کره شمالی تا ضربات دفتر رابط مشترک با کره جنوبی

Category: کیمیا | No comments

سئول: کره شمالی تایید کرده است آن را نابود درون کره رابط دفتر در روز سه شنبه به عنوان آن را همچنان به شماره گیری فشار در برابر رقیب کره جنوبی در بحبوحه مذاکرات هسته ای مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای نیوز گفت: شمال نابود دفتر متناظر با “طرز فکر از خشم مردم به راستى نیروی انسانی تفاله و کسانی که پناه از تفاله به پرداخت صمیم قلب برای جنایات خود” ظاهرا اشاره به کره شمالی جداشدگان که برای سال های شناور ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

اخبار آژانس نیست جزئیات چگونه تخریب دفتر انجام شد اما گفت که آن را “غم انگیز از بین برد و با یک انفجار فوق العاده.”

شمال که دارای یک سابقه طولانی از اعمال فشار از کره جنوبی هنگامی که آن را قادر به استخراج امتیاز از ایالات متحده بارها bashed جنوب در هفته های اخیر بیش از کاهش روابط دو جانبه و ناتوانی خود را برای جلوگیری از پخش اعلامیه توسط جداشدگان و فعالان است.

انفجار دفتر آمد ساعت پس از شمال نظامی تهدید به بازگشت به مناطق بودند که غیرنظامی تحت اینتر-کره ای صلح نامه که کارشناسان می گویند می تواند ایجاد تهدیدات امنیتی برای جنوب در امتداد زمین و دریا و مرزهای.

تحلیلگران می گویند پیونگ یانگ ممکن است به دنبال تولید یک بحران برای افزایش فشار بر سئول در حالی که مذاکرات هسته ای با واشنگتن در متوقف.

سئول ریاست جمهوری خانه آبی به نام یک جلسه اضطراری شورای امنیت ملی Yonhap گفت.

رابط دفتر باز شد در سپتامبر سال 2018 روز قبل از جنوبی از رئیس جمهور مون جائه در پرواز به پیونگ یانگ برای سومین اجلاس با کیم و در حدود 20 مقامات از هر طرف مستقر شدند در طول ماه پس از آن.

اما اینتر-کره ای روابط خصمانه پس از فروپاشی هانوی اجلاس بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه سال گذشته بیش از تحریم ها و چه شمال خواهد بود مایل به رها کردن در بازگشت.

عملیات در دفتر بودند به حالت تعلیق در ماه ژانویه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

و از اوایل ماه ژوئن کره شمالی صادر کرده است یک سری از تند و تیز condemnations جنوبی بیش از ارسال فعالان ضد پیونگیانگ جزوات طول مرز — چیزی جداشدگان را به صورت منظم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>