markland (گتی ایماژ)

در اینجا چند سوال: هر کسی می تواند نام یک شهرستان و یا دولت آمریکا که در آن ارتکاب جرم علیه افسران پلیس نیست درمان با نهایت ضرورت و اهمیت? درست است که مجازات برای ارتکاب جرم علیه افسران پلیس اغلب بالاتر از آنها برای همان جنایات علیه غیرنظامیان? وجود دارد تا کنون هر hesitance به دستگیری محاکمه و محکوم پلیس قاتل? هستند پلیس حساب در هر حادثه اغلب به عنوان انجیل توسط رسانه ها و توسط دادگاه ؟ آن را به نظر می رسد که کل آمریکا سیستم عدالت به نفع افسران پلیس?

تبلیغات

من این سوالات را بپرسید چرا که به نظر می رسد از دست رفته در “آبی زندگی” موضوع جمعیت که پلیس زندگی می کند در حال حاضر درمان ندارد و فقط مانند آنها مهم اما اغلب آنها مهم تر از هر کس دیگری است. به همین دلیل آن را سردرگم (و یا از آن خواهد بود اگر ما پس از آشنایی با limitlessness از caucasity) که نسکار تیم احساس نیاز به مقابله با سیاه زندگی مهم جنبش رونمایی خود را در “بازگشت آبی” با مضمون ماشین مسابقه.

NPR گزارش که Xfinity سری راننده Kyle هواشناس و تیم خود مایک Harmon, مسابقه, نشان خود, خودرو جدید طرح رنگ به عنوان نشان دادن همبستگی با افسران پلیس و یک تشکر از شما برای افسران “سرویس ایثار و فداکاری است.”

تبلیغات

“RACEDAY در اینجا در میامی باید چیزی خاص در ماشین این آخر هفته” هواشناس توییتی. “بسیاری در جهان در حال حاضر, و من می خواستم به بیان است که اکثر پاسخ دهندگان برای اولین بار مردم خوب هستند. عموی من یک آتش نشان و او را به انجام هر کاری برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

هواشناس را صدای جیر جیر قابل پیش بینی هم زده تا جنجال باعث او را به پست جداگانه پرینت اطمینان ما که او را “کاملا” پشتیبانی “سیاه و سفید مردان و زنان در این کشور است.”

تبلیغات

ما احتمالا انتظار می رود به این باور است که هواشناس و تیم خود را فقط نادان از این واقعیت است که مانند “همه زندگی ماده” “آبی زندگی می کند ماده” یک counterstatement ساخته شده به طور مستقیم در پاسخ به “Black Lives Matter” که یک سازمان نمی تواند احتمالا پشتیبانی از هر دو آرمان در همان زمان. اما مردم سیاه و سفید—پس از صرف ما تمام زندگی نمی Boo Boo احمق—به احتمال زیاد برای خرید این ایده که هواشناس فقط نمی دانم با توجه به این واقعیت است که رونمایی از ماشین خود می آید بر روی پاشنه از نسکار در نهایت ممنوعیت مؤتلفه پرچم. و به زودی پس از بابا والاسسازمان تنها سیاه, جام سری مسابقه پرده برداری کرد ماشین خود را با یک “سیاه زندگی موضوع” طرح رنگ.

تبلیغات

شاید هواشناس واقعا فقط نادان است. شاید او نبوده است در اینترنت از سال 2014 تا لحظه ای او توییتی عکس از خود bootlicker-تلفن همراه. شاید او واقعا دریافت نمی کند که تفاوت بین “آبی زندگی می کند ماده” کمپین و سیاه و سفید”زندگی موضوع” کمپین این است که یکی این است که آشکارا غیر ضروری و از سوی دیگر “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

تبلیغات

جهنم دیوان عالی کشور فقط “تبدیل دور کشت از موارد بازبینی بحث دکترین حقوقی است که سپر اجرای قانون و مقامات دولتی از شکایت به اقدامات صورت گرفته در یک مقام ظرفیت” ان بی سی نیوز گزارش. شاید آن زمان مردم سفید disabuse خود را از این مفهوم است که پلیس در حال حاضر حفاظت شده کلاس.

در نتیجه: برو که بد گل, کون, ماشین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>